Open main menu
Hem
My Week
Åldersklasser
Nationer
Arenor
Play
År
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Byt språk
Engelska
Du tittar på resultaten för 2024
Till Gothia Cup 2024 →
Dismiss
Boys 12
Boys 12
i siffror
Lag
123
Nationer
30
Mål
0
Slutspel
Play off A
Visa lista
Visa träd
Play off B
Visa lista
Visa träd
Grupper
Group 1
Culver City Football Club
IF Brommapojkarna 2
Prep School Boys Navy
Lerums IS 2
Visa grupp
Group 2
Backatorp IF 2
Championnet Sports
Prep School Boys Green
Intercups MX
Visa grupp
Group 3
Torslanda IK 2
Prep School Boys Grey
Fútból Consultants Edson Soto
Montrouge FC 92
Visa grupp
Group 4
Vicente del Bosque Academy White
Djurgårdens IF
Prep School Boys White
Academia Sebastian Roco
Visa grupp
Group 5
PEFC 2
Vicente del Bosque Academy Orange
Prep School Boys Orange
BK Häcken 2
Visa grupp
Group 6
Backatorp IF 1
IFK Stocksund 1
Vicente del Bosque Academy Blue
Prep School Boys Sky
Visa grupp
Group 7
Kungsladugårds BK Vit
Lunds BK 1
Academia Rocco
FC Ajax - Tallinn
Visa grupp
Group 8
Näsets SK Svart
LAZ Stockerau
PASS Abu Dhabi
Lunds BK 2
Visa grupp
Group 9
IF Väster Svart
Atletico Echegaray
FC Saint Cloud
Nömme United FC
Visa grupp
Group 10
Kungsladugårds BK Röd
Phoenix Football Academy
Povltavská Fotbalová Akademie
Lonestars SC
Visa grupp
Group 11
Proletären FF
Prep Schools Pumas Red
Altona 93
Utpal Shanghvi Global School
IF Väster Orange
Visa grupp
Group 12
Lerums IS 1
Chico Sporting Club
Prep School Boys Yellow
SC Nienstedten
Visa grupp
Group 13
Tramway FC
Munka-Ljungby IF 1
Club Municipal de Casablanca
Cosmos F.C.
Visa grupp
Group 14
Munka-Ljungby IF 2
U S E Saint Leu Esserent
Entente Osten Luxembourg
FC Deren
IFK Hindås
Visa grupp
Group 15
Gerdskens BK
Legacy Academy 1
Prep School Boys Red
FK Babrungas
Visa grupp
Group 16
V. Frölunda IF 1
Legacy Academy 2
NSA
Lunds FF
Visa grupp
Group 17
RCD Espanyol Academy Göteborg
PEFC 1
Prep School Boys Blue
Concordia Eschersheim
Visa grupp
Group 18
Örgryte IS
Section Elite Academy
Prep School Boys Purple
Smart Football Marsa
Visa grupp
Group 19
Hermansby IF
Sisukas FC 1
VL United
Prep Schools Pumas Blue
Visa grupp
Group 20
Torslanda IK 1
Prep Schools Pumas Green
MG SPORT
Southampton Town United
Visa grupp
Group 21
Sisukas FC 2
Prep School Panthers
RS Sports 2
BK Häcken 1
Visa grupp
Group 22
Hisingsbacka FC
Prep Schools Pumas White
SFK Rotalis
RS Sports 1
Visa grupp
Group 23
IFK Göteborg
Go-Pro Sports
Despertar SC Beja
TSV Brunsbrock
Visa grupp
Group 24
Götaholm BK
IF Brommapojkarna 1
FC Nordost Berlin
FCNE
Visa grupp
Group 25
Mölnlycke IS/Sjövalla FK
Escola Futebol Faro
Saltsjö-Boo IF
FCNE CT
Visa grupp
Group 26
Näsets SK Röd
Foxes FC 1
AFT Algarve
Cancheritos FC
Särö Kullavik IF
Visa grupp
Group 27
Näsets SK Vit
IFK Stocksund 3
La Academia FC
Beirut Football Academy
Visa grupp
Group 28
Burlingame SC
V. Frölunda IF 2
IFK Stocksund 2
Empire FC
Visa grupp
Group 29
ASV Süchteln
Kungsbacka IF 1
Skeppshult BK
MSL FA
Visa grupp
Group 30
SSV Strümp
Kungsbacka IF 2
Barati
Nyköpings BIS
Visa grupp