Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2015
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
Boys 12
Boys 12
in numbers
Teams
197
Nations
34
Goals
3298
Play Off
Play off A
Play off A
Show list
Show tree
Play off B
Play off B
Show list
Show tree
Groups
Group 1
Snte Kuwa Culiacan 2
Footgeneration FA Algarve
GAIS
Lunds BK 1
Show group
Group 2
FC Djursholm
AP Top 54
Perth Soccer Club 1
Skene IF
Show group
Group 3
Las Rozas CF
IFK Göteborg 2
Roman Tulis
BK Olympic Vit
Show group
Group 4
South East
Perth Soccer Club 2
Azalea BK
Lunds BK 2
Rågsveds IF
Show group
Group 5
Assyriska BK
Glumslövs FF
Jönköpings Södra IF 1
Shoot Football Academy
Show group
Group 6
Bath & Wiltshire Boys FA 1
Saltsjöbadens IF 1
Näsets SK 1
Smt. Sulochanadevi Singhania School
Show group
Group 7
IK Sirius FK 1
Askims IK
1. FV Eintracht Wandlitz
Guangdong Wuhua
Show group
Group 8
LAZ Stockerau
Hwarang
Saltsjöbadens IF 2
Näsets SK 2
Show group
Group 9
Soccer Dream, Guadalajara
Concordia Eschersheim
V. Frölunda IF
IK Sirius FK 2
Show group
Group 10
MTV Treubund Lüneburg
Euro Sports Brasil
Krokom/Dvärsätts IF
IF Väster 1
Show group
Group 11
Academie de Football Europa Tricolorepa
IK Sirius FK 3
Frillesås FF
FC Ajax - Tallinn
Show group
Group 12
Universidad Cesar Vallejo
Trelleborgs FF 1
IF Väster 2
Jönköpings Södra IF 2
Show group
Group 13
Lizzy Football Club
PR-Academy
Djurgården IF FF 1
SC Nienstedten 2
Trelleborgs FF 2
Show group
Group 14
Efthymiades FA
BSC Old Boys
Boo FF
Masthuggets BK
Show group
Group 15
IFK Göteborg 1
Djurgården IF FF 2
Bath & Wiltshire Boys FA 2
Fc Franconville PB
Show group
Group 16
IF Brommapojkarna
Heath & Regents Park FC
Sags Soccer
Bergums IF
Show group
Group 17
V. Ingelstad IS
South Central FC 2
Landvetter IS
Tips Football
Show group
Group 18
SC Nienstedten 1
IK Zenith 1
ACOS Treviglio
Linero IF
Show group
Group 19
South Central FC 1
Örgryte IS 1
FC Hallunda
Coerver Coaching Tunisie
Show group
Group 20
South Central FC 4
IF Elfsborg
Ekerö IK
FC Connecticut Red
Show group
Group 21
Nõmme Kalju FC
Ramlösa Södra FF 1
F.C. Beirut 1
Lödöse Nygård IK
Show group
Group 22
FBK Karlstad
Nõmme United FC
Hjuviks AIK
Beirut FAC
Show group
Group 23
Kinna IF 1
TSV Uesen
Bällsta FF 1
Athletico SC 2
Show group
Group 24
Space/Ordin
Örgryte IS 2
South Central FC 3
Ramlösa Södra FF 2
Show group
Group 25
FC Connecticut Blue
ATSV Sattledt
Kinna IF 2
Bällsta FF 2
Show group
Group 26
Senlis, U.S.M. 1
Västerås SK Ungdom 1
F.C. Beirut 2
Hestrafors IF
Show group
Group 27
IFK Stocksund
Athletico SC 1
Sävedalens IF
Senlis, U.S.M. 2
Show group
Group 28
USK Leube Anif
International SA
Dalen/KFF 1
Örby IS 1
Show group
Group 29
IFK Lidingö
FC Chambly
South Central FC 5
Öjersjö IF 1
Show group
Group 30
Snte Kuwa Culiacan 1
Elite Football FC
Västerås SK Ungdom 2
Älvsborg FF 1
Show group
Group 31
CA Intercups Mexico
Örby IS 2
Dalen/KFF 2
JDFS Alberts 1
Show group
Group 32
JSSL Arsenal Singapore
IF Brommapojkarna lag 13
Bollnäs GIF 2
Solängens BK
JDFS Alberts 2
Show group
Group 33
Oppsal IF 1
IK Zenith 2
SG Findorff
Anderslövs BoIK 2
Show group
Group 34
De la Salle College
TSV Buchholz 08 1
BK Häcken 1
Vaksala SK
Show group
Group 35
Partille IF
FC Bangkok
Hammarby IF
Oppsal IF 2
Show group
Group 36
Kopron Football Team
BK Häcken 2
Spjutstorps IF
Anderslövs BoIK 1
Show group
Group 37
FC København
Bollnäs GIF 1
Kareby IS
SSAcademy/Jankidevi School
Show group
Group 38
Älvsborg FF 2
TSV Buchholz 08 2
Håbo FF
Utpal Shanghvi School 1
Show group
Group 39
Hisingsbacka FC
Syrianska IF
Stallarholmens SK
Utpal Shanghvi School 2
Show group
Group 40
Hammarby IF Vit
BK Olympic Grön
USCH
Mölndal Fotboll 1
Show group
Group 41
Interesporte
Mölndal Fotboll 2
Lunds BK 3
Irsta IF 1
Show group
Group 42
Hammarby IF Grön
Performance Football Academy
KFV Segeberg 1
Öjersjö IF 2
Munka-Ljungby IF
Show group
Group 43
KFV Segeberg 2
Faversham Town FC
Lunds BK 4
Irsta IF 2
Sandarna BK
Show group
Group 44
KGS Wittmund
Kullavik IF 1
Jeunesse Villenavaise
Markaryds IF
Show group
Group 45
Chungmu
Täby FK Blå
IFK Klagshamn 1
Kungsbacka IF 1
Show group
Group 46
FORCE Soccer Club
Kullavik IF 2
IFK Klagshamn 2
Vejby IF
Show group
Group 47
Svalövs BK
Täby FK Svart
TSV Bassum eV
FISA Jordan
Show group
Group 48
Shilla FC
IFK Klagshamn 3
Hasslöv/Skottorp
Kungsbacka IF 2
Show group