Wednesday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Trollhättans FK Kungsbacka IF 0 1 17:20 Inlag 1 1/64 Final   18008310 INFO
Bentonville FC Ulricehamns IFK 1 0 17:20 Inlag 6 1/64 Final   18008810 INFO
SC Weitmar 45 Mantorps FF 2 1 17:20 Ruddalen 5 1/64 Final   18012610 INFO
Ryerson SC FC Este 2012 1 0 17:30 Lemmingvallen 1 1/64 Final   18004310 INFO
Lillestrøm SK 1 Onsala BK 2 0 17:30 Åby 2 1/64 Final   18010110 INFO
Walddörfer SV SSC Hagen Ahrensburg 5 4 P 17:40 Heden 3 1/64 Final   18000310 INFO
Lira BK Prep Schools District Alpha 2 5 17:40 Kviberg 21 1/64 Final   18003610 INFO
Sölvesborgs GIF Belgica 2 4 1 17:50 Kviberg 18 1/64 Final   18003310  
Guernsey Schools Sorrento Football Club 5 0 17:50 Kviberg 22 1/64 Final   18003710 INFO
Ljungby IF Mariestads BK 1 4 P 17:50 Ruddalen 1 1/64 Final   18006510 INFO
Älvsborg FF Phoenix Football Academy 1 5 18:00 Kviberg 15 1/64 Final   18003010 INFO
Lerums IS ISS Skævinge 1 1 0 18:00 Noltorpsvallen 2 1/64 Final   18014709 INFO
ASF Le Perreux Morön BK 3 0 18:00 Alströmervallen 1/64 Final   18014809 INFO
Prep Schools District Bravo Mölnlycke IF 1 4 P 18:10 Kviberg 10 1/64 Final   18002510 INFO
Märsta IK AC Bouarfa 1 2 18:20 Guldheden Södra 1/64 Final   18000811 INFO
Interesporte/Boca Santos Laguna CDMX 2 0 18:30 Heden 4 1/64 Final   18000410 INFO
SKF UK BRFC 2 1 18:30 Kviberg 2 1/64 Final   18001511 INFO
Ag Paraskevi Santa IK Zenith 4 3 18:30 Grimbo 2 1/64 Final   18007411 INFO
Sandåkerns SK Live your world cup 0 5 18:30 Grimbo 3 1/64 Final   18007511 INFO
BK Häcken Fortuna FF 4 1 18:30 Backavallen 2 1/64 Final   18012811 INFO
SK Djerv 1919 Bro IK 5 6 18:40 Slottskogsvallen 1/64 Final   18000911 INFO
Entente Osten Luxembourg IFK Luleå 8 0 18:40 Kortedalavallen 1/64 Final   18004211 INFO
Lørenskog IF JSC Pitray-Olier Paris Red 3 1 18:40 Åby 1 1/64 Final   18010011 INFO
KF Gjakova Danmarks IF 8 1 18:50 Kviberg 16 1/64 Final   18003111 INFO
Kona Crush FC Pommern Stralsund 4 6 P 18:50 Kviberg 21 1/64 Final   18003611 INFO
Belgica 1 Subiaco Junior Soccer Club 3 2 18:50 Gamlestadsvallen 1 1/64 Final   18004111 INFO
Oppsal IF 1 Iggesunds IK 6 1 18:50 Bergsjövallen 2 1/64 Final   18004511 INFO
E.C. Pinheiros Granamica 2003 6 7 P 18:50 Gröna Vallen 1/64 Final   18014211 INFO
Råå IF Ersmarks IK 1 4 19:30 Kviberg 11 1/64 Final   18002612 INFO
Utbynäs SK St. Paul Blackhawks 4 5 P 19:40 Kviberg 3 1/64 Final   18001612 INFO
Ordin FC Öjeby IF 8 0 20:00 Kviberg 16 1/64 Final   18003112 INFO
Hong Kong FC Liga 96 5 2 20:00 Kviberg 18 1/64 Final   18003312  

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Kållered SK Bentonville FC 3 2 10:50 Åby 5 1/32 Final   19010403 INFO
AP Top 54 St. Paul Blackhawks 3 0 11:00 Kviberg 21 1/32 Final   19003603 INFO
Torsås GoIF - TUFF Mölnlycke IF 2 5 11:00 Kviberg 22 1/32 Final   19003703 INFO
Martutene KE AS Saint Genis Ferney Crozet 1 0 11:00 Inlag 2 1/32 Final   19008403 INFO
JSC Pitray-Olier Paris Blue Lørenskog IF 3 0 11:00 Åby 2 1/32 Final   19010103 INFO
Hovås-Billdal IF Lillestrøm SK 1 0 5 11:00 Frejaplan 1/32 Final   19010703 INFO
Vendelsö IK Lerums IS 3 0 11:00 Noltorpsvallen 1 1/32 Final   19014603 INFO
Ordin FC Oppsal IF 1 7 4 P 11:10 Kviberg 10 1/32 Final   19002503 INFO
Prep Schools District Alpha Guernsey Schools 0 6 11:10 Kviberg 16 1/32 Final   19003103 INFO
Kinna IF SC Nienstedten 2 1 11:10 Gamlestadsvallen 1 1/32 Final   19004103 INFO
CD Inter Vista Alegre Walddörfer SV 10 0 11:10 Apelsinplan 1 1/32 Final   19013603 INFO
KL Youth Soccer FBK Karlstad 3 5 P 11:10 Gröna Vallen 1/32 Final   19014203 INFO
Sjömarken/Sandareds IF ASF Le Perreux 2 4 11:10 Mjörnvallen 2 1/32 Final   19014403 INFO
Entente Osten Luxembourg Granamica 2003 3 4 P 11:50 Kortedalavallen 1/32 Final   19004204 INFO
Hong Kong FC SKF UK 3 0 11:50 Bergsjövallen 2 1/32 Final   19004504 INFO
Most Wanted Elite Kungsbacka IF 4 2 12:00 Åby 5 1/32 Final   19010404 INFO
Belgica 1 FC Pommern Stralsund 6 5 P 12:20 Kviberg 12 1/32 Final   19002704 INFO
Våmbs IF/Skultorps IF KF Gjakova 0 2 12:20 Kviberg 16 1/32 Final   19003104 INFO
FC EUROPA Football Academy Mariestads BK 6 4 P 12:20 Åkeredsvallen 1 1/32 Final   19006204 INFO
Rotebro IS FF FC Saint Cloud 6 4 P 12:20 Apelsinplan 1 1/32 Final   19013604 INFO
J-L Juniors AC Bouarfa 7 5 P 12:30 SKF Arena 1/32 Final   19000204 INFO
Näsets SK SC Weitmar 45 5 6 P 12:50 Ruddalen 1 1/32 Final   19006505 INFO
IS Halmia Ag Paraskevi Santa 2 3 13:50 Grimbo 3 1/32 Final   19007506 INFO
BK Sport Albatroz SC 0 4 13:50 Inlag 4 1/32 Final   19008606 INFO
IFK Haninge Interesporte/Boca 4 5 P 14:00 Slättadamm 3 1/32 Final   19007106 INFO
SKF Indonesia Sölvesborgs GIF 6 0 14:10 Kviberg 5 1/32 Final   19002006 INFO
Kareby/Kode 1 Torslanda IK 4 3 P 14:30 Backavallen 1 1/32 Final   19012707 INFO
SKF Zambia Bro IK 5 3 14:50 Heden 4 1/32 Final   19000406 INFO
Stjarnan 1 BK Häcken 9 1 14:50 Slättadamm 1 1/32 Final   19006907 INFO
Kulladals FF 1 Ersmarks IK 4 2 15:10 Kviberg 3 1/32 Final   19001607 INFO
Phoenix Football Academy Ryerson SC 3 0 15:10 Bergsjövallen 2 1/32 Final   19004507 INFO
Skultorps IF Live your world cup 2 1 15:20 Grimbo 1 1/32 Final   19007307 INFO
Vendelsö IK Kinna IF 0 4 16:30 Kviberg 22 1/16 Final   19003708 INFO
Lillestrøm SK 1 FBK Karlstad 1 2 16:30 Gröna Vallen 1/16 Final   19014208 INFO
JSC Pitray-Olier Paris Blue Most Wanted Elite 5 1 16:40 Åby 2 1/16 Final   19010108 INFO
Belgica 1 Granamica 2003 0 5 16:50 Kviberg 19 1/16 Final   19003409  
ASF Le Perreux Hong Kong FC 2 3 17:20 Kviberg 15 1/16 Final   19003009 INFO
Mölnlycke IF Guernsey Schools 0 5 18:00 Kortedalavallen 1/16 Final   19004209 INFO
Albatroz SC J-L Juniors 2 1 18:10 Slottskogsvallen 1/16 Final   19000909 INFO
SC Weitmar 45 Rotebro IS FF 2 1 18:20 Ruddalen 1 1/16 Final   19006510 INFO
FC EUROPA Football Academy CD Inter Vista Alegre 1 2 18:40 Överåsvallen 1/16 Final   19001110 INFO
AP Top 54 Ordin FC 2 0 18:40 Gamlestadsvallen 1 1/16 Final   19004110 INFO
Ag Paraskevi Santa KF Gjakova 3 4 P 18:40 Bergsjövallen 2 1/16 Final   19004510 INFO
SKF Indonesia Interesporte/Boca 2 0 18:40 Slättadamm 1 1/16 Final   19006910 INFO
SKF Zambia Kareby/Kode 1 7 0 18:50 Åkeredsvallen 2 1/16 Final   19006309 INFO
Martutene KE Kållered SK 5 4 P 18:50 Åby 2 1/16 Final   19010110 INFO
Kulladals FF 1 Phoenix Football Academy 2 1 19:20 Lemmingvallen 1 1/16 Final   19004311 INFO
Skultorps IF Stjarnan 1 0 4 20:10 Backavallen 1 1/16 Final   19012710 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
JSC Pitray-Olier Paris Blue Albatroz SC 0 4 08:00 Heden 4 1/8 Final   20000400 INFO
Stjarnan 1 Granamica 2003 2 0 08:00 Majvallen 1/8 Final   20001300 INFO
Kinna IF Guernsey Schools 5 1 08:00 Kviberg 5 1/8 Final   20002000 INFO
SKF Indonesia SC Weitmar 45 4 0 08:00 Gamlestadsvallen 1 1/8 Final   20004100 INFO
KF Gjakova Kulladals FF 1 3 1 08:00 Lemmingvallen 1 1/8 Final   20004300 INFO
CD Inter Vista Alegre SKF Zambia 0 2 08:00 Gamlestadsvallen 2 1/8 Final   20011600 INFO
Martutene KE FBK Karlstad 1 4 08:00 Lemmingvallen 2 1/8 Final   20013400 INFO
Hong Kong FC AP Top 54 0 4 08:00 Gröna Vallen 1/8 Final   20014200 INFO
Albatroz SC Stjarnan 1 0 3 12:30 SKF Arena 1/4 Final   20000204 INFO
SKF Indonesia Kinna IF 2 1 13:00 Heden 3 1/4 Final   20000304 INFO
FBK Karlstad SKF Zambia 0 3 13:00 Majvallen 1/4 Final   20001304 INFO
KF Gjakova AP Top 54 0 4 13:00 Gamlestadsvallen 2 1/4 Final   20011604 INFO
Stjarnan 1 SKF Indonesia 3 2 19:00 Heden 4 Semi final   20000408 INFO
SKF Zambia AP Top 54 0 1 19:00 Överåsvallen Semi final   20001108 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Stjarnan 1 AP Top 54 1 2 13:40 Gamla Ullevi Final   21001204 INFO
Gothia Cup is using