Wednesday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
PDSA Sussex IFK Viksjö 2 4 P 13:40 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   18011606 INFO
Ösets BK DJK Roland Köln-West 1 0 13:50 Öisgården 1/64 Final   18010906 INFO
Eskilsminne IF Knivsta IK 2 6 5 P 14:30 Kviberg 3 1/64 Final   18001607 INFO
FK Lillehammer 1 Knivsta IK 1 4 0 14:40 Kviberg 12 1/64 Final   18002707 INFO
Sickla IF Ängby IF 2 1 14:40 Kviberg 23 1/64 Final   18003807 INFO
S. Lanzarote FK Lillehammer 2 6 0 15:00 Härlanda 2 1/64 Final   18011008 INFO
Cleveland FC Entente Osten Luxembourg 0 2 15:10 Kviberg 10 1/64 Final   18002507 INFO
Prep Schools Lions White Hittarps IK 2 0 2 15:20 Kviberg 3 1/64 Final   18001608 INFO
Regents Park FC Hittarps IK 1 4 5 P 15:20 Kviberg 18 1/64 Final   18003308 INFO
Hill Spring Sigtuna IF 4 5 P 15:20 Inlag 1 1/64 Final   18008308 INFO
SK Sprint-Jeløy 2 Trosvik IF 1 0 3 P 15:20 Inlag 2 1/64 Final   18008408 INFO
Nol IK IFK Örby 1 3 15:20 Lemmingvallen 2 1/64 Final   18013408  
Stureby SK Gunnilse IS 3 0 WO 15:30 Kviberg 12 1/64 Final   18002708  
Rælingen FK Sandsbro AIK 0 1 15:30 Kviberg 22 1/64 Final   18003708 INFO
TuS Kirchdorf IF Väster 0 1 15:30 Bergsjövallen 3 1/64 Final   18004608 INFO
Ekerö IK Älvsjö AIK FF 4 1 15:30 Inlag 4 1/64 Final   18008608 INFO
UKS RONA 03 Töreboda IK 3 2 15:30 Apelsinplan 2 1/64 Final   18013708  
Näsets SK 2 IFK Knislinge 1 0 15:40 Åkeredsvallen 3 1/64 Final   18006408 INFO
Mölndal Fotboll Lerkils IF 5 1 15:40 Åby 10 1/64 Final   18011308 INFO
Marin FC Kareby/Kode 2 0 16:00 Härlanda 1 1/64 Final   18009809 INFO
IFK Umeå Sunnersta AIF 1 0 16:10 Åby 5 1/64 Final   18010409 INFO
Torns IF Prep Schools Lions Green 0 1 16:20 Bergsjövallen 3 1/64 Final   18004609 INFO
Breidablik 4 Vallens IF 2 1 2 16:30 Kviberg 21 1/64 Final   18003609 INFO
Färjestadens GoIF Kubikenborgs IF 1 1 0 16:30 Grimbo 2 1/64 Final   18007409 INFO
Kubikenborgs IF 2 Hisingsbacka FC 0 1 16:30 Grimbo 3 1/64 Final   18007509 INFO
IFK Nyköping 2 IFK Klagshamn 0 3 16:30 Inlag 6 1/64 Final   18008809 INFO
SKF India Älmhults IF 6 1 16:40 Lemmingvallen 1 1/64 Final   18004309 INFO
Sollentuna FK TSV Buchholz 08 2 2 0 16:40 Backavallen 1 1/64 Final   18012709 INFO
FC KR 2 Breidablik 3 0 2 16:40 Rosenhill 1/64 Final   18013509 INFO
Keflavik 3 Leiknir 2 1 0 16:50 Slottskogsvallen 1/64 Final   18000909 INFO
NSA IF Brommapojkarna BP04-23U 0 3 16:50 Härlanda 1 1/64 Final   18009810 INFO
Tyresö FF 2 Breidablik 5 4 2 P 17:40 Slättadamm 1 1/64 Final   18006910 INFO
IF Elfsborg Rävlanda AIS 13 0 18:20 Kviberg 5 1/64 Final   18002010 INFO
City Football Schools AD IFK Lidingö FK 4 1 18:40 Slättadamm 3 1/64 Final   18007111 INFO
FC Deren Bruh Tesfa 3 0 WO 18:40 Mjörnvallen 2 1/64 Final   18014411  
ASF Le Perreux Nosaby IF 2 4 19:50 Mjörnvallen 3 1/64 Final   18014513 INFO
Sävedalens IF Bjärreds IF 2 1 0 20:40 Mjörnvallen 3 1/64 Final   18014514 INFO

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Medkila IL Mölndal Fotboll 3 5 10:00 Åby 10 1/32 Final   19011302 INFO
Sangre Chilena FC Ekerö IK 6 3 10:10 Överåsvallen 1/32 Final   19001102 INFO
IF Väster Näsets SK 2 2 0 10:10 Majvallen 1/32 Final   19001302 INFO
Älvsborg FF Stureby SK 2 0 10:10 Kviberg 17 1/32 Final   19003202 INFO
Mjölby AI/FF IFK Umeå 0 2 10:10 Åby 1 1/32 Final   19010002 INFO
Skanör-Falsterbo IF South Molton FC 1 0 10:10 Ruddalen 5 1/32 Final   19012602 INFO
Sävedalens IF Bjärreds IF 1 5 2 P 10:20 Noltorpsvallen 2 1/32 Final   19014702 INFO
Nosaby IF FC Deren 2 4 P 10:20 Alströmervallen 1/32 Final   19014802 INFO
IF Elfsborg IFK Örby 7 0 10:50 Lemmingvallen 1 1/32 Final   19004303 INFO
Mariehem SK Keflavik 3 3 4 P 11:00 Överåsvallen 1/32 Final   19001103 INFO
Hong Kong FC FK Lillehammer 1 4 0 11:00 Kviberg 14 1/32 Final   19002903 INFO
IF Lödde 1 Vallens IF 2 1 0 11:00 Kviberg 17 1/32 Final   19003203 INFO
Prep Schools Lions Green Hittarps IK 2 0 1 11:00 Kviberg 19 1/32 Final   19003403 INFO
Sandsbro AIK IF Brommapojkarna BP04-23U 0 5 11:00 Kviberg 23 1/32 Final   19003803  
Eskilsminne IF Hittarps IK 1 1 0 11:00 Bergsjövallen 1 1/32 Final   19004403 INFO
Leiknir 1 Entente Osten Luxembourg 5 0 11:00 Härlanda 2 1/32 Final   19011003 INFO
Azalea BK UKS RONA 03 0 2 11:10 Mossens IP 1/32 Final   19000702 INFO
Katrineholms AIK Ösets BK 4 0 11:10 Majvallen 1/32 Final   19001303 INFO
Marin FC SKF India 0 4 11:10 Kviberg 5 1/32 Final   19002003 INFO
Kullavägens BK Carpe Diem FC 7 0 11:10 Åkeredsvallen 3 1/32 Final   19006403 INFO
Chelsea SC LA Tyresö FF 2 0 1 11:10 Sälöfjordsplan 2 1/32 Final   19007803 INFO
Ulricehamns IFK 2 Trosvik IF 1 4 6 P 11:10 Inlag 1 1/32 Final   19008303 INFO
Stångebro United 2 South Dartmoor CC 1 0 11:10 Inlag 6 1/32 Final   19008803 INFO
S. Lanzarote IFK Viksjö 4 0 11:10 Härlanda 1 1/32 Final   19009803 INFO
Keflavik 2 Sollentuna FK 0 3 11:10 Backavallen 1 1/32 Final   19012703 INFO
Hovås-Billdal IF Sickla IF 2 1 11:40 Lemmingvallen 1 1/32 Final   19004304 INFO
Breidablik 2 City Football Schools AD 0 1 12:00 Slättadamm 1 1/32 Final   19006904 INFO
Tranemo IF Färjestadens GoIF 1 4 P 12:00 Backavallen 2 1/32 Final   19012804 INFO
Runda Youth sports Association (RYSA) Breidablik 3 3 1 12:10 Grimbo 2 1/32 Final   19007404 INFO
Football Academy Plus IFK Klagshamn 0 3 12:10 Inlag 8 1/32 Final   19009004 INFO
TSV Buchholz 08 1 Hisingsbacka FC 2 0 12:50 Backavallen 1 1/32 Final   19012705 INFO
IL Runar 1 Sigtuna IF 1 0 13:00 Inlag 1 1/32 Final   19008305 INFO
Keflavik 3 IFK Umeå 0 2 15:50 Guldheden Södra 1/16 Final   19000807 INFO
Eskilsminne IF SKF India 3 6 P 16:00 Kviberg 17 1/16 Final   19003208 INFO
IF Brommapojkarna BP04-23U Sävedalens IF 2 0 16:00 Kviberg 19 1/16 Final   19003408  
IF Elfsborg Älvsborg FF 5 6 P 16:00 Härlanda 2 1/16 Final   19011008 INFO
Mölndal Fotboll Sangre Chilena FC 5 6 P 16:40 Guldheden Södra 1/16 Final   19000808 INFO
Leiknir 1 FC Deren 7 6 P 16:40 Kviberg 12 1/16 Final   19002708 INFO
S. Lanzarote Hittarps IK 2 2 0 17:00 Kviberg 5 1/16 Final   19002008 INFO
Hong Kong FC Hovås-Billdal IF 0 2 17:00 Gamlestadsvallen 1 1/16 Final   19004108 INFO
Trosvik IF 1 Stångebro United 2 0 2 17:10 Inlag 8 1/16 Final   19009009 INFO
Kullavägens BK UKS RONA 03 3 1 17:20 Heden 3 1/16 Final   19000309 INFO
Sollentuna FK IF Lödde 1 1 2 17:20 Bergsjövallen 3 1/16 Final   19004608 INFO
IF Väster Skanör-Falsterbo IF 1 0 17:50 Åkeredsvallen 1 1/16 Final   19006209 INFO
IFK Klagshamn IL Runar 1 3 5 P 17:50 Inlag 10 1/16 Final   19009209 INFO
Runda Youth sports Association (RYSA) TSV Buchholz 08 1 3 4 P 18:00 Backavallen 2 1/16 Final   19012809 INFO
Katrineholms AIK Färjestadens GoIF 2 1 18:20 Guldheden Södra 1/16 Final   19000810 INFO
Tyresö FF 2 City Football Schools AD 4 2 P 18:20 Grimbo 3 1/16 Final   19007510 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Tyresö FF 2 IF Lödde 1 4 3 08:00 Kviberg 3 1/8 Final   20001600 INFO
Hovås-Billdal IF Leiknir 1 2 1 08:00 Kviberg 11 1/8 Final   20002600 INFO
IF Väster S. Lanzarote 0 6 08:00 Kviberg 13 1/8 Final   20002800 INFO
IFK Umeå IL Runar 1 1 0 08:00 Kviberg 14 1/8 Final   20002900 INFO
Stångebro United 2 Sangre Chilena FC 0 4 08:00 Kviberg 15 1/8 Final   20003000 INFO
Kullavägens BK SKF India 3 2 08:00 Kviberg 17 1/8 Final   20003200 INFO
TSV Buchholz 08 1 Katrineholms AIK 2 1 08:00 Kviberg 22 1/8 Final   20003700 INFO
Älvsborg FF IF Brommapojkarna BP04-23U 2 1 08:50 Kviberg 14 1/8 Final   20002901 INFO
Tyresö FF 2 Hovås-Billdal IF 0 3 13:00 Kviberg 2 1/4 Final   20001504 INFO
S. Lanzarote IFK Umeå 5 0 13:00 Kviberg 5 1/4 Final   20002004 INFO
Sangre Chilena FC Kullavägens BK 3 2 13:00 Kviberg 17 1/4 Final   20003204 INFO
TSV Buchholz 08 1 Älvsborg FF 0 1 13:00 Kviberg 18 1/4 Final   20003304 INFO
Hovås-Billdal IF S. Lanzarote 0 1 17:40 Kviberg 5 Semi final   20002008 INFO
Sangre Chilena FC Älvsborg FF 2 1 17:50 Kviberg 2 Semi final   20001508 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
S. Lanzarote Sangre Chilena FC 4 1 14:00 Heden 4 Final   21000404 INFO
Gothia Cup is using