Wednesday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Älta IF Gul Kiruna FF 0 1 15:40 Inlag 6 1/64 Final   17008808 INFO
FC Este 2012 Torslanda IK 2 0 2 16:00 Bergsjövallen 1 1/64 Final   17004407 INFO
Azalea BK Fässbergs IF 3 0 16:10 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   17011608 INFO
Svedala IF Mindset FC 0 1 16:40 Inlag 8 1/64 Final   17009009 INFO
AIK FF G10 Triunfo 6 0 17:00 Kviberg 2 1/64 Final   17001508 INFO
Backatorp IF Stars'n Stripes 3 0 17:00 Kviberg 11 1/64 Final   17002608 INFO
Chico Sporting Club Regents Park FC 0 4 17:00 Bergsjövallen 1 1/64 Final   17004408 INFO
Match Fit Academy F.C. Beirut 2 1 17:00 Bergsjövallen 2 1/64 Final   17004509 INFO
KFCE Belzele Nesodden IF 1 9 17:00 Gerdskenvallen 1 1/64 Final   17015108 INFO
Huddinge IF Gul Emmaboda IS 2 1 17:10 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   17011609 INFO
SKF India SKF Belgium 2 0 17:40 Ruddalen 2 1/64 Final   17006610 INFO
RC Lens London Karlstad BK 4 1 P 17:40 Sälöfjordsplan 2 1/64 Final   17007810 INFO
Monte Libano Sandvikens IF 1 2 17:40 Öisgården 1/64 Final   17010910 INFO
Dahle/Nordlandet 2 IF Warta 0 2 17:50 Mjörnvallen 1 1/64 Final   17014309 INFO
Helena Romanes School VBR Star 0 2 18:00 Bergsjövallen 2 1/64 Final   17004510 INFO
Walddörfer SV Tyresö FF Röd 0 1 18:00 Grimbo 2 1/64 Final   17007410 INFO
Skjetten Fotball Vederslöv/Gransholm 3 0 18:00 Sälöfjordsplan 1 1/64 Final   17007710 INFO
Eskilstuna City FK SC Weitmar 45 2 1 18:00 Ruddalen 5 1/64 Final   17012610 INFO
Långsele AIF Stjarnan 2 0 1 18:00 Backavallen 1 1/64 Final   17012710 INFO
SA United SC Skalborg SK 2 1 18:10 Majvallen 1/64 Final   17001310 INFO
Upsala IF TSV Uesen 0 3 18:10 Gamlestadsvallen 1 1/64 Final   17004110 INFO
Concordia Eschersheim Charterhouse School 5 4 P 18:10 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   17011610 INFO
Sandvikens AIK Lillestrøm SK 3 3 1 18:40 Åby 2 1/64 Final   17010111 INFO
Tidaholms GIF Scandia United SA DK 6 5 P 19:00 Gröna Vallen 1/64 Final   17014211 INFO

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Senja, FK Backatorp IF 7 8 P 12:20 Kviberg 5 1/32 Final   18002004 INFO
Syrianska Eskilstuna IF Azalea BK 4 3 P 12:20 Kviberg 19 1/32 Final   18003404 INFO
Kärra KIF TSV Uesen 0 3 12:20 Kviberg 21 1/32 Final   18003604 INFO
Lerums IS Nesodden IF 4 2 12:20 Noltorpsvallen 1 1/32 Final   18014604 INFO
Gimse IL IF Warta 3 1 13:10 Gerdskenvallen 2 1/32 Final   18015204 INFO
IK Grand Bodø Greengen FC 1 0 13:20 Kviberg 2 1/32 Final   18001505 INFO
University of Pretoria VBR Star 3 1 13:20 Kviberg 12 1/32 Final   18002705 INFO
Stenungsunds IF Match Fit Academy 6 7 P 13:20 Kviberg 14 1/32 Final   18002905 INFO
Huddinge IF Svart Concordia Eschersheim 1 0 13:20 Kviberg 15 1/32 Final   18003005 INFO
LSW IF JSG Heidenau/Holvede 2 1 13:20 Kviberg 18 1/32 Final   18003305 INFO
JFV Aller-Weser Regents Park FC 1 0 13:20 Bergsjövallen 2 1/32 Final   18004505 INFO
Älta IF Svart Kiruna FF 3 2 13:20 Inlag 6 1/32 Final   18008805 INFO
IL Runar Phoenix Football Club 1 4 13:20 Inlag 9 1/32 Final   18009105 INFO
Reinen IL Torslanda IK 2 1 0 13:20 Kviberg 25 1/32 Final   18012504 INFO
Ibero Sport Mexico FC Intercups MX 3 0 13:30 Kviberg 10 1/32 Final   18002505 INFO
Buckinghamshire RTC RC Lens London 4 3 P 13:30 Grimbo 2 1/32 Final   18007405 INFO
Kvarnsvedens IK Keflavik 1 2 13:30 Sälöfjordsplan 2 1/32 Final   18007805 INFO
Grane, IK SKF India 3 0 14:00 Ruddalen 5 1/32 Final   18012606 INFO
Näsets SK SV Fortuna Beggendorf 1919 e.V. 0 2 14:20 Gamlestadsvallen 1 1/32 Final   18004105 INFO
IFK Nyköping Beirut FAC 2 4 14:20 Inlag 10 1/32 Final   18009206 INFO
Saltsjöbadens IF Sandvikens IF 8 7 P 14:30 Överåsvallen 1/32 Final   18001106 INFO
San Diego Football Academy Huddinge IF Gul 3 5 P 14:30 Kviberg 17 1/32 Final   18003206 INFO
IFK Falköping FF 1 Eskilstuna City FK 0 4 14:30 Ruddalen 1 1/32 Final   18006506 INFO
Lindö FF Norrköping Gul Mindset FC 4 1 14:30 Åby 1 1/32 Final   18010006 INFO
Eds FF Sandvikens AIK 2 0 14:30 Öisgården 1/32 Final   18010906 INFO
BK Höllviken 2 SA United SC 7 5 P 14:50 Heden 4 1/32 Final   18000406 INFO
Lørenskog IF 2 All Soccer Europa FA 0 3 15:10 Åkeredsvallen 1 1/32 Final   18006207 INFO
KA Stjarnan 2 3 0 15:20 Rosenhill 1/32 Final   18013507 INFO
IFK Falköping FF 2 Tyresö FF Röd 2 1 15:30 Slättadamm 1 1/32 Final   18006907 INFO
Academy Elite Skjetten Fotball 1 0 15:30 Sälöfjordsplan 1 1/32 Final   18007707 INFO
Irsta IF Alnö IF 1 0 15:30 Gröna Vallen 1/32 Final   18014207 INFO
Tidaholms GIF AIK FF 1 2 15:40 Bergsjövallen 1 1/32 Final   18004407 INFO
Reinen IL IK Grand Bodø 4 0 17:20 Kviberg 21 1/16 Final   18003608 INFO
University of Pretoria Match Fit Academy 2 4 P 17:20 Kortedalavallen 1/16 Final   18004209 INFO
TSV Uesen Huddinge IF Svart 1 0 17:30 Bergsjövallen 2 1/16 Final   18004509 INFO
Buckinghamshire RTC Keflavik 1 0 17:50 Backavallen 2 1/16 Final   18012809 INFO
Syrianska Eskilstuna IF Ibero Sport Mexico FC 1 2 18:20 Kviberg 3 1/16 Final   18001608 INFO
Huddinge IF Gul JFV Aller-Weser 1 3 18:30 Heden 3 1/16 Final   18000311 INFO
SV Fortuna Beggendorf 1919 e.V. Gimse IL 4 1 18:40 Kviberg 5 1/16 Final   18002010 INFO
Grane, IK BK Höllviken 2 4 2 19:20 Åkeredsvallen 2 1/16 Final   18006310 INFO
Älta IF Svart Beirut FAC 0 3 P 19:20 Åby 2 1/16 Final   18010110 INFO
All Soccer Europa FA Eskilstuna City FK 2 0 19:20 Gröna Vallen 1/16 Final   18014210 INFO
Saltsjöbadens IF Academy Elite 3 2 19:30 Slottskogsvallen 1/16 Final   18000911 INFO
AIK FF Backatorp IF 4 0 19:30 Bergsjövallen 2 1/16 Final   18004511 INFO
Phoenix Football Club Lindö FF Norrköping Gul 2 0 19:30 Inlag 5 1/16 Final   18008710 INFO
Irsta IF KA 1 4 19:30 Backavallen 1 1/16 Final   18012711 INFO
Eds FF IFK Falköping FF 2 2 3 19:30 Bravida Arena 1/16 Final   18013211 INFO
LSW IF Lerums IS 0 4 19:40 Kviberg 15 1/16 Final   18003011 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Beirut FAC IFK Falköping FF 2 2 1 09:00 Kviberg 18 1/8 Final   19003301 INFO
Grane, IK KA 0 1 09:00 Kviberg 19 1/8 Final   19003401 INFO
JFV Aller-Weser Reinen IL 0 4 09:00 Kviberg 21 1/8 Final   19003601 INFO
Match Fit Academy Lerums IS 0 3 09:00 Kviberg 25 1/8 Final   19012501 INFO
Phoenix Football Club Saltsjöbadens IF 5 0 09:50 Kviberg 2 1/8 Final   19001502 INFO
All Soccer Europa FA Buckinghamshire RTC 1 2 P 09:50 Kviberg 3 1/8 Final   19001602 INFO
AIK FF TSV Uesen 0 3 09:50 Kviberg 10 1/8 Final   19002502 INFO
Ibero Sport Mexico FC SV Fortuna Beggendorf 1919 e.V. 3 1 09:50 Kviberg 11 1/8 Final   19002602 INFO
Beirut FAC KA 9 8 P 13:10 Kviberg 12 1/4 Final   19002705 INFO
Reinen IL Lerums IS 0 1 13:10 Kviberg 13 1/4 Final   19002805  
Phoenix Football Club Buckinghamshire RTC 2 0 14:00 Kviberg 2 1/4 Final   19001506 INFO
TSV Uesen Ibero Sport Mexico FC 0 1 14:00 Kviberg 15 1/4 Final   19003006 INFO
Beirut FAC Lerums IS 3 2 P 17:20 Kviberg 16 Semi final   19003108 INFO
Phoenix Football Club Ibero Sport Mexico FC 2 1 18:20 Kviberg 12 Semi final   19002710 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Beirut FAC Phoenix Football Club 0 2 11:30 Heden 4 Final   20000402 INFO
Gothia Cup is using