Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2015
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
Boys 11
Boys 11
in numbers
Teams
135
Nations
35
Goals
2071
Play Off
Play off A
Play off A
Show list
Show tree
Play off B
Play off B
Show list
Show tree
Groups
Group 1
Cantolao, AD
Avangard
Åsa IF
Älvsjö AIK FF 20
Show group
Group 2
Makati FC
Tyresö FF Strand
Örgryte IS 1
Escola Academia Sporting 1
Show group
Group 3
CEF 18 Tucuman 1
AP Top 54
Tölö IF
Älvsjö AIK FF 9
Show group
Group 4
TJK Legion Tallinn
Ligi Ndogo SC
Näsets SK 1
Footgeneration FA Algarve
Show group
Group 5
IK Sirius FK 1
V. Frölunda IF
First Mobile Sports Academy
FC Deren
Show group
Group 6
Efthymiades FA
F-17 Academy
Hovås-Billdal IF 2
IFK Stocksund blå 1
Show group
Group 7
Näsets SK 2
IK Sirius FK 2
Siam Youth FC
Concordia Eschersheim 1
Show group
Group 8
Lizzy Football Club
IFK Stocksund vit
1. FV Eintracht Wandlitz
IF Väster 1
Show group
Group 9
Concordia Eschersheim 2
IF Väster 2
Colegio San Diego
Timmernabbens IF
Show group
Group 10
Turf City Football Club
Escola Academia Sporting 2
South Central FC 1
Finlandia-Pallo AIF
Show group
Group 11
Vasastan BK
IK Kongahälla
Fc Franconville PB
Arsenal Soccer School Thailand
Show group
Group 12
Örebro Syrianska IF
F.C. Beirut
Coerver Coaching Tunisie 1
Azalea BK
Show group
Group 13
Kullavägens BK
GAIS
ATSV Sattledt
ESPZEN Soccer School 1
Show group
Group 14
Beirut FAC
Coerver Coaching Tunisie 2
BK Lobo
Ramlösa Södra FF
Show group
Group 15
Motala AIF
ACOS Treviglio
Assyriska BK
ESPZEN Soccer School 2
Show group
Group 16
JSSL Arsenal Singapore 1
Jonsereds IF Gul
Blau-Weiß 96 Schenefeld 1
Wisseltofta IF
Show group
Group 17
IF FF Hammarby
Sportivo Belgrano
Heath & Regents Park FC
Torslanda IK 2
Show group
Group 18
Boo FF 1
FC Chambly
Jonsereds IF
JSSL Arsenal Singapore 2
Show group
Group 19
Jarlabergs IF
International SA 1
Kärra KIF 1
JDFS Alberts
Show group
Group 20
IFK Göteborg
South East
International SA 2
Blau-Weiß 96 Schenefeld 2
Show group
Group 21
SC Nienstedten
SK Mjörn
Bele Barkarby FF 1
La Academia FC
Särö IK
Show group
Group 22
Hørsholm Usserød Ik
KL Youth Soccer
Annebergs IF
Boo FF 2
Show group
Group 23
Bele Barkarby FF 2
CEF 18 Tucuman 2
Kärra KIF 2
Tyre FA
Show group
Group 24
Wuerzburger FV
IF Brommapojkarna 04-3
South Central FC 1
Torslanda IK 1
Show group
Group 25
Helsingborgs IF 1
BK Häcken 2
TSV Buchholz 08
Stefan cel Mare
Alsike IF 1
Show group
Group 26
BK Häcken 1
De la Salle College
Hammarby IF
SFK Rotalis
Show group
Group 27
FC Minsk
Oppsal IF
Hisingsbacka FC
Helsingborgs IF 2
Alsike IF 2
Show group
Group 28
KFV Segeberg 1
Markham School
Täby United 1
Floda BoIF
Show group
Group 29
Örgryte IS 2
Täby United 2
JSC Pitray-Olier Paris 1
FAV Bad Münstereifel
Show group
Group 30
KFV Segeberg 2
FC Länggasse
Hovås-Billdal IF 1
JSC Pitray-Olier Paris 2
Show group
Group 31
FC Süderelbe 1
Kungsbacka IF 2
Hwarang
Medskogsbron BK
Show group
Group 32
Arameiska-Syrianska KIF
Sandton Park FC
KGS Wittmund
Kungsbacka IF 1
Show group
Group 33
FC Süderelbe 2
Hjuviks AIK
Sundbybergs IK P04 City
Performance Football Academy
Show group