Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2022
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
32/1
16/1
8/1
4/1
Semi
Final
09:00
2
0
BK Sport 2
Stensätra IF
Inlag 9
1/32 Final
09:00
2
0
St. Paul Blackhawks
CA Monte Libano
Gröna Vallen
1/32 Final
09:00
7
0
Enebybergs IF
EDY Sport Enrichment Center
Apelsinplan 1
1/32 Final
09:00
0
2
Hestrafors IF
Ekerö IK
Backavallen 1
1/32 Final
09:00
3
0
Swindon Town FITC
Munktorps BK
Kviberg 21
1/32 Final
09:10
3
0
TSV 1860 Stralsund
Smart Football Marsa 1
Bergsjövallen 1
1/32 Final
13:20
4
0
Falu BS FK
Reds Football Academy
Överåsvallen
1/32 Final
09:00
4
1
Glenmuir United FC
BK Sport 1
Inlag 10
1/32 Final
09:00
1
0
SG Findorff
Bro IK
Åkeredsvallen 2
1/32 Final
09:00
3
0
Furulunds IK
TSV Buchholz 08
Rosenhill
1/32 Final
13:30
1
2
Walddörfer SV
Mantorps FF
Kviberg 15
1/32 Final
09:10
4
0
TSV Glinde
Concordia Eschersheim
Kviberg 11
1/32 Final
09:10
5
0
Mölnlycke IF
Helena Romanes School
Lemmingvallen 1
1/32 Final
15:30
2
0
Groß Flottbek
BK Sport 2
Inlag 2
1/16 Final
15:40
2
0
Värmdö IF
St. Paul Blackhawks
Överåsvallen
1/16 Final
14:50
2
3
West Florida Flames SC
Enebybergs IF
Apelsinplan 1
1/16 Final
18:40
5
3
Norrtulls SK 2
Ekerö IK
Gothia Park Academy 3
1/16 Final
19:40
2
0
Danderyds SK
TSV Altenholz
Öisgården
1/16 Final
16:30
4
3
Euro Soccer Academy
Swindon Town FITC
Kviberg 15
1/16 Final
16:40
2
4
Academy Elite
TSV 1860 Stralsund
Kviberg 12
1/16 Final
19:40
1
2
Ellicott City SC
Falu BS FK
Kviberg 6
1/16 Final
16:40
0
3
IFK Västerås FK
Kungsbacka IF
Inlag 4
1/16 Final
15:40
2
4
Tölö IF
Glenmuir United FC
Åby 2
1/16 Final
16:20
7
8
SV Rugenbergen
SG Findorff
Kobbens IP 1
1/16 Final
14:30
3
1
Altona 93
Furulunds IK
Torslandavallen 3
1/16 Final
17:40
9
8
Norrtulls SK 1
Mantorps FF
Kviberg 12
1/16 Final
17:00
1
4
Hovås-Billdal IF
TSV Glinde
Kviberg 22
1/16 Final
17:00
3
1
Chalgrove Cavaliers FC
Mölnlycke IF
Kviberg 21
1/16 Final
19:30
9
8
Ashtead Colts FC
Diamond FC
Kviberg 12
1/16 Final
10:00
3
1
Groß Flottbek
Värmdö IF
Kviberg 21
1/8 Final
11:00
4
0
Enebybergs IF
Norrtulls SK 2
Kviberg 22
1/8 Final
10:00
4
5
Danderyds SK
Euro Soccer Academy
Prioritet Serneke Arena (Kviberg)
1/8 Final
11:00
0
1
TSV 1860 Stralsund
Falu BS FK
Kviberg 2
1/8 Final
10:50
7
0
Kungsbacka IF
Glenmuir United FC
Kviberg 11
1/8 Final
10:50
0
1
SG Findorff
Altona 93
Kviberg 12
1/8 Final
10:50
0
1
Norrtulls SK 1
TSV Glinde
Kviberg 13
1/8 Final
10:50
2
0
Chalgrove Cavaliers FC
Ashtead Colts FC
Kviberg 14
1/8 Final
15:30
1
0
Groß Flottbek
Enebybergs IF
Kviberg 13
1/4 Final
15:50
0
3
Euro Soccer Academy
Falu BS FK
Kviberg 2
1/4 Final
15:30
0
1
Kungsbacka IF
Altona 93
Kviberg 14
1/4 Final
15:30
0
1
TSV Glinde
Chalgrove Cavaliers FC
Kviberg 15
1/4 Final
19:50
3
0
Groß Flottbek
Falu BS FK
Kviberg 2
Semi final
19:40
2
0
Altona 93
Chalgrove Cavaliers FC
Kviberg 5
Semi final
Final
11:00
1
0
Groß Flottbek
Altona 93
Heden 4 - Puma
Final