Open main menu
Home
My Week
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
You are viewing the results for 2024
View Gothia Cup 2024 →
Dismiss
Kortedalavallen 2
Kortedalavallen 1
Kortedalavallen 2
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Monday
08:00
Prep Schools Pumas Blue
:
Cosmos F.C.
Kortedalavallen 2
B11 - Group 10
08:50
PEFC 1
:
Prep School Boys Blue
Kortedalavallen 2
B12 - Group 17
09:40
U S E Saint Leu Esserent
:
FC Deren
Kortedalavallen 2
B12 - Group 14
10:30
Hammarby IF 2
:
Blau-Weiß 96 Schenefeld 1
Kortedalavallen 2
B11 - Group 12
11:20
BK Häcken 3
:
Djurgårdens IF
Kortedalavallen 2
G11 - Group 2
12:10
FCNE
:
Prep School Girls Red
Kortedalavallen 2
G11 - Group 5
13:00
Sisukas FC 1
:
Prep Schools Pumas Blue
Kortedalavallen 2
B12 - Group 19
13:50
Diamond FC
:
Prep Schools Pumas Red
Kortedalavallen 2
B11 - Group 12
14:40
BK Häcken
:
European Football Academy
Kortedalavallen 2
B12F - Group 1
Tuesday
09:00
Utpal Shanghvi Global School
:
Prep Schools Pumas Blue
Kortedalavallen 2
B11 - Group 10
09:50
Corporación de Mujeres Futbolistas
:
Kungsbacka IF 2
Kortedalavallen 2
G11 - Group 3
10:40
Prep School Boys Yellow
:
Lerums IS 1
Kortedalavallen 2
B12 - Group 12
11:30
NSA
:
Shoot Football Academy
Kortedalavallen 2
B11 - Group 9
12:20
Legacy Academy 1
:
FK Babrungas
Kortedalavallen 2
B12 - Group 15
13:20
BK Häcken
:
Regents Park FC
Kortedalavallen 2
B12F - Group 1
14:20
Prep School Boys Red
:
Gerdskens BK
Kortedalavallen 2
B12 - Group 15
15:10
Qviding FIF Vinröd
:
Hammarby IF Vit
Kortedalavallen 2
B12F - Group 1
16:10
Kungsbacka IF 2
:
Sävedalens IF
Kortedalavallen 2
G11 - Group 3
Wednesday
09:00
Prep School Girls Red
:
Örgryte IS Blå
Kortedalavallen 2
G11 - Group 5
09:50
Prep School Boys Blue
:
Concordia Eschersheim
Kortedalavallen 2
B12 - Group 17
10:40
FC Deren
:
IFK Hindås
Kortedalavallen 2
B12 - Group 14
11:30
European Football Academy
:
Euro Soccer Academy
Kortedalavallen 2
B12F - Group 1
12:20
Hammarby IF Grön
:
NSA
Kortedalavallen 2
B12F - Group 1
13:10
Regents Park FC
:
Qviding FIF Vinröd
Kortedalavallen 2
B12F - Group 1
14:00
Sävedalens IF
:
Corporación de Mujeres Futbolistas
Kortedalavallen 2
G11 - Group 3
14:50
Näsets SK 2
:
NSA
Kortedalavallen 2
G12 - Group 3
15:40
Åre SLK
:
Utpal Shanghvi Global School
Kortedalavallen 2
B11 - Group 10
16:30
Örgryte IS
:
Section Elite Academy
Kortedalavallen 2
B12 - Group 18
Thursday
08:00
2:nd in Group 5
:
2:nd in Group 2
Kortedalavallen 2
G11 - Play off A
1/8 Final
09:00
1:st in Group 17
:
2:nd in Group 13
Kortedalavallen 2
B12 - Play off A
1/32 Final
10:00
4:th in Group 2
:
5:th in Group 3
Kortedalavallen 2
G11 - Play off B
1/8 Final
10:50
3:rd in Group 14
:
4:th in Group 18
Kortedalavallen 2
B12 - Play off B
1/32 Final
11:40
3:rd in Group 10
:
3:rd in Group 13
Kortedalavallen 2
B11 - Play off B
1/16 Final
12:30
1:st in Group 3
:
Win. 18016000
Kortedalavallen 2
G11 - Play off A
1/4 Final
13:50
Win. 18011902
:
Win. 18016002
Kortedalavallen 2
G11 - Play off B
1/4 Final
14:40
Win. 18012901
:
Win. 18012003
Kortedalavallen 2
B12 - Play off B
1/16 Final