Walddörfer SV

måndag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Kareby/Kode Walddörfer SV 1 0 0 09:30 Majvallen B18 Grp 3   15001301 INFO
Efthymiades FA Walddörfer SV 1 4 1 09:50 Kviberg 24 B13 Grp 10   15009301 INFO
Higashiyama Highschool Walddörfer SV 2 5 1 11:00 SKF Arena B18 Grp 2   15000203 INFO
Enebybergs IF Walddörfer SV 0 1 11:30 Öisgården B16 Grp 3   15010903 INFO
IFK Österåker Walddörfer SV 2 2 1 11:30 Guldheden Södra B13 Grp 4   15000803 INFO
Walddörfer SV IF Böljan 0 8 14:20 Ruddalen 2 G15 Grp 5   15006606 INFO
Walddörfer SV AIK FF 0 10 15:20 Gröna Vallen G14 Grp 2   15014207 INFO
FC Rosengård Walddörfer SV 1 0 15:30 Åkeredsvallen 3 G13 Grp 3   15006409 INFO
Walddörfer SV IF Brommapojkarna 1 0 6 16:00 Överåsvallen B14 Grp 4   15001107 INFO

onsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Tataouine Walddörfer SV 2 0 3 WO 08:00 Heden 3 B13 Grp 4   17000301
Walddörfer SV 2 SK Djerv 1919 0 5 09:00 Gröna Vallen B18 Grp 2   17014201 INFO
Project Playground FC Walddörfer SV 1 4 1 09:00 Heden 4 B18 Grp 3   17000401 INFO
Academy Elite Walddörfer SV 2 0 12:00 Överåsvallen B16 Grp 3   17001104 INFO
Walddörfer SV 1 Russell Martin Academy 3 1 12:10 Kviberg 23 B13 Grp 10   17003805 INFO
Valbo FF Walddörfer SV 1 0 13:00 Ruddalen 5 G15 Grp 5   17012605 INFO
Saltsjöbadens IF Walddörfer SV 4 0 13:10 Åkeredsvallen 3 G13 Grp 3   17006405 INFO
PIF/MSSK 2 Walddörfer SV 3 1 14:00 Överåsvallen G14 Grp 2   17001106 INFO
Lundby IF Walddörfer SV 1 5 14:00 Slottskogsvallen B14 Grp 4   17000906 INFO
Walddörfer SV Tyresö FF Röd 0 1 18:00 Grimbo 2 B16 Play off B 1/64 Final   17007410 INFO
Walddörfer SV 1 Prep Schools Lions Red 5 2 18:50 Kviberg 24 B13 Play off A 1/64 Final   17009312 INFO

torsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Southern Beach FC Walddörfer SV 1 2 08:00 Heden 4 B14 Play off A 1/64 Final   18000400 INFO
Makati FC Walddörfer SV 2 5 1 09:00 Heden 3 B13 Play off A 1/32 Final   18000301 INFO
FC Hennef 05 Walddörfer SV 1 5 1 10:00 Bergsjövallen 3 B13 Play off A 1/32 Final   18004602 INFO
IFK Haninge Walddörfer SV 7 0 13:00 Majvallen B14 Play off A 1/32 Final   18001305 INFO
Walddörfer SV Stjarnan 4 0 13:30 Slättadamm 3 G13 Play off B 1/16 Final   18007106 INFO
Tidaholms GIF Walddörfer SV 2 3 2 13:30 Heden 3 B18 Play off B 1/32 Final   18000306 INFO
Älta IF Walddörfer SV 3 0 14:10 Åkeredsvallen 1 G15 Play off B 1/32 Final   18006206 INFO
Walddörfer SV Färjestadens GoIF 1 4 14:30 Sälöfjordsplan 1 G14 Play off B 1/16 Final   18007706 INFO
Walddörfer SV 1 Sleipner, IK 1 0 15:30 Heden 3 B18 Play off B 1/32 Final   18000308 INFO
SKF India Walddörfer SV 1 2 18:20 Guldheden Södra G13 Play off B 1/8 Final   18000811 INFO
Precor FC Dubai Walddörfer SV 1 0 3 19:40 Överåsvallen B18 Play off B 1/16 Final   18001111 INFO

fredag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Walddörfer SV 1 Strindheim IL 1 2 09:50 Kviberg 13 B18 Play off B 1/8 Final   19002802 INFO
Walddörfer SV Marin FC 2 2 1 10:40 Kviberg 24 G13 Play off B 1/4 Final   19009303 INFO
Onsala BK Walddörfer SV 1 3 16:20 Kviberg 22 G13 Play off B Semifinal   19003707 INFO

lördag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Walddörfer SV IFK Fjärås 1 3 10:10 Heden 3 G13 Play off B Final   20000301 INFO
Gothia Cup is using