Gothia Cup
Gothia Cup
Hem
Live
Favoriter
Åldersklasser
Nationer
Arenor
Play
År
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Byt språk
Engelska
Mörkt läge
Du tittar på resultaten för 2022
Till Gothia Cup 2023 →
Dismiss
Apelsinplan 3
Apelsinplan 1
Apelsinplan 2
Apelsinplan 3
måndag
tisdag
onsdag
torsdag
måndag
Tid
Match
Info
09:00
Vilnius Football Academy White
:
Lunds BK 1
Apelsinplan 3
B12 - Group 4
09:50
Saltsjöbadens IF 1
:
SG FCU - Kisdorf
Apelsinplan 3
B12 - Group 7
10:40
FC Saint Cloud
:
Lion City Sailors 3
Apelsinplan 3
B11 - Group 8
11:30
Näsets SK 1
:
Escuela de Futbol Platense
Apelsinplan 3
B12 - Group 6
12:20
FC Saint Cloud
:
Lunds BK 2
Apelsinplan 3
B12 - Group 7
13:10
JSSL Singapore
:
Näsets SK 1
Apelsinplan 3
G12 - Group 2
14:00
Örgryte IS 2
:
Prep Schools Lions Purple
Apelsinplan 3
B11 - Group 8
14:50
Brämaregårdens FC
:
Prep Schools Lions Blue
Apelsinplan 3
B11 - Group 7
tisdag
Tid
Match
Info
09:00
Prep Schools Lions Purple
:
Vilnius Football Academy White
Apelsinplan 3
B12 - Group 4
09:50
Lunds BK 2
:
Saltsjöbadens IF 1
Apelsinplan 3
B12 - Group 7
10:40
Lion City Sailors 2
:
Brämaregårdens FC
Apelsinplan 3
B11 - Group 7
11:30
Altona 93
:
Prep Schools Lions Sky
Apelsinplan 3
B12 - Group 5
12:20
SG FCU - Kisdorf
:
FC Saint Cloud
Apelsinplan 3
B12 - Group 7
13:10
Näsets SK 1
:
Slottskogen/Godhem
Apelsinplan 3
G12 - Group 2
14:00
Prep Schools Lions Purple
:
FC Saint Cloud
Apelsinplan 3
B11 - Group 8
14:50
Lion City Sailors 3
:
Örgryte IS 2
Apelsinplan 3
B11 - Group 8
onsdag
Tid
Match
Info
09:00
Saltsjöbadens IF 2
:
Altona 93
Apelsinplan 3
B12 - Group 5
09:50
Rönninge Salem Fotboll 2
:
Vilnius Football Academy White
Apelsinplan 3
B12 - Group 4
10:40
Lunds BK 2
:
SG FCU - Kisdorf
Apelsinplan 3
B12 - Group 7
11:30
Lion City Sailors 3
:
Prep Schools Lions Purple
Apelsinplan 3
B11 - Group 8
12:20
Rönninge Salem Fotboll 1
:
Escuela de Futbol Platense
Apelsinplan 3
B12 - Group 6
13:10
Saltsjöbadens IF 1
:
FC Saint Cloud
Apelsinplan 3
B12 - Group 7
14:00
Prep Schools Lions Sky
:
Saltsjöbadens IF 2
Apelsinplan 3
B12 - Group 5
14:50
Lion City Sailors 2
:
Prep Schools Lions Blue
Apelsinplan 3
B11 - Group 7
torsdag
Tid
Match
Info
08:00
Saltsjöbadens IF 2
:
BK Häcken 2
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:16
08:50
Lunds BK 2
:
Rönninge Salem Fotboll 2
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:6
09:40
Näsets SK 2
:
Enskede IK Grön
Apelsinplan 3
G12 - Group 2:5
10:30
Lion City Sailors 4
:
Prep Schools Pumas Red
Apelsinplan 3
B11 - Group2:8
11:20
Altona 93
:
FC Flora Tallinn
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:5
12:10
Chico Sporting Club
:
Lunds BK 3
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:7
13:00
Vilnius Football Academy Black
:
V. Frölunda IF 1
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:4
13:50
Asre 2
:
Brämaregårdens FC
Apelsinplan 3
B11 - Group2:8
15:10
Rönninge Salem Fotboll 2
:
Näsets SK 1
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:6
16:00
Prep Schools Lions Sky
:
Lunds BK 2
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:6
16:50
Lion City Sailors 2
:
Prep Schools Lions Purple
Apelsinplan 3
B11 - Group2:5
17:40
FC Saint Cloud
:
Academy JR 24
Apelsinplan 3
B11 - Group2:4
18:30
FC Legion
:
Näsets SK 2
Apelsinplan 3
G12 - Group 2:5
19:20
Prep Schools Lions Purple
:
Altona 93
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:5
20:10
European Football Academy
:
Saltsjöbadens IF 2
Apelsinplan 3
B12 - Group 2:16