Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Prep Schools Lions Green Hammarby IF FF 4 6 P 08:00 Kviberg 4 1/64 Final   18001800 INFO
Prep Schools Lions Purple Örgryte IS 2 5 2 08:00 Kviberg 20 1/64 Final   18003500 INFO
Förslövs IF V. Frölunda IF 1 0 12 08:00 Ruddalen 4 1/64 Final   18006800 INFO
GKS Kowale 1 Southern Beach FC 1 3 08:00 Slättadamm 2 1/64 Final   18007000 INFO
Rakvere JK Tarvas Black Kulladals FF 2 1 08:00 Slättadamm 4 1/64 Final   18007200 INFO
FC Bellevue 3 FC Tiigrid 4 1 08:00 Inlag 7 1/64 Final   18008900 INFO
Näsets SK 2 FC Ajax - Tallinn 0 5 08:00 Åkeredsvallen 4 1/64 Final   18009900 INFO
Wisseltofta IF Magnet Youth Sports Academy 1 2 5 08:00 Åby 7 1/64 Final   18010600 INFO
Prep Schools Lions Pink Lillestrøm SK 8 2 08:00 Åby 8 1/64 Final   18011100 INFO
Russell Martin Academy Älvsborg FF 1 10 0 08:00 Kviberg 9 A 1/64 Final   18011400 INFO
Djurgården IF FF 2 Röd CIFU 3 1 08:00 Kviberg 9 B 1/64 Final   18011500 INFO
IFK Vaxholm IFK Mariehamn Grön 8 1 08:00 Apelsinplan 3 1/64 Final   18013800  
The Kusasa Stars Liver Knights 11 1 08:00 Noltorpsvallen 3 1/64 Final   18014900 INFO
Helsingborg City FC Torslanda IK 1 1 3 08:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/64 Final   18015300 INFO
FC USA International Prep Schools Lions Blue 3 2 08:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/64 Final   18015400 INFO
ACBB Paris 2 NCF Elites 3 0 09:00 Kviberg 9 A 1/64 Final   18011401 INFO
Academy Elite IFK Mariehamn Vit 6 0 09:00 Ruddalen 4 1/32 Final   18006801 INFO
FC Boo ASLJ FC 5 7 P 09:00 Slättadamm 4 1/32 Final   18007201 INFO
KFV Segeberg 3 Kungsbacka IF 2 14 0 09:00 Inlag 7 1/32 Final   18008901 INFO
SKF Russia Sollentuna FK 1 0 8 09:40 Ruddalen 3 1/32 Final   18006702 INFO
FC Bellevue 1 AS Meudon 1 8 09:40 Inlag 3 1/32 Final   18008502 INFO
FC Saint Cloud BK Häcken 1 7 1 09:50 Åkeredsvallen 4 1/32 Final   18009902 INFO
Partille IF Mahlsdorf-Waldesruh, B-W 3 0 09:50 Noltorpsvallen 3 1/32 Final   18014902 INFO
JSSL Singapore Lunds BK 1 7 6 P 10:40 Kviberg 4 1/32 Final   18001803 INFO
IF Brommapojkarna Röd Sartrouville FC 3 1 10:40 Kviberg 20 1/32 Final   18003503 INFO
Ordin FC City Football Schools AD 12 1 10:40 Kviberg 9 B 1/32 Final   18011503 INFO
Elite Football FC Privado San Javier 2 8 10:40 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/32 Final   18015303 INFO
Kärra Dragons ACBB Paris 1 3 2 10:40 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/32 Final   18015403 INFO
Prep Schools Lions Yellow Djurgården IF FF 2 Blå 4 0 10:50 Åby 8 1/32 Final   18011103 INFO
FO Valesia 1 SFK Rotalis 8 0 11:20 Backavallen 3 1/32 Final   18012904 INFO
Saltsjöbadens IF 2 LFA Singapore 1 6 11:40 Ruddalen 4 1/32 Final   18006804 INFO
KFV Segeberg 2 Magnet Youth Sports Academy 1 9 1 12:10 Åby 8 1/32 Final   18011104 INFO
SKF Argentina IFK Vaxholm 7 1 12:20 Ruddalen 3 1/32 Final   18006705 INFO
Swindon Town FITC Red FC Bellevue 3 6 3 12:20 Inlag 3 1/32 Final   18008505 INFO
Phoenix Football Academy Prep Schools Lions Pink 8 7 P 12:20 Åby 4 1/32 Final   18010305 INFO
Jönköpings Södra IF Vit Southern Beach FC 1 2 12:20 Backavallen 3 1/32 Final   18012905 INFO
DKI Jakarta The Kusasa Stars 4 2 12:20 Noltorpsvallen 3 1/32 Final   18014904 INFO
GAIS Torslanda IK 1 5 4 12:30 Kviberg 4 1/32 Final   18001805 INFO
IF Brommapojkarna Vit FC USA International 7 4 12:30 Kviberg 20 1/32 Final   18003505 INFO
FO Valesia 2 Rakvere JK Tarvas Black 9 0 12:30 Slättadamm 2 1/32 Final   18007005 INFO
Helsingborgs IF V. Frölunda IF 1 10 8 P 12:30 Slättadamm 4 1/32 Final   18007205 INFO
IF Brommapojkarna Svart FC Ajax - Tallinn 4 2 12:30 Åkeredsvallen 4 1/32 Final   18009905 INFO
Hässleholms IF 1 Hammarby IF FF 1 5 12:30 Kviberg 9 B 1/32 Final   18011505 INFO
Beirut FAC Prep Schools Lions Purple 3 0 12:30 Kviberg 8 C 1/32 Final   18015004 INFO
KF Velebit Russell Martin Academy 5 7 P 12:30 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/32 Final   18015305 INFO
Västerås SK Fotboll Grön Djurgården IF FF 2 Röd 1 8 12:30 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/32 Final   18015405 INFO
La Academia FC Makati FC 7 6 P 12:40 Heden 6 1/32 Final   18000606 INFO
Regents Park FC 1 ACBB Paris 2 5 0 13:20 Kviberg 9 A 1/32 Final   18011406 INFO
Sollentuna FK 1 Academy Elite 4 1 14:20 Åkeredsvallen 4 1/16 Final   18009907 INFO
KFV Segeberg 3 AS Meudon 2 7 15:00 Inlag 3 1/16 Final   18008508  
Ordin FC Kärra Dragons 4 1 15:10 Kviberg 4 1/16 Final   18001808 INFO
FC Saint Cloud ASLJ FC 5 4 15:10 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/16 Final   18015308 INFO
Swindon Town FITC Red Phoenix Football Academy 5 2 16:40 Inlag 7 1/16 Final   18008909 INFO
SKF Argentina LFA Singapore 4 3 16:40 Apelsinplan 3 1/16 Final   18013807 INFO
Djurgården IF FF 2 Röd Partille IF 0 3 16:40 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/16 Final   18015309 INFO
Helsingborgs IF FO Valesia 1 0 6 16:50 Heden 5 1/16 Final   18000511 INFO
Southern Beach FC IF Brommapojkarna Vit 6 7 P 16:50 Slättadamm 2 1/16 Final   18007009 INFO
Prep Schools Lions Yellow IF Brommapojkarna Svart 2 4 16:50 Åby 4 1/16 Final   18010309 INFO
FO Valesia 2 GAIS 4 2 16:50 Backavallen 3 1/16 Final   18012910 INFO
Hammarby IF FF Privado San Javier 4 7 16:50 Kviberg 8 C 1/16 Final   18015009 INFO
Russell Martin Academy Beirut FAC 1 3 17:10 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/16 Final   18015410 INFO
KFV Segeberg 2 La Academia FC 2 5 18:00 Åby 8 1/16 Final   18011109 INFO
Regents Park FC 1 IF Brommapojkarna Röd 9 3 18:00 Kviberg 9 A 1/16 Final   18011409 INFO
JSSL Singapore DKI Jakarta 3 2 19:20 Kviberg 4 1/16 Final   18001812 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
AS Meudon La Academia FC 3 1 08:00 Heden 5 1/8 Final   19000500 INFO
SKF Argentina FO Valesia 1 0 3 08:00 Heden 6 1/8 Final   19000600 INFO
Ordin FC Partille IF 11 0 08:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/8 Final   19015300 INFO
IF Brommapojkarna Vit Beirut FAC 5 3 P 08:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/8 Final   19015400 INFO
Sollentuna FK 1 FC Saint Cloud 6 7 P 09:00 Heden 5 1/8 Final   19000501 INFO
Swindon Town FITC Red IF Brommapojkarna Svart 3 8 09:00 Heden 6 1/8 Final   19000601 INFO
FO Valesia 2 Privado San Javier 8 9 P 09:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 1 1/8 Final   19015301 INFO
Regents Park FC 1 JSSL Singapore 5 6 P 09:00 Prioritet Serneke Arena (Kviberg) 2 1/8 Final   19015401 INFO
AS Meudon FO Valesia 1 0 3 WO 13:30 Heden 5 1/4 Final   19000506 INFO
IF Brommapojkarna Vit Ordin FC 0 8 13:30 Heden 6 1/4 Final   19000606 INFO
IF Brommapojkarna Svart FC Saint Cloud 1 2 14:30 Heden 5 1/4 Final   19000507 INFO
Privado San Javier JSSL Singapore 0 2 14:30 Heden 6 1/4 Final   19000607 INFO
FO Valesia 1 Ordin FC 0 2 18:20 Heden 5 Semi final   19000511 INFO
FC Saint Cloud JSSL Singapore 5 2 19:20 Heden 5 Semi final   19000512 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Ordin FC FC Saint Cloud 4 0 11:15 SKF Arena Final   20000201 INFO
Gothia Cup is using