Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2022
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
Apelsinplan 1
Apelsinplan 1
Apelsinplan 2
Apelsinplan 3
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Monday
Time
Match
Info
08:00
1
1
West Florida Flames SC
1
:
1
Bro IK
Apelsinplan 1
B17 - Group 4
09:00
5
1
Näsets SK
5
:
1
SV Rugenbergen
Apelsinplan 1
B18 - Group 4
11:00
2
1
Maryland United FC
2
:
1
IFK Knislinge
Apelsinplan 1
B15 - Group 12
12:00
7
0
Tranås FF
7
:
0
Skövde AIK
Apelsinplan 1
B15 - Group 10
13:00
0
6
Scandia United SA
0
:
6
Islingby IK
Apelsinplan 1
G17 - Group 3
14:00
5
0
FC Ajax - Tallinn
5
:
0
Högs SK
Apelsinplan 1
B15 - Group 9
15:00
0
5
Tune IL Fotball 2
0
:
5
FC KR
Apelsinplan 1
B15 - Group 10
16:00
7
0
Islingby IK
7
:
0
IFK Osby
Apelsinplan 1
G15 - Group 5
17:00
0
6
EDY Sport Enrichment Center
0
:
6
Eskilstuna Södra FF
Apelsinplan 1
B17 - Group 3
Tuesday
Time
Match
Info
09:00
4
0
Jönköpings Södra IF
4
:
0
Dalby GIF
Apelsinplan 1
G14 - Group 4
10:00
0
6
Tune IL Fotball 2
0
:
6
Skövde AIK
Apelsinplan 1
B15 - Group 10
11:00
0
4
Scandia United SA
0
:
4
Karlbergs BK
Apelsinplan 1
B14 - Group 6
11:50
3
0
VGA Saint Maur
3
:
0
West Florida Flames SC
Apelsinplan 1
B17 - Group 4
12:50
0
3
Walddörfer SV
0
:
3
FC KR/Grotta
Apelsinplan 1
G16 - Group 5
13:50
0
7
Mariehem SK
0
:
7
Islingby IK
Apelsinplan 1
G15 - Group 5
14:50
0
0
CD Inter Vista Alegre
0
:
0
Rælingen FK
Apelsinplan 1
B14 - Group 7
15:40
2
1
Scandia United SA
2
:
1
Re Fotballklubb
Apelsinplan 1
G15 - Group 6
16:40
0
4
FC KR 2
0
:
4
FC Saint Cloud
Apelsinplan 1
B16 - Group 10
17:40
1
1
Enköpings SK
1
:
1
Partille IF
Apelsinplan 1
B15 - Group 14
18:40
0
2
Kallhälls FF
0
:
2
Sandsbro AIK 2
Apelsinplan 1
B15 - Group 11
Wednesday
Time
Match
Info
08:00
3
2
Eskilstuna Södra FF
3
:
2
SV Rugenbergen
Apelsinplan 1
B17 - Group 3
09:00
9
0
Karlbergs BK
9
:
0
Walddörfer SV
Apelsinplan 1
G14 - Group 3
09:50
3
4
Dalby GIF
3
:
4
Scandia United SA
Apelsinplan 1
G14 - Group 4
10:40
0
0
Hammarby IF FF P07:2
0
:
0
FC Ajax - Tallinn
Apelsinplan 1
B15 - Group 9
11:40
1
1
IFK Knislinge
1
:
1
Melleruds IF
Apelsinplan 1
B15 - Group 12
12:40
1
2
Emmaboda IS
1
:
2
AS Poissy
Apelsinplan 1
B18 - Group 5
13:40
1
0
Grolanda IF/Floby IF/Åsarp-Trädet FK
1
:
0
KFCE Eendracht Belzele
Apelsinplan 1
B16 - Group 8
14:40
0
3
Emmaboda IS
0
:
3
U. de Chile
Apelsinplan 1
G15 - Group 7
15:40
1
0
Islingby IK
1
:
0
Sporting Hasselt SKF MtW
Apelsinplan 1
G15 - Group 5
16:40
0
2
Lunds BK 2
0
:
2
FC Saint Cloud
Apelsinplan 1
B14 - Group 4
17:50
0
2
Hammarby IF FF P07:2
0
:
2
Enköpings SK
Apelsinplan 1
B15 - Play off A
1/64 Final
19:00
1
0
Re Fotballklubb 2
1
:
0
Re Fotballklubb 1
Apelsinplan 1
B16 - Play off B
1/64 Final
Thursday
Time
Match
Info
08:00
8
0
Karlbergs BK
8
:
0
Scandia United SA
Apelsinplan 1
G14 - Play off A
1/16 Final
09:00
7
0
Enebybergs IF
7
:
0
EDY Sport Enrichment Center
Apelsinplan 1
B17 - Play off B
1/32 Final
10:00
0
2
Dösjöbro IF
0
:
2
Saltsjöbadens IF
Apelsinplan 1
B16 - Play off A
1/64 Final
11:10
4
2
Grolanda IF/Floby IF/Åsarp-Trädet FK
4
:
2
Re Fotballklubb 2
Apelsinplan 1
B16 - Play off B
1/32 Final
12:10
4
0
IFK Knislinge
4
:
0
Kallhälls FF
Apelsinplan 1
B15 - Play off B
1/32 Final
13:10
WO
3
0
Re Fotballklubb
3
:
0
Walddörfer SV
Apelsinplan 1
G14 - Play off B
1/16 Final
14:00
1
2
Karlbergs BK
1
:
2
Lunds BK 2
Apelsinplan 1
B14 - Play off B
1/16 Final
14:50
2
3
West Florida Flames SC
2
:
3
Enebybergs IF
Apelsinplan 1
B17 - Play off B
1/16 Final
16:30
0
3
CD Inter Vista Alegre 1
0
:
3
USCH 2
Apelsinplan 1
B16 - Play off B
1/16 Final
17:30
P
2
4
Qviding FIF
2
:
4
Vänersborgs IF
Apelsinplan 1
G18 - Play off B
1/8 Final
18:30
2
1
Gamla Upsala SK
2
:
1
Malmslätts AIK
Apelsinplan 1
G16 - Play off B
1/16 Final
19:30
P
6
5
IFK Knislinge
6
:
5
Skiljebo SK 1
Apelsinplan 1
B15 - Play off B
1/16 Final