Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Vimmerby IF Älta IF 0 2 08:00 Kviberg 3 1/32 Final   19001600 INFO
Ingarö IF FH 2 2 1 08:00 Grimbo 2 1/32 Final   19007300 INFO
Sandvikens IF 2 SKF Canada 3 1 08:00 Öisgården 1/32 Final   19010900 INFO
Näsets SK Hittarps IK 1 0 1 09:00 Kviberg 2 1/32 Final   19001501 INFO
Borens IK Norrstrands IF 4 1 P 09:00 Kviberg 11 1/32 Final   19002601 INFO
Lerkils IF Vallens IF 2 1 09:00 Lemmingvallen 1 1/32 Final   19004301 INFO
Munka-Ljungby IF MSK 0 5 09:00 Bergsjövallen 1 1/32 Final   19004401 INFO
Vaksala SK Ersmarks IK 1 3 P 09:00 Bergsjövallen 2 1/32 Final   19004501 INFO
Stryn TIL Rælingen FK 3 5 09:00 Ruddalen 2 1/32 Final   19006601 INFO
Hanvikens SK 1 IFK Stocksund 3 4 P 09:00 Slättadamm 1 1/32 Final   19006901 INFO
Hermansby IF Alvesta GIF 1 2 09:00 Slättadamm 3 1/32 Final   19007101 INFO
Mjölby AI/FF Sunderby SK 3 1 09:00 Inlag 2 1/32 Final   19008401 INFO
Ulricehamns IFK Trosvik IF 2 0 09:00 Inlag 8 1/32 Final   19009001 INFO
Ottawa Internationals Knivsta IK 1 3 P 09:00 Inlag 9 1/32 Final   19009101 INFO
Ekerö IK South Dartmoor CC 1 0 09:00 Inlag 10 1/32 Final   19009201 INFO
Onsala BK SK Sprint-Jeløy 8 0 11:00 Inlag 9 1/16 Final   19009103 INFO
Hanvikens SK 2 Sävedalens IF 6 5 P 11:10 Sälöfjordsplan 1 1/16 Final   19007703 INFO
Sollentuna FK Ingarö IF 3 1 12:00 Backavallen 1 1/16 Final   19012704 INFO
IFK Strömsund Rælingen FK 0 3 12:50 Ruddalen 2 1/16 Final   19006605 INFO
Lerkils IF Sandvikens IF 2 3 0 12:50 Slättadamm 1 1/16 Final   19006905 INFO
Torna Hällestad IF Ulricehamns IFK 5 6 P 12:50 Inlag 5 1/16 Final   19008705 INFO
SV Frisia 03 Risum-Lindholm MSK 2 0 13:00 Guldheden Södra 1/16 Final   19000805 INFO
IF Lödde Älta IF 3 1 P 13:00 Kviberg 14 1/16 Final   19002905 INFO
GIF Nike Borens IK 4 3 P 13:00 Kviberg 23 1/16 Final   19003805  
Lönsboda GoIF Alvesta GIF 7 8 P 13:00 Grimbo 3 1/16 Final   19007505 INFO
Lillestrøm SK Ekerö IK 4 2 P 13:00 Inlag 4 1/16 Final   19008605 INFO
Umedalens IF Knivsta IK 0 1 13:00 Inlag 8 1/16 Final   19009005 INFO
Sandvikens IF 1 IFK Stocksund 4 0 13:10 Grimbo 4 1/16 Final   19007605 INFO
Hittarps IK 2 Ersmarks IK 0 5 13:20 Lemmingvallen 2 1/16 Final   19013405 INFO
FC Hessleholm Hittarps IK 1 4 1 13:30 Kviberg 16 1/16 Final   19003105 INFO
Hvetlanda GIF Mjölby AI/FF 2 4 P 13:30 Inlag 9 1/16 Final   19009106 INFO
Onsala BK Ulricehamns IFK 4 0 17:00 Åby 10 1/8 Final   19011309 INFO
IF Lödde Lerkils IF 2 0 17:10 Sälöfjordsplan 2 1/8 Final   19007809 INFO
Rælingen FK SV Frisia 03 Risum-Lindholm 3 1 17:20 Slottskogsvallen 1/8 Final   19000908 INFO
Alvesta GIF Sandvikens IF 1 5 4 P 17:20 Sälöfjordsplan 1 1/8 Final   19007709 INFO
Knivsta IK Ersmarks IK 5 4 P 17:20 Inlag 6 1/8 Final   19008809 INFO
Sollentuna FK Hanvikens SK 2 1 0 17:40 Slättadamm 3 1/8 Final   19007109 INFO
GIF Nike FC Hessleholm 0 1 18:40 Kviberg 25 1/8 Final   19012509  
Lillestrøm SK Mjölby AI/FF 2 3 19:30 Inlag 9 1/8 Final   19009112 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Onsala BK Knivsta IK 2 1 11:40 Kviberg 2 1/4 Final   20001503 INFO
Rælingen FK Alvesta GIF 8 9 P 11:40 Kviberg 3 1/4 Final   20001603 INFO
Mjölby AI/FF Sollentuna FK 0 3 11:40 Kviberg 5 1/4 Final   20002003 INFO
IF Lödde FC Hessleholm 0 2 11:40 Kviberg 22 1/4 Final   20003703 INFO
Sollentuna FK FC Hessleholm 0 2 16:40 Slottskogsvallen Semi final   20000907 INFO
Onsala BK Alvesta GIF 2 0 16:40 Kviberg 13 Semi final   20002807 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Onsala BK FC Hessleholm 0 1 11:30 Heden 4 Final   21000402 INFO
Gothia Cup is using