Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2019
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
Kviberg 8 B
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Tuesday
Time
Match
Info
09:00
2
2
Special Olympics Denmark
2
:
2
Special Olympics Latvia
Kviberg 8 B
GSOT - Group A
09:50
0
2
Kalmar FF
0
:
2
Husqvarna FF
Kviberg 8 B
GSOT - Group C
10:40
1
7
Special Olympics Cyprus
1
:
7
Special Olympics Germany
Kviberg 8 B
GSOT - Group D
11:30
0
5
Kalmar FF Öland
0
:
5
Älmhults IF
Kviberg 8 B
GSOT - Group F
12:20
1
8
Special Olympics Denmark
1
:
8
Special Olympics Lithuania 1
Kviberg 8 B
GSOT - Group A
13:10
1
0
Husqvarna FF
1
:
0
FIFH 2
Kviberg 8 B
GSOT - Group C
14:00
2
2
Special Olympics Cyprus
2
:
2
Special Olympics Belgium
Kviberg 8 B
GSOT - Group D
14:50
1
6
Älmhults IF
1
:
6
Grunden Bois White
Kviberg 8 B
GSOT - Group F
15:40
8
2
Special Olympics Poland
8
:
2
Special Olympics Denmark
Kviberg 8 B
GSOT - Group A
16:30
2
0
Idrottsklubben Carlstad
2
:
0
FIFH 2
Kviberg 8 B
GSOT - Group C
Wednesday
Time
Match
Info
09:00
5
3
Trollenäs IF
5
:
3
Special Olympics Cyprus
Kviberg 8 B
GSOT - Group D
09:50
10
3
Grunden Bois White
10
:
3
Skepplanda BTK
Kviberg 8 B
GSOT - Group F
10:40
0
4
Special Olympics Latvia
0
:
4
Special Olympics Poland
Kviberg 8 B
GSOT - Group A
11:30
4
2
FIFH 2
4
:
2
Kalmar FF
Kviberg 8 B
GSOT - Group C
12:20
2
1
Special Olympics Germany
2
:
1
Trollenäs IF
Kviberg 8 B
GSOT - Group D
13:10
2
2
Grunden Bois White
2
:
2
Kalmar FF Öland
Kviberg 8 B
GSOT - Group F
14:00
5
0
Special Olympics Lithuania 1
5
:
0
Special Olympics Latvia
Kviberg 8 B
GSOT - Group A
14:50
2
1
Långared BoIS
2
:
1
Special Olympics Cyprus
Kviberg 8 B
GSOT - Group D
15:40
0
3
Special Olympics Belgium
0
:
3
Special Olympics Germany
Kviberg 8 B
GSOT - Group D
16:30
9
1
Kalmar FF Öland
9
:
1
Skepplanda BTK
Kviberg 8 B
GSOT - Group F
Thursday
Time
Match
Info
08:30
P
5
3
Fässbergs IF
5
:
3
SKF Italy
Kviberg 8 B
GSOT - 3rd Prize Group B
3rd Prize Group B
09:20
1
3
SKF France
1
:
3
Special Olympics Indonesia
Kviberg 8 B
GSOT - 3rd Prize Group E
3rd Prize Group E
10:50
5
2
Prep Schools Pumas White
5
:
2
Romelanda UF
Kviberg 8 B
B12 - Play off B
1/32 Final
11:40
Prep Schools Lions Red
:
Euro Soccer Academy
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:14
12:30
Prep Schools Pumas Red
:
IFK Lidingö FK
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:16
13:20
7
1
Regents Park FC 2
7
:
1
IF Brommapojkarna 074
Kviberg 8 B
B12 - Play off B
1/32 Final
14:10
5
2
Prep Schools Pumas Blue
5
:
2
Prep Schools Pumas Red
Kviberg 8 B
B12 - Play off B
1/32 Final
15:00
Lerums IS
:
Näsets SK 1
Kviberg 8 B
G11 - Group 2:1
15:50
Samaya FA 1
:
IF Väster 2
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:10
16:40
IK Zenith 2
:
Markham School 1
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:13
17:40
3
1
Chadwick International
3
:
1
Prep Schools Pumas White
Kviberg 8 B
B12 - Play off B
1/16 Final
18:30
IFK Lidingö FK
:
Russell Martin Academy
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:16
19:20
Sartrouville FC 1
:
Prep Schools Lions Red
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:14
Friday
Time
Match
Info
09:00
Ingarö IF
:
SLA United FC
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:1
10:40
Prep Schools Lions Purple
:
Colegio Aleman
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:2
11:30
City Football Schools AD
:
Altona 93 2
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:4
12:20
Samaya FA 1
:
Partille IF 1
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:10
13:10
SLA United FC
:
IFK Lidingö
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:1
14:00
WFC Hawaii
:
Kärra KIF 2
Kviberg 8 B
B11 - Group 2:9