Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Saltsjöbadens IF 1 Näsets SK 3 2 1 08:00 Ruddalen 3 1/64 Final   18006700 INFO
Kungsbacka IF 1 Vejby IF 5 3 P 08:00 Inlag 3 1/64 Final   18008500 INFO
Magnet Youth Sports Academy 2 Älvsborg FF 2 0 9 08:00 Åby 4 1/64 Final   18010300 INFO
Hisingsbacka FC Apollon Halandriou 3 7 08:00 Backavallen 3 1/64 Final   18012900 INFO
Markaryds IF Academie De Foot Djerba 5 2 08:50 Ruddalen 3 1/64 Final   18006701 INFO
FC Bellevue 2 Mubadala Rep Team 1 3 08:50 Inlag 3 1/64 Final   18008501 INFO
Boo FF Prep Schools Lions Grey 2 1 08:50 Åby 4 1/64 Final   18010301 INFO
Utpal Shanghvi Global School 2 Utpal Shanghvi Global School 1 0 7 08:50 Backavallen 3 1/64 Final   18012901 INFO
Torslanda IK 2 Hässleholms IF 2 2 4 09:00 Kviberg 4 1/64 Final   18001801 INFO
IF Brommapojkarna 074 Rävlanda AIS 5 1 09:00 Kviberg 20 1/64 Final   18003501 INFO
BK Häcken 2 Desert Rangers Dubai 2 1 09:00 Slättadamm 2 1/64 Final   18007001 INFO
Carpe Diem FC Tramway FC 0 8 09:00 Åkeredsvallen 4 1/64 Final   18009901 INFO
Kortedala IF Haleta Academy 3 0 09:00 Kviberg 9 B 1/64 Final   18011501 INFO
Bødalen IF PP Savani Cambridge International School 8 7 09:00 Noltorpsvallen 3 1/64 Final   18014901 INFO
Hasslövs IS/Skottorp Munka-Ljungby IF 3 1 09:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/64 Final   18015301 INFO
Örgryte IS 1 Prep Schools Lions Sky 3 4 P 09:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/64 Final   18015401 INFO
Prep Schools Lions Orange IFK Lidingö FK 1 3 2 09:50 Kviberg 4 1/64 Final   18001802 INFO
Prep Schools Lions Maroon Prep Schools Pumas Red 3 4 P 09:50 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/64 Final   18015302 INFO
IFK Aspudden-Tellus FC West 4 0 09:50 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/64 Final   18015402 INFO
Prep Schools Lions Indigo SBTK/LNIK 0 3 09:50 Heden 6 1/32 Final   18000602 INFO
Sollentuna FK Viby City LAZ Stockerau 0 12 10:00 Ruddalen 4 1/32 Final   18006802 INFO
Jönköpings Södra IF Grön Go-Pro Sports 5 0 10:00 Slättadamm 4 1/32 Final   18007202 INFO
Hjuviks AIK Skärhamns IK 1 6 10:00 Åby 7 1/32 Final   18010602 INFO
Sandarna BK KFV Segeberg 1 0 11 10:00 Åby 8 1/32 Final   18011102 INFO
Sollentuna FK 2 Sollentuna FK Viby United 4 7 10:00 Apelsinplan 3 1/32 Final   18013802 INFO
Dalby GIF IK Wormo 0 11 10:30 Backavallen 3 1/32 Final   18012903 INFO
Näsets SK 1 Golden Hills SA 5 1 10:40 Ruddalen 3 1/32 Final   18006703 INFO
Prep Schools Lions White Lunds BK 2 5 0 10:50 Kviberg 9 A 1/32 Final   18011403 INFO
Angered MBIK IFK Hindås 3 1 10:50 Kviberg 8 A 1/32 Final   18011702  
Prep Schools Pumas White Romelanda UF 5 2 10:50 Kviberg 8 B 1/32 Final   18011802  
Västerås SK Fotboll Röd V. Ingelstad IS 1 4 10:50 Noltorpsvallen 3 1/32 Final   18014903 INFO
IFK Lidingö FK 2 Intercups MX 0 6 10:50 Kviberg 8 C 1/32 Final   18015002  
JSG TSV Bassum/TVE Nordwohlde Kungsbacka IF 1 2 4 12:30 Inlag 7 1/32 Final   18008905 INFO
IK Zenith 2 Älvsborg FF 2 0 6 12:30 Åby 7 1/32 Final   18010605 INFO
Prep Schools Lions Red Saltsjöbadens IF 1 7 0 12:30 Apelsinplan 3 1/32 Final   18013805 INFO
Sollentuna FK 3 Tramway FC 0 3 13:20 Ruddalen 3 1/32 Final   18006706 INFO
Swindon Town FITC Black Mubadala Rep Team 5 2 13:20 Inlag 3 1/32 Final   18008506 INFO
Kungsbacka IF 3 Boo FF 4 0 13:20 Åby 7 1/32 Final   18010606 INFO
Football Experience Prep Schools Lions Sky 3 1 13:20 Kviberg 8 A 1/32 Final   18011705 INFO
Regents Park FC 2 IF Brommapojkarna 074 7 1 13:20 Kviberg 8 B 1/32 Final   18011805 INFO
European Football Academy BK Häcken 2 3 5 P 13:20 Backavallen 3 1/32 Final   18012906 INFO
Autobahn Soccer Club Markaryds IF 3 1 13:20 Apelsinplan 3 1/32 Final   18013806 INFO
Holmalunds IF Bødalen IF 10 0 13:20 Noltorpsvallen 3 1/32 Final   18014905 INFO
Chadwick International Hässleholms IF 2 7 2 13:30 Kviberg 4 1/32 Final   18001806 INFO
F.C. Beirut Hasslövs IS/Skottorp 3 2 13:30 Kviberg 20 1/32 Final   18003506 INFO
Rakvere JK Tarvas Yellow Apollon Halandriou 1 6 13:30 Slättadamm 2 1/32 Final   18007006 INFO
IK Zenith 1 Kortedala IF 3 0 13:30 Kviberg 9 B 1/32 Final   18011506 INFO
V. Frölunda IF 2 Utpal Shanghvi Global School 1 10 0 13:30 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/32 Final   18015406 INFO
ACOS Treviglio IFK Aspudden-Tellus 2 5 14:10 Kviberg 8 A 1/32 Final   18011706 INFO
Prep Schools Pumas Blue Prep Schools Pumas Red 5 2 14:10 Kviberg 8 B 1/32 Final   18011806 INFO
GKS Kowale 2 Prep Schools Lions Orange 2 0 14:10 Backavallen 3 1/32 Final   18012907 INFO
Angered MBIK V. Ingelstad IS 2 0 15:10 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/16 Final   18015408 INFO
Kungsbacka IF 1 KFV Segeberg 1 1 5 16:30 Inlag 3 1/16 Final   18008509  
Skärhamns IK Prep Schools Lions Red 0 4 16:30 Åby 7 1/16 Final   18010609 INFO
Swindon Town FITC Black Älvsborg FF 2 7 0 17:20 Åby 7 1/16 Final   18010610 INFO
F.C. Beirut Regents Park FC 2 2 3 17:30 Kviberg 8 A 1/16 Final   18011708 INFO
Intercups MX Holmalunds IF 2 0 17:40 Kviberg 4 1/16 Final   18001810 INFO
Chadwick International Prep Schools Pumas White 3 1 17:40 Kviberg 8 B 1/16 Final   18011810 INFO
Tramway FC Näsets SK 1 7 0 17:40 Apelsinplan 3 1/16 Final   18013808 INFO
IK Zenith 1 Prep Schools Lions White 2 9 17:40 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/16 Final   18015310 INFO
Sollentuna FK Viby United Apollon Halandriou 3 8 17:50 Heden 5 1/16 Final   18000512 INFO
Jönköpings Södra IF Grön BK Häcken 2 5 0 17:50 Backavallen 3 1/16 Final   18012911 INFO
Autobahn Soccer Club LAZ Stockerau 1 10 18:00 Åkeredsvallen 4 1/16 Final   18009910 INFO
IK Wormo GKS Kowale 2 5 2 18:10 Slättadamm 4 1/16 Final   18007210 INFO
IFK Aspudden-Tellus Prep Schools Pumas Blue 1 5 18:30 Kviberg 4 1/16 Final   18001811 INFO
V. Frölunda IF 2 Football Experience 0 3 19:10 Kviberg 8 A 1/16 Final   18011710 INFO
Kungsbacka IF 3 SBTK/LNIK 5 2 19:20 Inlag 7 1/16 Final   18008912 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Swindon Town FITC Black Prep Schools Lions Red 1 2 08:00 Kviberg 4 1/8 Final   19001800 INFO
Prep Schools Lions White Angered MBIK 2 0 08:00 Kviberg 20 1/8 Final   19003500 INFO
Tramway FC Jönköpings Södra IF Grön 2 4 08:00 Kviberg 9 A 1/8 Final   19011400 INFO
Football Experience Regents Park FC 2 1 3 08:00 Kviberg 9 B 1/8 Final   19011500 INFO
KFV Segeberg 1 Kungsbacka IF 3 5 3 08:50 Kviberg 4 1/8 Final   19001801 INFO
Prep Schools Pumas Blue Intercups MX 2 4 08:50 Kviberg 20 1/8 Final   19003501 INFO
LAZ Stockerau Apollon Halandriou 4 1 08:50 Kviberg 9 A 1/8 Final   19011401 INFO
IK Wormo Chadwick International 1 2 08:50 Kviberg 9 B 1/8 Final   19011501 INFO
Prep Schools Lions Red Jönköpings Södra IF Grön 3 5 13:30 Kviberg 4 1/4 Final   19001806 INFO
KFV Segeberg 1 LAZ Stockerau 0 3 13:30 Kviberg 20 1/4 Final   19003506 INFO
Regents Park FC 2 Prep Schools Lions White 1 7 14:20 Kviberg 4 1/4 Final   19001807 INFO
Chadwick International Intercups MX 5 4 P 14:20 Kviberg 20 1/4 Final   19003507 INFO
Jönköpings Södra IF Grön Prep Schools Lions White 6 5 P 18:20 Heden 6 Semi final   19000611 INFO
LAZ Stockerau Chadwick International 10 0 19:10 Heden 6 Semi final   19000612 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Jönköpings Södra IF Grön LAZ Stockerau 1 7 11:30 Heden 5 Final   20000501 INFO
Gothia Cup is using