Wednesday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
VfL Westercelle Alexandria Sporting Club 4 2 13:00 Bergsjövallen 1 1/64 Final   17004405 INFO
Woking FC St. Paul Blackhawks Gold/White 5 0 13:00 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   17011605 INFO
Ordin FC Ösets BK 7 0 14:00 Kviberg 3 1/64 Final   17001605 INFO
Vallens IF Håbo FF 0 2 14:00 Kviberg 11 1/64 Final   17002606 INFO
Nömme United FC Hässleholms IF Grön 2 1 14:00 Bergsjövallen 1 1/64 Final   17004406 INFO
Juventus Academy Stars'n Stripes 1 3 14:00 Bergsjövallen 2 1/64 Final   17004506 INFO
Enskede IK St. Paul Blackhawks Red 2 1 14:00 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   17011606 INFO
Sarpsborg FK Thai Spirit FC 1 3 14:40 Inlag 4 1/64 Final   17008607 INFO
DJK Roland Köln-West Carpe Diem FC 4 2 14:40 Apelsinplan 1 1/64 Final   17013607 INFO
Lerums IS NCF Elites 3 4 14:50 Kviberg 2 1/64 Final   17001506 INFO
Kungsängens IF SK Sprint-Jeløy 2 5 1 14:50 Inlag 5 1/64 Final   17008707 INFO
Elite Football FC Regents Park FC 2 0 15:00 Bergsjövallen 2 1/64 Final   17004507 INFO
BK Häcken Prep Schools District 1 4 3 P 15:30 Härlanda 2 1/64 Final   17011008 INFO
Landvetter IS Norrala IF 2 5 4 P 15:40 Kviberg 17 1/64 Final   17003208 INFO
Stenkullen GoIK Norrala IF 1 6 1 15:40 Kviberg 19 1/64 Final   17003408 INFO
Samaya FA Magnet Youth Sports Academy 0 4 15:40 Kviberg 21 1/64 Final   17003608 INFO
Lärbro IF Nesodden IF 2 5 1 15:40 Inlag 4 1/64 Final   17008608 INFO
Ulricehamns IFK JSC Pitray-Olier Paris Blue 1 3 15:40 Inlag 8 1/64 Final   17009008 INFO
IL Runar 2 Malmköping IF 3 0 15:40 Inlag 9 1/64 Final   17009108 INFO
Hässleholms IF Vit NSA 3 0 15:40 Härlanda 1 1/64 Final   17009807 INFO
Hällbybrunns IF Vit Aalborg Chang 3 2 P 15:50 Överåsvallen 1/64 Final   17001108 INFO
Hagaströms SK Linköpings FF 2 4 15:50 Grimbo 4 1/64 Final   17007608 INFO
Stångebro United 1 Uppåkra IF 3 1 15:50 Backavallen 1 1/64 Final   17012708 INFO
Reading Rage Keflavik 2 1 0 15:50 Backavallen 2 1/64 Final   17012808 INFO
Selånger FK PP Savani Cambridge International School 3 0 WO 15:50 Mjörnvallen 2 1/64 Final   17014408
V. Frölunda IF Lillestrøm SK 1 0 16:30 Åby 2 1/64 Final   17010109 INFO
IFK Vaxholm Nockebyhovs IF 1 0 16:40 Mossens IP 1/64 Final   17000709 INFO
Hällbybrunns IF Svart Staffanstorps United 2 1 2 16:40 Ruddalen 1 1/64 Final   17006509 INFO
SSC Phoenix Kisdorf Tranås FF 6 5 P 16:40 Ruddalen 2 1/64 Final   17006609 INFO
IFK Skövde Blå SC Condor von 1956 e. V. 2 1 16:40 Sälöfjordsplan 2 1/64 Final   17007809 INFO
AF Alcoitão Umedalens IF 2 0 16:40 Öisgården 1/64 Final   17010909 INFO
FK Lillehammer Smedby AIS 8 6 P 16:40 Lemmingvallen 2 1/64 Final   17013409 INFO
Mantorps FF Whitmore School 8 0 16:50 Överåsvallen 1/64 Final   17001109 INFO
KA Stjarnan 2 6 0 16:50 Grimbo 4 1/64 Final   17007609 INFO
Winchester College Bälinge IF 3 1 16:50 Backavallen 2 1/64 Final   17012809 INFO
Nest-Sotra 2 Gerdskens BK 0 3 16:50 Mjörnvallen 2 1/64 Final   17014409 INFO
VBR Star Sartrouville FC 2 1 17:00 Kviberg 13 1/64 Final   17002809  
Ale United Dalstorp/Limmared/Grimsås 5 4 P 17:00 Kviberg 16 1/64 Final   17003108 INFO
Nordhordland BK TSV Uesen 0 4 17:10 Gamlestadsvallen 1 1/64 Final   17004508 INFO
FC Luleå/IFK Luleå IK Zenith 2 1 17:20 Åkeredsvallen 2 1/64 Final   17006310 INFO
Alnö IF Sollefteå GIF FF 3 0 17:20 Slättadamm 1 1/64 Final   17006910 INFO
FC Saint Cloud Hayat AC Casablanca 4 1 17:30 Åkeredsvallen 1 1/64 Final   17006210 INFO
Trosvik IF 2 Älta IF 2 2 0 17:30 Frejaplan 1/64 Final   17010710 INFO
Åsebro IF Noisy Le Grand Football Club 0 4 17:50 Grimbo 4 1/64 Final   17007610 INFO
Kvarnsvedens IK Åhus Horna BK 0 3 18:20 Slättadamm 1 1/64 Final   17006911 INFO
Sjömarken/Sandareds IF SG Borken e.V. 4 1 18:20 Åby 5 1/64 Final   17010411 INFO

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
DJK Arminia Eilendorf Selånger FK 3 2 11:30 Noltorpsvallen 2 1/32 Final   18014703 INFO
IFK Trollhättan Enskede IK 2 0 12:20 Gamlestadsvallen 2 1/32 Final   18011604 INFO
Alingsås IF Gerdskens BK 1 0 12:20 Mjörnvallen 2 1/32 Final   18014404 INFO
Lindö FF Norrköping JSC Pitray-Olier Paris Blue 1 0 13:20 Inlag 2 1/32 Final   18008405 INFO
Hovås-Billdal IF Thai Spirit FC 2 0 13:20 Inlag 5 1/32 Final   18008705 INFO
Mantorps FF AF Alcoitão 0 1 13:30 Mossens IP 1/32 Final   18000705 INFO
Piteå IF IFK Vaxholm 2 4 P 13:30 Överåsvallen 1/32 Final   18001105 INFO
Lärbro IF Kungsängens IF 1 4 13:30 Inlag 8 1/32 Final   18009005 INFO
Sjömarken/Sandareds IF V. Frölunda IF 6 3 P 14:00 Åby 2 1/32 Final   18010106 INFO
Noisy Le Grand Football Club KA 0 1 14:00 Bravida Arena 1/32 Final   18013206 INFO
TSV Uesen Nömme United FC 0 1 14:20 Kviberg 2 1/32 Final   18001506 INFO
Ordin FC Stenkullen GoIK 0 2 14:20 Kviberg 11 1/32 Final   18002606 INFO
Magnet Youth Sports Academy FK Lillehammer 2 0 14:20 Kviberg 12 1/32 Final   18002706 INFO
BK Häcken Ale United 2 4 P 14:20 Kviberg 13 1/32 Final   18002806 INFO
Hässleholms IF Vit VBR Star 6 4 P 14:20 Kviberg 15 1/32 Final   18003006 INFO
Stars'n Stripes Woking FC 1 5 14:20 Lemmingvallen 1 1/32 Final   18004306 INFO
IL Runar 1 IL Runar 2 4 0 14:20 Inlag 2 1/32 Final   18008406 INFO
Landvetter IS VfL Westercelle 0 1 14:20 Härlanda 2 1/32 Final   18011006 INFO
Elite Football FC Håbo FF 5 4 P 14:20 Kviberg 25 1/32 Final   18012505 INFO
Sölvesborgs GIF Phoenix Football Academy 0 2 14:30 Mossens IP 1/32 Final   18000706 INFO
FC Saint Cloud SV Rugenbergen 3 0 14:30 Åkeredsvallen 2 1/32 Final   18006306 INFO
Alnö IF Winchester College 1 0 14:30 Slättadamm 1 1/32 Final   18006906 INFO
Vikingstad SK Stångebro United 1 0 1 14:30 Grimbo 2 1/32 Final   18007406 INFO
Vetlanda FF Åhus Horna BK 4 6 P 14:30 Grimbo 3 1/32 Final   18007506 INFO
Reading Rage Linköpings FF 1 4 P 14:30 Grimbo 4 1/32 Final   18007606 INFO
Onsala BK Trosvik IF 2 2 0 14:30 Inlag 8 1/32 Final   18009006 INFO
Lira BK Älta IF 1 0 4 14:30 Åby 5 1/32 Final   18010406 INFO
Staffanstorps United 2 FC Luleå/IFK Luleå 5 2 P 14:30 Apelsinplan 1 1/32 Final   18013606 INFO
Helium FA NCF Elites 2 0 14:40 Bergsjövallen 1 1/32 Final   18004406 INFO
Stord Fotball Hällbybrunns IF Vit 4 2 15:00 Majvallen 1/32 Final   18001307 INFO
DJK Roland Köln-West SSC Phoenix Kisdorf 4 5 P 15:20 Slottskogsvallen 1/32 Final   18000907 INFO
La Academia FC IFK Skövde Blå 2 0 15:30 Grimbo 3 1/32 Final   18007507 INFO
Hovås-Billdal IF Lindö FF Norrköping 5 3 17:30 Inlag 4 1/16 Final   18008608 INFO
Sjömarken/Sandareds IF IFK Vaxholm 1 0 18:00 Majvallen 1/16 Final   18001310 INFO
Elite Football FC DJK Arminia Eilendorf 0 2 18:20 Kviberg 2 1/16 Final   18001510 INFO
VfL Westercelle Alingsås IF 4 1 18:20 Kviberg 12 1/16 Final   18002709 INFO
IFK Trollhättan Nömme United FC 2 4 18:20 Kviberg 14 1/16 Final   18002909  
Phoenix Football Academy KA 2 0 18:30 Heden 4 1/16 Final   18000409 INFO
Woking FC Hässleholms IF Vit 7 5 P 18:30 Kviberg 11 1/16 Final   18002609 INFO
Alnö IF Åhus Horna BK 4 2 18:30 Sälöfjordsplan 2 1/16 Final   18007810 INFO
Ale United Helium FA 3 4 P 18:40 Kortedalavallen 1/16 Final   18004210 INFO
Stenkullen GoIK Magnet Youth Sports Academy 1 0 18:50 Bergsjövallen 1 1/16 Final   18004410 INFO
Stångebro United 1 Linköpings FF 0 1 19:00 Grimbo 3 1/16 Final   18007510 INFO
Staffanstorps United 2 SSC Phoenix Kisdorf 6 0 19:20 Åkeredsvallen 1 1/16 Final   18006211 INFO
IL Runar 1 Kungsängens IF 1 2 19:20 Inlag 9 1/16 Final   18009110 INFO
Stord Fotball FC Saint Cloud 0 2 19:30 Ruddalen 1 1/16 Final   18006510 INFO
La Academia FC AF Alcoitão 1 3 19:30 Sälöfjordsplan 2 1/16 Final   18007811 INFO
Onsala BK Älta IF 1 3 0 19:30 Inlag 6 1/16 Final   18008810 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Hovås-Billdal IF Onsala BK 1 0 08:50 Kviberg 10 1/8 Final   19002501 INFO
Linköpings FF AF Alcoitão 1 0 08:50 Kviberg 11 1/8 Final   19002601 INFO
FC Saint Cloud Nömme United FC 3 2 08:50 Kviberg 12 1/8 Final   19002701 INFO
Woking FC DJK Arminia Eilendorf 5 6 P 08:50 Kviberg 13 1/8 Final   19002801 INFO
Kungsängens IF Sjömarken/Sandareds IF 3 4 08:50 Kviberg 14 1/8 Final   19002901 INFO
Alnö IF Phoenix Football Academy 6 5 P 08:50 Kviberg 15 1/8 Final   19003001 INFO
Staffanstorps United 2 Stenkullen GoIK 1 2 09:00 Kviberg 16 1/8 Final   19003101 INFO
Helium FA VfL Westercelle 2 0 09:00 Kviberg 17 1/8 Final   19003201 INFO
Hovås-Billdal IF Linköpings FF 5 3 13:00 Kviberg 2 1/4 Final   19001505 INFO
FC Saint Cloud DJK Arminia Eilendorf 0 1 13:00 Kviberg 3 1/4 Final   19001605 INFO
Sjömarken/Sandareds IF Alnö IF 2 4 P 13:00 Kviberg 16 1/4 Final   19003104 INFO
Stenkullen GoIK Helium FA 0 2 13:10 Kviberg 11 1/4 Final   19002605 INFO
Alnö IF Helium FA 0 3 17:20 Kviberg 11 Semi final   19002609 INFO
Hovås-Billdal IF DJK Arminia Eilendorf 0 1 17:20 Kviberg 12 Semi final   19002709 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
DJK Arminia Eilendorf Helium FA 4 1 P 09:00 Heden 4 Final   20000400 INFO
Gothia Cup is using