Wednesday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Tai Tam Tigers Boca Juniors 6 1 15:50 Kviberg 24 1/64 Final   17009309 INFO
Hossmo BK Älvsjö AIK FF Forza 0 4 16:10 Grimbo 1 1/64 Final   17007308 INFO
Sangre Chilena FC Hovås-Billdal IF 1 3 6 P 16:20 Åby 10 1/64 Final   17011310 INFO
CIFU Hammarby IF FF 0 4 16:50 Kviberg 24 1/64 Final   17009310 INFO
Hovås-Billdal IF 2 Trosvik IF 2 1 2 17:20 Inlag 1 1/64 Final   17008311 INFO
Salam FC Prep Schools Lions Yellow 8 7 P 17:50 Kviberg 22 1/64 Final   17003711 INFO
Onsala BK 2 Prep Schools Pumas White 0 5 17:50 Kviberg 24 1/64 Final   17009311 INFO
IFK Haninge Prep Schools Lions Orange 3 2 18:00 Grimbo 1 1/64 Final   17007310 INFO
Intercups MX KL Youth Soccer 2 5 P 18:50 Kviberg 22 1/64 Final   17003712 INFO
Walddörfer SV 1 Prep Schools Lions Red 5 2 18:50 Kviberg 24 1/64 Final   17009312 INFO
Backatorp IF Lindome GIF 6 0 19:00 Bergsjövallen 3 1/64 Final   17004613 INFO
SK Sprint-Jeløy 1 Trosvik IF 1 7 3 19:10 Inlag 1 1/64 Final   17008313 INFO

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Cantolao, AD Greengen FC 6 0 08:00 Guldheden Södra 1/32 Final   18000800 INFO
IFK Hässleholm 2 KL Youth Soccer 8 0 08:00 Bergsjövallen 3 1/32 Final   18004600 INFO
GAIS Älvsjö AIK FF Forza 7 0 08:00 Slättadamm 3 1/32 Final   18007100 INFO
City Football Schools AD Johannesburg FC 0 6 08:00 Grimbo 1 1/32 Final   18007300 INFO
Olympia FC SK Sprint-Jeløy 1 1 5 08:00 Inlag 1 1/32 Final   18008300 INFO
Varbergs BoIS FC IFK Västervik 4 1 08:00 Kviberg 24 1/32 Final   18009300 INFO
Örgryte IS Dalkurd FF 5 2 08:00 Mjörnvallen 3 1/32 Final   18014500 INFO
Makati FC Walddörfer SV 2 5 1 09:00 Heden 3 1/32 Final   18000301 INFO
IFK Göteborg ES Linars 5 0 09:00 Guldheden Södra 1/32 Final   18000801 INFO
Ordin FC Tai Tam Tigers 6 4 09:00 Kviberg 22 1/32 Final   18003701 INFO
V. Frölunda IF 1 Privado San Javier 0 1 09:00 Kviberg 23 1/32 Final   18003801 INFO
Prep Schools Lions White Prep Schools Pumas White 1 4 09:00 Bergsjövallen 3 1/32 Final   18004601 INFO
LAZ Stockerau Nättraby GoIF 2 4 1 09:00 Åkeredsvallen 3 1/32 Final   18006401 INFO
Dallas Texans Soccer Club Pro Series Hampshire 5 4 09:00 Grimbo 1 1/32 Final   18007301 INFO
Ukraine FC Pidshypnyk Trosvik IF 2 9 1 09:00 Inlag 1 1/32 Final   18008301 INFO
Hamburg Eimsbütteler BC Backatorp IF 0 5 09:00 Kviberg 24 1/32 Final   18009301 INFO
KFV Segeberg Lillestrøm SK 1 1 4 09:00 Åby 10 1/32 Final   18011301 INFO
IFK Trollhättan Partille IF 8 2 09:00 Mjörnvallen 3 1/32 Final   18014501 INFO
IS Halmia Academie De Foot Djerba 1 3 10:00 Guldheden Södra 1/32 Final   18000802 INFO
Legon Hill SA Salam FC 9 0 10:00 Kviberg 22 1/32 Final   18003702 INFO
IFK Hässleholm 1 Hipica Campinas 3 1 10:00 Kviberg 23 1/32 Final   18003802 INFO
FC Hennef 05 Walddörfer SV 1 5 1 10:00 Bergsjövallen 3 1/32 Final   18004602 INFO
Halmstads BK Saltsjöbadens IF 2 9 0 10:00 Åkeredsvallen 3 1/32 Final   18006402 INFO
JSSL Singapore 1 IF Brommapojkarna 2 1 6 10:00 Slättadamm 3 1/32 Final   18007102 INFO
Efthymiades FA IFK Haninge 2 0 10:00 Grimbo 1 1/32 Final   18007302 INFO
Josh Evans Soccer School Foxes FC 8 0 10:00 Inlag 1 1/32 Final   18008302 INFO
HSV Fotball 1 Borstahusens BK 1 4 10:00 Mjörnvallen 3 1/32 Final   18014502  
IFK Österåker Carpe Diem FC 3 0 11:00 Guldheden Södra 1/32 Final   18000803 INFO
Beirut FAC 2 Hammarby IF FF 2 1 11:00 Bergsjövallen 3 1/32 Final   18004603 INFO
IF Brommapojkarna 1 ASD Atletico 2000 13 0 11:00 Åkeredsvallen 3 1/32 Final   18006403 INFO
JSC Pitray-Olier Paris White Hovås-Billdal IF 1 5 6 P 11:00 Åby 10 1/32 Final   18011303 INFO
Nordsterne JSG Rot Weiß Kickers Frisia Emden Vendelsö IK 1 7 1 11:00 Mjörnvallen 3 1/32 Final   18014503  
GAIS Dallas Texans Soccer Club 0 2 14:20 Slättadamm 3 1/16 Final   18007107 INFO
Ordin FC Varbergs BoIS FC 4 1 14:20 Kviberg 24 1/16 Final   18009307 INFO
Academie De Foot Djerba Cantolao, AD 0 1 14:30 Guldheden Södra 1/16 Final   18000807 INFO
FC Hennef 05 Legon Hill SA 5 1 14:30 Bergsjövallen 3 1/16 Final   18004607 INFO
Lillestrøm SK 1 Makati FC 0 3 14:30 Åby 10 1/16 Final   18011307 INFO
IF Brommapojkarna 2 Johannesburg FC 5 3 15:00 Grimbo 1 1/16 Final   18007307 INFO
Ukraine FC Pidshypnyk Josh Evans Soccer School 3 2 P 15:10 Inlag 1 1/16 Final   18008307
IFK Österåker LAZ Stockerau 0 3 15:20 Åkeredsvallen 3 1/16 Final   18006408 INFO
Borstahusens BK Nordsterne JSG Rot Weiß Kickers Frisia Emden 0 5 15:20 Mjörnvallen 3 1/16 Final   18014508 INFO
IF Brommapojkarna 1 Halmstads BK 6 0 15:30 Guldheden Södra 1/16 Final   18000808 INFO
Beirut FAC 2 IFK Hässleholm 1 1 4 15:30 Kviberg 22 1/16 Final   18003708 INFO
IFK Hässleholm 2 Backatorp IF 0 3 15:30 Bergsjövallen 3 1/16 Final   18004608 INFO
Efthymiades FA Privado San Javier 2 0 16:00 Grimbo 1 1/16 Final   18007308 INFO
Prep Schools Pumas White IFK Göteborg 2 1 16:20 Kviberg 24 1/16 Final   18009309 INFO
Örgryte IS IFK Trollhättan 0 1 16:20 Mjörnvallen 3 1/16 Final   18014509 INFO
SK Sprint-Jeløy 1 Hovås-Billdal IF 1 3 0 17:10 Inlag 1 1/16 Final   18008309 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
LAZ Stockerau IF Brommapojkarna 2 3 6 08:50 Heden 3 1/8 Final   19000301 INFO
SK Sprint-Jeløy 1 Cantolao, AD 1 3 08:50 Guldheden Södra 1/8 Final   19000801 INFO
Efthymiades FA Backatorp IF 1 7 09:40 Kviberg 22 1/8 Final   19003702 INFO
Ordin FC IFK Trollhättan 4 3 09:40 Kviberg 23 1/8 Final   19003802 INFO
Prep Schools Pumas White FC Hennef 05 0 3 09:40 Kviberg 24 1/8 Final   19009302 INFO
Ukraine FC Pidshypnyk Makati FC 2 5 P 09:50 Heden 3 1/8 Final   19000302 INFO
IF Brommapojkarna 1 Dallas Texans Soccer Club 6 0 09:50 Guldheden Södra 1/8 Final   19000802 INFO
IFK Hässleholm 1 Nordsterne JSG Rot Weiß Kickers Frisia Emden 10 11 10:40 Kviberg 22 1/8 Final   19003703 INFO
Cantolao, AD IF Brommapojkarna 2 6 8 P 13:40 Guldheden Södra 1/4 Final   19000806 INFO
Backatorp IF Ordin FC 0 1 14:00 Kviberg 22 1/4 Final   19003706  
FC Hennef 05 Nordsterne JSG Rot Weiß Kickers Frisia Emden 2 3 P 14:40 Kviberg 23 1/4 Final   19003806  
Makati FC IF Brommapojkarna 1 0 3 14:50 Guldheden Södra 1/4 Final   19000807 INFO
IF Brommapojkarna 2 Ordin FC 2 1 18:30 Guldheden Södra Semi final   19000810 INFO
IF Brommapojkarna 1 Nordsterne JSG Rot Weiß Kickers Frisia Emden 6 0 19:30 Guldheden Södra Semi final   19000811 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
IF Brommapojkarna 2 IF Brommapojkarna 1 0 5 13:45 SKF Arena Final   20000203 INFO
Gothia Cup is using