Wednesday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
FK Lillehammer 2 Marin FC 0 1 14:40 Kviberg 22 1/64 Final   18003707 INFO
Solängens BK Regents Park FC 3 5 P 15:30 Kviberg 11 1/64 Final   18002608  
Altona 93 2 San Faustino 1 4 15:30 Gamlestadsvallen 2 1/64 Final   18011608 INFO
SK Augur SG Borken e.V. 2 4 16:30 Åby 10 1/64 Final   18011309 INFO

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Ås IL Vinslövs IF 7 6 P 10:00 Åby 5 1/32 Final   19010402 INFO
JSC Pitray-Olier Paris Red Ängelholms FF 2 1 5 10:10 Slottskogsvallen 1/32 Final   19000902 INFO
Älvsborg FF Prep Schools Pumas White 2 1 10:10 Kviberg 22 1/32 Final   19003702 INFO
KFV Segeberg SG Borken e.V. 5 0 10:10 Frejaplan 1/32 Final   19010702 INFO
Hammarby IF FF Leiknir 1 0 10:10 Kviberg 25 1/32 Final   19012502 INFO
SC Unterzeil-Reichenhofen Lerums IS 2 3 10:10 Noltorpsvallen 1 1/32 Final   19014602  
Lunden-Överås BK FC Neumünster Zürich 2 5 10:20 Kviberg 10 1/32 Final   19002502 INFO
IFK Lidingö 1 Süderneulander SV 2 0 10:20 Mjörnvallen 1 1/32 Final   19014302 INFO
Entente Osten Luxembourg Ytterby IS 4 1 10:50 Kviberg 3 1/32 Final   19001603 INFO
FC Ajax - Tallinn Carpe Diem FC 2 5 4 P 10:50 Ruddalen 2 1/32 Final   19006603 INFO
Foxes FC Prep Schools Lions Red 0 5 11:00 Kviberg 2 1/32 Final   19001503 INFO
St Joseph's Youth 88 FC U12 Lions Bangalore Soccer Academy 3 0 11:00 Kviberg 11 1/32 Final   19002603 INFO
Råå IF San Faustino 5 3 P 11:00 Kviberg 15 1/32 Final   19003003 INFO
Euro Soccer Academy Royal football team 4 0 11:00 Kviberg 18 1/32 Final   19003303  
IFK Österåker JSG Baden/Etelsen 2 7 0 11:00 Kortedalavallen 1/32 Final   19004203 INFO
Kristianstad FC 2 IFK Hässleholm 1 1 3 11:00 Bergsjövallen 2 1/32 Final   19004503 INFO
Kristianstad FC 1 Marin FC 2 0 11:00 Gamlestadsvallen 2 1/32 Final   19011603 INFO
KF Velebit Regents Park FC 0 1 11:00 Kviberg 25 1/32 Final   19012503 INFO
MTV Treubund Lüneburg IFK Mariehamn 6 0 11:00 Ruddalen 5 1/32 Final   19012603 INFO
Swindon Town FITC Makati FC 2 6 0 11:10 Guldheden Södra 1/32 Final   19000803 INFO
Elite Football FC Blue FK Lillehammer 1 6 2 11:10 Kviberg 13 1/32 Final   19002803 INFO
Nyköpings BIS 1 Nyköpings BIS 2 6 7 P 11:10 Ruddalen 1 1/32 Final   19006503 INFO
Högaborgs BK Stenungsunds IF 0 2 11:10 Grimbo 3 1/32 Final   19007503 INFO
Walddörfer SV Keflavik 8 0 11:10 Backavallen 2 1/32 Final   19012803 INFO
Vallens IF Tyre FA 3 0 WO 11:20 Bergsjövallen 3 1/32 Final   19004603  
Kungsbacka IF 1 TJK Legion Tallinn 0 5 11:50 Inlag 9 1/32 Final   19009104 INFO
Svartviks IF 2 Svartviks IF 1 3 0 12:00 Ruddalen 1 1/32 Final   19006504 INFO
Tofta GiF KGS Wittmund 4 0 12:00 Inlag 5 1/32 Final   19008704 INFO
Onsala BK 2 SK Sprint-Jeløy 2 4 5 P 12:10 Inlag 4 1/32 Final   19008604 INFO
Kungsbacka IF 2 Lindome GIF 1 2 12:40 Inlag 9 1/32 Final   19009105 INFO
Ingarö IF 1 Ingarö IF 2 3 0 13:20 Grimbo 1 1/32 Final   19007305 INFO
Ängelholms FF 1 Josh Evans Soccer School 5 6 P 13:40 Backavallen 1 1/32 Final   19012706 INFO
FC Ajax - Tallinn KFV Segeberg 0 13 15:20 Frejaplan 1/16 Final   19010707 INFO
Älvsborg FF Hammarby IF FF 6 0 15:50 Kviberg 23 1/16 Final   19003808 INFO
IFK Lidingö 1 Entente Osten Luxembourg 2 0 16:00 Kviberg 15 1/16 Final   19003008 INFO
Råå IF Elite Football FC Blue 0 2 16:50 Kviberg 21 1/16 Final   19003608 INFO
Regents Park FC Vallens IF 1 0 16:50 Härlanda 2 1/16 Final   19011009 INFO
Ås IL Ängelholms FF 2 3 4 P 17:10 Mossens IP 1/16 Final   19000708 INFO
Walddörfer SV IFK Hässleholm 1 1 5 17:10 Kviberg 11 1/16 Final   19002609 INFO
IFK Österåker St Joseph's Youth 88 FC U12 Lions 0 1 17:10 Kortedalavallen 1/16 Final   19004208 INFO
TJK Legion Tallinn Tofta GiF 0 3 17:30 Inlag 9 1/16 Final   19009110 INFO
FC Neumünster Zürich Lerums IS 3 5 P 17:40 Kviberg 3 1/16 Final   19001608  
Ingarö IF 1 Josh Evans Soccer School 2 4 17:40 Rosenhill 1/16 Final   19013508 INFO
Kristianstad FC 1 Euro Soccer Academy 4 1 P 17:50 Härlanda 1 1/16 Final   19009809 INFO
SK Sprint-Jeløy 2 Lindome GIF 3 0 18:00 Inlag 8 1/16 Final   19009010 INFO
Stenungsunds IF Prep Schools Lions Red 0 3 18:10 Bergsjövallen 3 1/16 Final   19004609  
MTV Treubund Lüneburg Swindon Town FITC 1 5 18:10 Apelsinplan 1 1/16 Final   19013609 INFO
Nyköpings BIS 2 Svartviks IF 2 5 1 18:30 Ruddalen 2 1/16 Final   19006610 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Josh Evans Soccer School Swindon Town FITC 1 5 08:00 Kviberg 19 1/8 Final   20003400 INFO
Älvsborg FF Elite Football FC Blue 0 4 09:10 Kviberg 12 1/8 Final   20002701 INFO
Lerums IS Kristianstad FC 1 1 3 P 09:10 Kviberg 13 1/8 Final   20002801 INFO
KFV Segeberg Tofta GiF 4 1 09:10 Kviberg 17 1/8 Final   20003201 INFO
SK Sprint-Jeløy 2 Ängelholms FF 2 0 4 09:10 Kviberg 18 1/8 Final   20003301 INFO
Nyköpings BIS 2 IFK Hässleholm 1 2 6 09:10 Kviberg 19 1/8 Final   20003401 INFO
Prep Schools Lions Red St Joseph's Youth 88 FC U12 Lions 4 1 09:10 Kviberg 21 1/8 Final   20003601 INFO
IFK Lidingö 1 Regents Park FC 2 0 09:40 Kviberg 14 1/8 Final   20002902 INFO
Swindon Town FITC Elite Football FC Blue 3 0 14:10 Kviberg 2 1/4 Final   20001505 INFO
Kristianstad FC 1 KFV Segeberg 1 3 14:10 Kviberg 5 1/4 Final   20002005 INFO
Ängelholms FF 2 IFK Hässleholm 1 3 2 14:10 Kviberg 15 1/4 Final   20003004 INFO
Prep Schools Lions Red IFK Lidingö 1 1 3 14:10 Kviberg 17 1/4 Final   20003205 INFO
Swindon Town FITC KFV Segeberg 3 5 18:30 Kviberg 5 Semi final   20002009 INFO
Ängelholms FF 2 IFK Lidingö 1 0 1 18:40 Kviberg 2 Semi final   20001509 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
KFV Segeberg IFK Lidingö 1 4 0 09:00 Heden 4 Final   21000400 INFO
Gothia Cup is using