Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2017
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
Kobbens IP 1
Kobbens IP 1
Kobbens IP 2
Kobbens IP 3
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Monday
Time
Match
Info
09:00
3
1
Göteborgs DFF
3
:
1
Scandia United SA
Kobbens IP 1
G18 - Group 5
10:00
2
0
Åsane IL
2
:
0
Älmhults IF 2
Kobbens IP 1
B14 - Group 7
10:50
2
1
Eskilstuna United DFF 2
2
:
1
Mutiny FC
Kobbens IP 1
G16 - Group 7
11:50
6
0
Mutiny FC
6
:
0
Tranås FF
Kobbens IP 1
G15 - Group 9
12:50
1
0
Lifezone Cape Town
1
:
0
Friska Viljor FC 1
Kobbens IP 1
B18 - Group 8
13:50
0
1
Södra Skärgården IK
0
:
1
Färjestadens GoIF
Kobbens IP 1
B14 - Group 5
14:40
1
0
FC Flora Tallinn
1
:
0
BVH Fotball 1
Kobbens IP 1
B13 - Group 6
15:30
6
0
Askims IK
6
:
0
Monte Libano
Kobbens IP 1
B15 - Group 9
16:30
1
0
First Mobile Sports Academy
1
:
0
Tranås FF
Kobbens IP 1
B15 - Group 10
Tuesday
Time
Match
Info
09:00
2
1
IFK Nyköping
2
:
1
Ornäs BK
Kobbens IP 1
G18 - Group 4
10:00
2
0
Eskilstuna United DFF 1
2
:
0
Azalea BK
Kobbens IP 1
G16 - Group 5
11:00
0
2
IF Lödde 1
0
:
2
Åsane IL
Kobbens IP 1
B14 - Group 7
11:50
0
1
Mankato United Fire
0
:
1
Herlufsholm GF
Kobbens IP 1
G16 - Group 6
12:50
1
0
Hutchison Vale
1
:
0
IF Väster
Kobbens IP 1
B13 - Group 9
13:40
0
0
Askims IK
0
:
0
IF Brommapojkarna
Kobbens IP 1
G13 - Group 4
14:30
3
0
IF Lödde 2
3
:
0
Storvreta IK
Kobbens IP 1
B14 - Group 9
15:20
5
0
IFK Osby
5
:
0
Älmhults IF 1
Kobbens IP 1
B14 - Group 10
16:20
0
2
Ploërmel FC
0
:
2
Stridsklev IL
Kobbens IP 1
G18 - Group 3
17:20
3
1
Eskilstuna United DFF 1
3
:
1
Ploërmel FC
Kobbens IP 1
G16 - Group 5
Wednesday
Time
Match
Info
08:00
1
2
IFK Uddevalla
1
:
2
Orleta Radzyn
Kobbens IP 1
B15 - Group 7
09:00
0
0
Azalea BK
0
:
0
Ploërmel FC
Kobbens IP 1
G16 - Group 5
10:00
0
2
Rotebro IS FF
0
:
2
ASRC Alytus
Kobbens IP 1
B14 - Group 8
10:50
0
1
IF Lödde 2
0
:
1
Walddörfer SV
Kobbens IP 1
B14 - Group 9
11:40
0
2
FC Kuusysi 1
0
:
2
Breidablik 1
Kobbens IP 1
G14 - Group 5
12:30
0
1
Åsa IF
0
:
1
AIK FF F04A
Kobbens IP 1
G13 - Group 3
13:20
1
1
Eimsbütteler TV 2
1
:
1
BVH Fotball 2
Kobbens IP 1
B13 - Group 8
14:10
0
3
Sandar IL
0
:
3
Entente Sannois Saint Gratien
Kobbens IP 1
B18 - Group 7
16:10
0
1
Vellinge IF
0
:
1
Eskilstuna United DFF 2
Kobbens IP 1
G16 - Play off A
1/32 Final
17:20
4
1
Kungsladugårds BK
4
:
1
Mälarhöjdens IK
Kobbens IP 1
B16 - Play off A
1/64 Final
Thursday
Time
Match
Info
08:00
1
3
EBU Bay Oaks Blue
1
:
3
Åsane IL
Kobbens IP 1
G14 - Play off A
1/32 Final
09:00
P
5
6
LAZ Stockerau
5
:
6
Assyriska FF
Kobbens IP 1
B13 - Play off A
1/32 Final
10:00
P
5
3
Scandia United SA
5
:
3
Falköpings KIK
Kobbens IP 1
G15 - Play off A
1/32 Final
11:10
3
2
Limay Ville
3
:
2
Sandar IL
Kobbens IP 1
B18 - Play off A
1/32 Final
12:20
4
0
Eimsbütteler TV
4
:
0
ASRC Alytus
Kobbens IP 1
B14 - Play off A
1/16 Final
13:20
0
1
Ligi Ndogo SC
0
:
1
Assyriska FF
Kobbens IP 1
B13 - Play off A
1/16 Final
14:20
7
0
Enskede IK
7
:
0
Ploërmel FC
Kobbens IP 1
G18 - Play off B
1/16 Final
15:20
1
3
Stridsklev IL
1
:
3
Académia Femenina Lleida
Kobbens IP 1
G18 - Play off B
1/16 Final
16:20
2
0
IFK Trelleborg
2
:
0
Stryn
Kobbens IP 1
G15 - Play off B
1/32 Final
18:25
0
1
Ploërmel FC
0
:
1
Skövde KIK/Våmb
Kobbens IP 1
G16 - Play off B
1/8 Final
19:25
4
0
Alemannia Aachen
4
:
0
Académia Femenina Lleida
Kobbens IP 1
G18 - Play off B
1/8 Final