Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2018
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
32/1
16/1
8/1
4/1
Semi
Final
08:00
7
0
FC Rosengård
Kiruna FF
Inlag 2
1/32 Final
08:00
6
0
Västerås IK
Jitex Mölndal BK 2
SKF Arena
1/32 Final
08:00
3
0
Viggbyholms IK FF 2
Torslanda IK
Slättadamm 1
1/32 Final
08:00
3
0
Hässelby SK FF
IF Team Hudik
Rosenhill
1/32 Final
08:00
0
1
Åtvidabergs FF
Piteå IF 2
Ruddalen 5
1/32 Final
08:00
5
6
Piteå IF 3
Roanoke Star
Kviberg 23
1/32 Final
08:00
3
1
Hyllie IK
Jitex Mölndal BK 1
Åby 10
1/32 Final
08:00
1
3
Hovås-Billdal IF
IFK Osby
Ruddalen 1
1/32 Final
09:00
2
0
SK Haugar
FC Norrsken
Härlanda 1
1/32 Final
08:00
3
1
Marin FC
Piteå IF 1
Gamlestadsvallen 1
1/32 Final
08:00
10
9
BK Häcken
Skepplanda BTK
Gothia Park Academy 4
1/32 Final
08:00
4
5
Lyn Fotball
IK Zenith
Slättadamm 3
1/32 Final
12:00
0
5
Kållered SK
FC Rosengård
Inlag 10
1/16 Final
13:10
4
0
KFV Segeberg
Västerås IK
Öisgården
1/16 Final
12:00
5
4
Nacka FC
Viggbyholms IK FF 2
Gothia Park Academy 3
1/16 Final
12:00
1
0
Färjestadens GoIF
Hässelby SK FF
Sälöfjordsplan 1
1/16 Final
12:20
4
0
IF Brommapojkarna
Piteå IF 2
Åkeredsvallen 2
1/16 Final
12:00
1
3
Viggbyholms IK FF 1
Roanoke Star
Mossens IP
1/16 Final
10:10
2
0
IFK Göteborg
Fortuna FF
Kviberg 16
1/16 Final
10:00
3
0
Saltsjö-Boo IF
Barkarö SK
Lemmingvallen 2
1/16 Final
11:00
2
4
Adolfsbergs IK
Åsa IF
Inlag 10
1/16 Final
12:00
3
0
Sunnersta AIF
Hyllie IK
Åby 10
1/16 Final
11:00
4
2
Älvsjö AIK FF 1
Askims IK
Slottskogsvallen
1/16 Final
12:00
1
3
Hammarby IF FF
IFK Osby
Åkeredsvallen 3
1/16 Final
13:00
2
1
Älvsjö AIK FF 2
SK Haugar
Kviberg 2
1/16 Final
13:10
4
0
San Francisco Aftershocks
Marin FC
Kviberg 13
1/16 Final
12:10
4
3
Mariebo IK
BK Häcken
Rosenhill
1/16 Final
12:50
1
0
FH 1
IK Zenith
Backavallen 2
1/16 Final
17:50
3
1
FC Rosengård
KFV Segeberg
Åby 2
1/8 Final
17:40
4
0
Nacka FC
Färjestadens GoIF
Slättadamm 1
1/8 Final
17:30
4
0
IF Brommapojkarna
Roanoke Star
Ruddalen 2
1/8 Final
16:10
3
2
IFK Göteborg
Saltsjö-Boo IF
Kviberg 2
1/8 Final
16:00
3
4
Åsa IF
Sunnersta AIF
Åby 10
1/8 Final
16:50
2
0
Älvsjö AIK FF 1
IFK Osby
Apelsinplan 1
1/8 Final
17:40
1
4
Älvsjö AIK FF 2
San Francisco Aftershocks
Bergsjövallen 1
1/8 Final
17:10
0
3
Mariebo IK
FH 1
Gothia Park Academy 4
1/8 Final
10:30
0
2
FC Rosengård
Nacka FC
Heden 4 - Puma
1/4 Final
10:20
2
0
IF Brommapojkarna
IFK Göteborg
Majvallen
1/4 Final
10:30
0
1
Sunnersta AIF
Älvsjö AIK FF 1
Lemmingvallen 2
1/4 Final
10:30
4
2
San Francisco Aftershocks
FH 1
Lemmingvallen 1
1/4 Final
16:40
1
0
Nacka FC
IF Brommapojkarna
Heden 3 - McDonald's
Semi final
18:00
0
3
Älvsjö AIK FF 1
San Francisco Aftershocks
Överåsvallen
Semi final
Final
08:30
5
1
Nacka FC
San Francisco Aftershocks
Gamla Ullevi
Final