FC Saint Cloud

Monday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
FC Saint Cloud Hille IF 1 2 10:30 Apelsinplan 1 B15 Grp 11   15013602  
FC Saint Cloud 2 LFA Singapore 4 Finished 10:50 Apelsinplan 3 B11 Grp 5   15013801  
FC Saint Cloud 1 LFA Singapore 1 Finished 10:50 Ruddalen 3 B11 Grp 4   15006701  
FC Saint Cloud Saltsjöbadens IF 1 5 0 13:20 Apelsinplan 3 B12 Grp 5   15013804 INFO

Tuesday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
IFK Vaxholm FC Saint Cloud 1 2 10:40 Ruddalen 4 B12 Grp 5   16006801 INFO
Altona 93 1 FC Saint Cloud 2 Finished 12:20 Ruddalen 4 B11 Grp 5   16006803  
Cantolao, AD FC Saint Cloud 1 Finished 13:10 Ruddalen 4 B11 Grp 4   16006804  
Näsets SK FC Saint Cloud 1 1 15:40 Åkeredsvallen 1 B15 Grp 11   16006207 INFO

Wednesday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Staffanstorps United 2 FC Saint Cloud 0 4 09:00 Apelsinplan 1 B15 Grp 11   17013601 INFO
Näsets SK 1 FC Saint Cloud 2 Finished 09:50 Åkeredsvallen 4 B11 Grp 5   17009900  
IFK Lidingö FC Saint Cloud 1 Finished 10:50 Ruddalen 4 B11 Grp 4   17006801  
Autobahn Soccer Club FC Saint Cloud 0 4 12:30 Apelsinplan 3 B12 Grp 5   17013803 INFO
FC Saint Cloud Hayat AC Casablanca 4 1 17:30 Åkeredsvallen 1 B15 Play off B 1/64 Final   17006210 INFO

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
FC Saint Cloud BK Häcken 1 7 1 09:50 Åkeredsvallen 4 B12 Play off A 1/32 Final   18009902 INFO
SKF Czech Republic FC Saint Cloud 2 Finished 10:50 Åkeredsvallen 4 B11 Group 2:7   18009903  
FC Saint Cloud 1 Autobahn Soccer Club Finished 13:50 Heden 6 B11 Group 2:3   18000607
FC Saint Cloud SV Rugenbergen 3 0 14:30 Åkeredsvallen 2 B15 Play off B 1/32 Final   18006306 INFO
FC Saint Cloud 2 LAZ Stockerau 1 Finished 15:00 Ruddalen 4 B11 Group 2:7   18006807  
FC Saint Cloud ASLJ FC 5 4 15:10 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 B12 Play off A 1/16 Final   18015308 INFO
BK Häcken 1 FC Saint Cloud 1 Finished 19:00 Slättadamm 4 B11 Group 2:3   18007211  
Stord Fotball FC Saint Cloud 0 2 19:30 Ruddalen 1 B15 Play off B 1/16 Final   18006510 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
FC Saint Cloud Nömme United FC 3 2 08:50 Kviberg 12 B15 Play off B 1/8 Final   19002701 INFO
Sollentuna FK 1 FC Saint Cloud 6 7 P 09:00 Heden 5 B12 Play off A 1/8 Final   19000501 INFO
Prep Schools Pumas White FC Saint Cloud 1 Finished 10:40 Kviberg 4 B11 Group 2:3   19001803
FC Saint Cloud 2 LFA Singapore 1 Finished 11:30 Kviberg 4 B11 Group 2:7   19001804
FC Saint Cloud DJK Arminia Eilendorf 0 1 13:00 Kviberg 3 B15 Play off B 1/4 Final   19001605 INFO
IF Brommapojkarna Svart FC Saint Cloud 1 2 14:30 Heden 5 B12 Play off A 1/4 Final   19000507 INFO
FC Saint Cloud JSSL Singapore 5 2 19:20 Heden 5 B12 Play off A Semi final   19000512 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Ordin FC FC Saint Cloud 4 0 11:15 SKF Arena B12 Play off A Final   20000201 INFO
Gothia Cup is using