Gothia Cup
Gothia Cup
Hem
Live
Favoriter
Åldersklasser
Nationer
Arenor
Play
År
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Byt språk
Engelska
Mörkt läge
Du tittar på resultaten för 2017
Till Gothia Cup 2023 →
Dismiss
Kobbens IP 2
Kobbens IP 1
Kobbens IP 2
Kobbens IP 3
måndag
tisdag
onsdag
torsdag
måndag
Tid
Match
Info
09:00
0
1
Ploërmel FC
0
:
1
Vellinge IF
Kobbens IP 2
G16 - Group 5
10:00
0
4
Friska Viljor FC 2
0
:
4
Entente Sannois Saint Gratien
Kobbens IP 2
B18 - Group 7
11:00
0
5
Upsala IF
0
:
5
Askims IK
Kobbens IP 2
G13 - Group 4
11:50
1
4
Stryn
1
:
4
Lindsdals IF
Kobbens IP 2
G15 - Group 6
12:50
0
2
IK Zenith
0
:
2
Bordeaux Elite FC
Kobbens IP 2
B16 - Group 11
13:50
0
1
Scandia United SA
0
:
1
IF Lödde 2
Kobbens IP 2
B14 - Group 9
14:40
2
1
V. Frölunda IF
2
:
1
Ligi Ndogo SC
Kobbens IP 2
B13 - Group 5
15:30
2
2
Kallhälls FF
2
:
2
Falköpings KIK
Kobbens IP 2
G15 - Group 6
16:30
2
1
Fässbergs IF
2
:
1
Walddörfer SV
Kobbens IP 2
B16 - Group 7
tisdag
Tid
Match
Info
09:00
1
2
USCH
1
:
2
Scandia United SA
Kobbens IP 2
B18 - Group 5
10:00
0
5
Team Tommerup
0
:
5
Årsunda IF
Kobbens IP 2
B18 - Group 9
11:00
1
0
Lunds SK
1
:
0
V. Frölunda IF
Kobbens IP 2
B13 - Group 5
11:50
0
1
Storvreta/Ärentuna
0
:
1
Askims IK
Kobbens IP 2
B15 - Group 9
12:50
6
0
Hanvikens SK 2
6
:
0
Skanör-Falsterbo IF
Kobbens IP 2
B14 - Group 12
13:40
1
2
Footgeneration FA Algarve
1
:
2
AP Top 54
Kobbens IP 2
B14 - Group 12
14:30
0
2
Tölö IF
0
:
2
Team Odense Q
Kobbens IP 2
G15 - Group 7
15:30
2
2
Falköpings KIK
2
:
2
Stryn
Kobbens IP 2
G15 - Group 6
16:30
3
1
Vellinge IF
3
:
1
Azalea BK
Kobbens IP 2
G16 - Group 5
17:30
5
0
Entente Sannois Saint Gratien
5
:
0
Kållered SK
Kobbens IP 2
B18 - Group 7
onsdag
Tid
Match
Info
08:00
1
0
Askims IK
1
:
0
FC Bordeaux Aquitaine
Kobbens IP 2
B15 - Group 9
09:00
0
0
IF Eker Örebro
0
:
0
Mutiny FC
Kobbens IP 2
G16 - Group 7
10:00
1
5
Gideonsbergs IF
1
:
5
CD Mercedarios
Kobbens IP 2
B14 - Group 6
10:50
6
0
Åsane IL
6
:
0
Currie Star FC
Kobbens IP 2
B14 - Group 7
11:40
0
7
V. Frölunda IF
0
:
7
Mutiny FC
Kobbens IP 2
G15 - Group 9
12:40
7
0
V. Frölunda IF
7
:
0
Currie Star FC
Kobbens IP 2
B13 - Group 5
13:30
0
1
Ope IF
0
:
1
Scandia United SA
Kobbens IP 2
G18 - Group 5
14:30
2
0
Kallhälls FF
2
:
0
Stryn
Kobbens IP 2
G15 - Group 6
15:30
6
5
The Westgate School
6
:
5
Storvreta/Ärentuna
Kobbens IP 2
B15 - Play off B
1/64 Final
16:30
0
3
International School of Kenya
0
:
3
Barry Comprehensive School
Kobbens IP 2
B16 - Play off B
1/64 Final
17:30
4
0
AP Top 54
4
:
0
Kubikenborgs IF
Kobbens IP 2
B14 - Play off A
1/64 Final
18:30
2
0
Älmhults IF 2
2
:
0
Concordia Eschersheim
Kobbens IP 2
B14 - Play off B
1/64 Final
torsdag
Tid
Match
Info
08:00
2
1
Breidablik 2
2
:
1
Gefle IF 2
Kobbens IP 2
G14 - Play off A
1/32 Final
09:00
2
1
IF Brommapojkarna
2
:
1
FC Connecticut
Kobbens IP 2
G13 - Play off A
1/16 Final
10:00
3
0
Ploërmel FC
3
:
0
IF Eker Örebro
Kobbens IP 2
G16 - Play off B
1/32 Final
11:00
1
4
Pro Direct Soccer Academy
1
:
4
MTV Treubund Lüneburg
Kobbens IP 2
B18 - Play off A
1/32 Final
12:10
2
0
AP Top 54
2
:
0
Åsane IL
Kobbens IP 2
B14 - Play off A
1/16 Final
13:10
P
3
4
Stocksunds IF
3
:
4
Håbo FF
Kobbens IP 2
G14 - Play off B
1/16 Final
14:00
2
0
Eskilstuna United DFF 1
2
:
0
Torsåkers IF
Kobbens IP 2
G16 - Play off B
1/16 Final
15:00
4
0
First Mobile Sports Academy
4
:
0
VfR Bachem
Kobbens IP 2
B18 - Play off B
1/32 Final
16:00
6
0
Pro Direct Soccer Academy
6
:
0
The Westgate School
Kobbens IP 2
B15 - Play off B
1/32 Final
18:25
0
2
Eimsbütteler TV
0
:
2
Entente Sannois Saint Gratien
Kobbens IP 2
B16 - Play off A
1/16 Final
19:35
0
2
First Mobile Sports Academy
0
:
2
Ordin FC 2
Kobbens IP 2
B18 - Play off B
1/16 Final