onsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Omgång   Matchnr Live  
Torslanda IK Halvorstorps IS 1 6 0 13:40 Kviberg 12 1/64 Final   17002706 INFO
Halvorstorps IS 2 Södra Skärgården IK 5 2 P 14:30 Kviberg 15 1/64 Final   17003007 INFO
SC First Touch 04 IFK Hindås 7 0 14:30 Kviberg 17 1/64 Final   17003207 INFO
Kinna IF AP Brasil 0 2 14:30 Kviberg 19 1/64 Final   17003407 INFO
Utbynäs SK E.C. Pinheiros 3 5 P 14:50 Kviberg 12 1/64 Final   17002707 INFO
SC Nienstedten Qviding FIF 3 1 15:00 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   17011607 INFO
Ersmarks IK/IFK Umeå Stryn TIL 0 1 15:30 Lemmingvallen 2 1/64 Final   17013408 INFO
Stjarnan 1 Skövde AIK 3 0 15:40 Grimbo 2 1/64 Final   17007408 INFO
Keflavik 1 Gislaveds IS 4 1 15:40 Sälöfjordsplan 1 1/64 Final   17007708 INFO
Avanti Wilskracht Skene/Örby/Svansjö 0 8 15:40 Inlag 2 1/64 Final   17008408 INFO
Adolfsbergs IK Lindeborgs FF 1948 1 3 15:40 Inlag 10 1/64 Final   17009208 INFO
United PDX Oskarshamns AIK 4 0 15:50 Kviberg 5 1/64 Final   17002008 INFO
BK Astrio 2 Orust FC 4 2 15:50 Kviberg 11 1/64 Final   17002607 INFO
Subiaco AFC Jonsereds IF 0 4 15:50 Kortedalavallen 1/64 Final   17004208 INFO
Nesodden IF 1 SK Sprint-Jeløy 1 4 0 15:50 Inlag 5 1/64 Final   17008708 INFO
Nässjö FF Kullavik IF 4 0 16:00 Gamlestadsvallen 1 1/64 Final   17004108 INFO
Maryland United FC NK Bubamara Zagreb 0 2 16:20 Rosenhill 1/64 Final   17013509 INFO
IFK Haninge FK Gjøvik-Lyn 5 0 16:30 Grimbo 3 1/64 Final   17007509 INFO
Prep Schools District 2 Hong Kong FC 4 2 16:30 Kviberg 25 1/64 Final   17012509 INFO
Nest-Sotra 1 Stuvsta IF 4 0 16:30 Noltorpsvallen 1 1/64 Final   17014609 INFO
San Francisco Seals LSW IF 6 5 P 16:40 Lemmingvallen 1 1/64 Final   17004308 INFO
Karbener SV Kungsbacka IF 0 1 16:40 Inlag 6 1/64 Final   17008809 INFO
Solängens BK IK Sirius FK Blue 7 6 P 16:40 Inlag 9 1/64 Final   17009109 INFO
Stångebro United 2 Trosa-Vagnhärad SK 11 0 16:40 Bravida Arena 1/64 Final   17013209 INFO
Floby/Grolanda IF Hille IF 0 3 16:40 Apelsinplan 1 1/64 Final   17013609 INFO
Nybro IF Melleruds IF 4 1 16:40 Apelsinplan 2 1/64 Final   17013709 INFO
SK Djerv 1919 KL Youth Soccer 5 0 16:40 Gröna Vallen 1/64 Final   17014209 INFO
SV Lippstadt 08 Begby IL 6 7 P 16:40 Gerdskenvallen 2 1/64 Final   17015209 INFO
InterClubes Russell Martin Academy 3 2 16:50 Kviberg 19 1/64 Final   17003409 INFO
ASF Le Perreux Vänersborgs FK 7 6 P 16:50 Grimbo 2 1/64 Final   17007409 INFO
Lillån FK Storfors AIK 4 5 P 16:50 Sälöfjordsplan 1 1/64 Final   17007709 INFO
Sävedalens IF Mölndal Fotboll 3 2 16:50 Åby 1 1/64 Final   17010009 INFO
FC Preußen Espelkamp Stugsunds IK 5 1 16:50 Ruddalen 5 1/64 Final   17012609 INFO
IFK Åmål BK Ljungsbro/IFK Wreta Kloster 4 2 16:50 Backavallen 1 1/64 Final   17012709 INFO
IK Kongahälla Nazarenos 6 0 17:00 Majvallen 1/64 Final   17001309 INFO
Bergums IF Fortuna FF 3 0 17:00 Kortedalavallen 1/64 Final   17004209 INFO
SKF Indonesia IFK Eskilstuna 2 3 2 17:10 Heden 3 1/64 Final   17000310 INFO
Boo FF Gimonäs Umeå IF 5 0 17:30 Heden 4 1/64 Final   17000409 INFO
Eimsbütteler TV Dallas Texans Soccer Club 5 0 17:30 Slottskogsvallen 1/64 Final   17000910 INFO
TA Rennes 1 BSV Eintracht Mahlsdorf 7 0 17:30 Åby 2 1/64 Final   17010110 INFO
Lyn Fotball Skillingaryds IS 5 0 17:30 Rosenhill 1/64 Final   17013510 INFO
Staffanstorps United 1 IFK Osby 5 6 P 17:40 Ruddalen 1 1/64 Final   17006510 INFO
IFK Lidingö FK Råå IF 2 0 18:00 Kviberg 16 1/64 Final   17003109 INFO
Hisingsbacka FC IFK Eskilstuna 1 1 2 18:20 Heden 3 1/64 Final   17000311 INFO
Sandåkerns SK Örebro SK Vit 5 0 18:20 Åkeredsvallen 2 1/64 Final   17006311 INFO
BK Höllviken Eastchester Jaguars 4 0 18:30 Åkeredsvallen 1 1/64 Final   17006211 INFO

torsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Omgång   Matchnr Live  
FK Spartak Tashkent Skene/Örby/Svansjö 4 0 09:00 Inlag 5 1/32 Final   18008701 INFO
IK Kongahälla Boo FF 1 4 09:10 Mossens IP 1/32 Final   18000701 INFO
JSC Pitray-Olier Paris Red TA Rennes 1 2 3 09:10 Inlag 2 1/32 Final   18008401 INFO
Arboga Södra IF Begby IL 2 1 09:10 Mjörnvallen 1 1/32 Final   18014301 INFO
SK Djerv 1919 IFK Eskilstuna 1 4 1 09:50 Majvallen 1/32 Final   18001302 INFO
Nybro IF FC Preußen Espelkamp 0 3 09:50 Åkeredsvallen 1 1/32 Final   18006202 INFO
SKF Bulgaria NK Bubamara Zagreb 5 0 09:50 Backavallen 1 1/32 Final   18012702 INFO
Storfors AIK IFK Åmål 0 1 09:50 Rosenhill 1/32 Final   18013502 INFO
Keflavik 1 Stjarnan 1 1 4 10:00 Grimbo 3 1/32 Final   18013202 INFO
Trosvik IF 1 AS Meudon 1 5 10:00 Frejaplan 1/32 Final   18010702 INFO
United PDX Nässjö FF 1 2 10:00 Härlanda 2 1/32 Final   18011002 INFO
Gustavsbergs IF Nest-Sotra 1 3 4 10:00 Noltorpsvallen 1 1/32 Final   18014602 INFO
St. Paul Blackhawks 1 Bergums IF 1 0 10:10 Kviberg 15 1/32 Final   18003002 INFO
Sandåkerns SK Hille IF 2 0 10:10 Ruddalen 1 1/32 Final   18006502 INFO
Nesodden IF 1 Lindeborgs FF 1948 1 0 10:10 Inlag 5 1/32 Final   18008702 INFO
Hedens IF Sävedalens IF 3 0 10:10 Åby 5 1/32 Final   18010402 INFO
South Dartmoor CC Kungsbacka IF 0 3 10:20 Inlag 2 1/32 Final   18008402 INFO
BK Astrio 1 BK Astrio 2 3 1 10:20 Lemmingvallen 2 1/32 Final   18013402 INFO
Märsta IK IFK Osby 4 2 11:00 Ruddalen 5 1/32 Final   18012603 INFO
Euro Soccer Academy Stryn TIL 3 4 P 11:10 Kviberg 11 1/32 Final   18002603 INFO
San Francisco Seals Torslanda IK 2 4 11:10 Kviberg 19 1/32 Final   18003403 INFO
Prep Schools District 2 Jonsereds IF 3 4 P 11:10 Kviberg 21 1/32 Final   18003603 INFO
Enebybergs IF AP Brasil 5 3 P 11:10 Gamlestadsvallen 1 1/32 Final   18004102 INFO
IFK Lidingö FK InterClubes 2 1 11:10 Bergsjövallen 2 1/32 Final   18004503 INFO
Näsets SK BK Höllviken 7 6 P 11:10 Ruddalen 2 1/32 Final   18006603 INFO
IFK Skövde Vit Lyn Fotball 3 5 P 11:10 Slättadamm 1 1/32 Final   18006903 INFO
IFK Haninge ASF Le Perreux 4 0 11:10 Grimbo 3 1/32 Final   18007503 INFO
Mölnlycke IF Solängens BK 3 4 11:10 Inlag 4 1/32 Final   18008602 INFO
SC Nienstedten E.C. Pinheiros 6 5 P 11:10 Gamlestadsvallen 2 1/32 Final   18011603 INFO
SKF Indonesia Stångebro United 2 1 4 11:20 SKF Arena 1/32 Final   18000203 INFO
Halvorstorps IS 2 SC First Touch 04 0 6 11:30 Bergsjövallen 1 1/32 Final   18004403 INFO
TA Rennes 2 Eimsbütteler TV 1 2 12:20 Frejaplan 1/32 Final   18010704 INFO
Enebybergs IF Arboga Södra IF 2 3 16:10 Kviberg 2 1/16 Final   18001508 INFO
SC First Touch 04 Nässjö FF 2 0 16:10 Kviberg 11 1/16 Final   18002607 INFO
Jonsereds IF SC Nienstedten 3 5 P 16:10 Kortedalavallen 1/16 Final   18004208 INFO
Märsta IK Sandåkerns SK 0 2 16:10 Åkeredsvallen 1 1/16 Final   18006208 INFO
TA Rennes 1 AS Meudon 4 5 P 16:10 Frejaplan 1/16 Final   18010707  
IFK Lidingö FK Stryn TIL 1 0 16:10 Kviberg 25 1/16 Final   18012507 INFO
Boo FF Lyn Fotball 0 2 16:20 Slottskogsvallen 1/16 Final   18000908 INFO
Solängens BK Nesodden IF 1 1 0 16:20 Inlag 4 1/16 Final   18008607 INFO
BK Astrio 1 St. Paul Blackhawks 1 6 1 16:40 Lemmingvallen 1 1/16 Final   18004308 INFO
IFK Åmål Stjarnan 1 0 8 16:50 Grimbo 3 1/16 Final   18007508 INFO
Hedens IF Eimsbütteler TV 0 4 17:00 Gröna Vallen 1/16 Final   18014208 INFO
SKF Bulgaria IFK Haninge 0 3 WO 17:10 Slättadamm 1 1/16 Final   18006908 INFO
FK Spartak Tashkent Kungsbacka IF 0 1 17:10 Inlag 2 1/16 Final   18008408 INFO
Näsets SK FC Preußen Espelkamp 1 3 17:20 Apelsinplan 1 1/16 Final   18013608 INFO
SK Djerv 1919 Stångebro United 2 3 2 17:30 Överåsvallen 1/16 Final   18001109 INFO
Torslanda IK Nest-Sotra 1 7 0 19:20 Kviberg 14 1/16 Final   18002910  

fredag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Omgång   Matchnr Live  
BK Astrio 1 Torslanda IK 4 2 P 09:00 SKF Arena 1/8 Final   19000201 INFO
Sandåkerns SK SC First Touch 04 1 2 09:00 Heden 4 1/8 Final   19000401 INFO
SK Djerv 1919 Stjarnan 1 0 3 09:00 Lemmingvallen 1 1/8 Final   19004301 INFO
Kungsbacka IF AS Meudon 4 3 09:00 Gröna Vallen 1/8 Final   19014201 INFO
SC Nienstedten Arboga Södra IF 1 0 09:10 Slottskogsvallen 1/8 Final   19000901 INFO
FC Preußen Espelkamp IFK Lidingö FK 1 5 09:10 Majvallen 1/8 Final   19001301 INFO
Solängens BK Eimsbütteler TV 5 2 10:10 Lemmingvallen 1 1/8 Final   19004302 INFO
IFK Haninge Lyn Fotball 5 4 P 10:10 Bravida Arena 1/8 Final   19013402 INFO
IFK Lidingö FK SC Nienstedten 2 1 P 13:30 Gamlestadsvallen 1 1/4 Final   19004105 INFO
SC First Touch 04 BK Astrio 1 1 3 14:10 Gröna Vallen 1/4 Final   19014205 INFO
Kungsbacka IF Stjarnan 1 0 2 14:20 SKF Arena 1/4 Final   19000205 INFO
Solängens BK IFK Haninge 0 1 14:20 Kviberg 5 1/4 Final   19002005 INFO
Stjarnan 1 BK Astrio 1 2 0 19:00 SKF Arena Semifinal   19000209 INFO
IFK Haninge IFK Lidingö FK 5 4 P 19:00 Heden 4 Semifinal   19000409 INFO

lördag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Omgång   Matchnr Live  
Stjarnan 1 IFK Haninge 3 0 09:45 Gamla Ullevi Final   20001201 INFO
Gothia Cup is using