Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2017
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
32/1
16/1
8/1
4/1
Semi
Final
15:20
2
1
Vänersborgs IF
Rapid Athene 2
Inlag 5
1/32 Final
12:50
3
0
Hvaler/Kråkerøy
Remsle UIF
Åby 10
1/32 Final
15:40
0
1
Djurgården IF FF 2
Kullabygdens DFF 2
Lemmingvallen 1
1/32 Final
15:50
1
0
Mjölby FC
Kullabygdens DFF 1
Kviberg 11
1/32 Final
15:20
7
0
Hanvikens SK
Mjölby AI/FF
Lemmingvallen 2
1/32 Final
15:30
7
0
Lira BK Gul
Tidaholms GIF
Kviberg 12
1/32 Final
16:10
5
1
Tölö IF
Sandvikens IF
Ruddalen 1
1/32 Final
13:10
3
0
Våmbs IF
Vittsjö GIK
Slottskogsvallen
1/32 Final
16:20
2
0
IFK Trelleborg
Stryn
Kobbens IP 1
1/32 Final
16:10
0
1
Ekerö IK
Tranås FF
Apelsinplan 1
1/32 Final
14:30
4
0
Lerums IS
Tyresö FF Gul
Öisgården
1/32 Final
16:00
3
1
Skultorps IF
Uppåkra IF
Slättadamm 1
1/32 Final
16:20
4
0
Veberöds AIF/Blentarps IF
Hässelby SK FF
Gothia Park Academy 1
1/32 Final
16:10
1
0
Borens IK
Sundsvalls DFF
Sälöfjordsplan 2
1/32 Final
15:20
6
0
Hagaströms SK
Rapid Athene 1
Inlag 4
1/32 Final
11:20
2
0
Smedby AIS 1
Paimion Haka
Åby 1
1/32 Final
11:50
2
0
Alviks IK
St. Paul Blackhawks 2
Åby 5
1/32 Final
15:30
0
1
Billesholms IK
Lillehammer KFK 2
Kviberg 5
1/32 Final
15:20
4
3
IFK Umeå
Enskede IK 2
Kviberg 18
1/32 Final
16:10
1
3
Sävedalens IF 1
SC Nienstedten
Bergsjövallen 1
1/32 Final
16:20
2
4
CA Intercups Mexico
Dingtuna GIF
Gamlestadsvallen 2
1/32 Final
15:50
3
4
Roanoke Star
Gideonsbergs IF Vit
Mossens IP
1/32 Final
15:50
1
0
Lira BK Blå
SK Hardhaus
Åkeredsvallen 1
1/32 Final
15:50
0
2
V. Frölunda IF
IF Böljan
Apelsinplan 2
1/32 Final
15:10
4
2
SKK
JK Tabasalu
Överåsvallen
1/32 Final
13:40
1
2
Arnäs IF
Gnosjö IF
Gothia Park Academy 4
1/32 Final
16:10
2
3
Selånger FK
Åkersberga BK
Gothia Park Academy 2
1/32 Final
16:20
5
6
Oppsal IF
IF Team Hudik
Backavallen 2
1/32 Final
19:30
5
0
TGK Worcestershire
Vänersborgs IF
Inlag 8
1/16 Final
19:10
0
3
Bergnäsets AIK
Hvaler/Kråkerøy
Åby 1
1/16 Final
19:50
0
3
Kullabygdens DFF 2
Mjölby FC
Kviberg 17
1/16 Final
20:10
4
5
Hanvikens SK
Lira BK Gul
Gamlestadsvallen 1
1/16 Final
20:00
5
1
Tölö IF
Våmbs IF
Ruddalen 1
1/16 Final
20:20
4
1
IFK Trelleborg
Tranås FF
Åkeredsvallen 1
1/16 Final
20:00
0
1
Lerums IS
Skultorps IF
Gothia Park Academy 3
1/16 Final
20:10
1
0
Veberöds AIF/Blentarps IF
Borens IK
Slättadamm 1
1/16 Final
19:50
4
5
IBFF/SAIK
Hagaströms SK
Inlag 10
1/16 Final
15:50
3
2
Smedby AIS 1
Alviks IK
Frejaplan
1/16 Final
19:30
0
1
Lillehammer KFK 2
IFK Umeå
Kviberg 15
1/16 Final
20:10
2
0
SC Nienstedten
Dingtuna GIF
Prioritet Serneke Arena (Kviberg)
1/16 Final
19:40
0
2
Lindsdals IF
Gideonsbergs IF Vit
Heden 3 - McDonald's
1/16 Final
19:40
4
3
Lira BK Blå
IF Böljan
Guldheden Södra
1/16 Final
20:10
3
0
SKK
Gnosjö IF
Gothia Park Academy 1
1/16 Final
20:30
2
1
Åkersberga BK
IF Team Hudik
Gothia Park Academy 4
1/16 Final
08:00
4
1
TGK Worcestershire
Hvaler/Kråkerøy
Kviberg 16
1/8 Final
08:00
2
0
Mjölby FC
Lira BK Gul
Kviberg 25
1/8 Final
09:00
4
0
Tölö IF
IFK Trelleborg
Kviberg 16
1/8 Final
09:00
4
1
Skultorps IF
Veberöds AIF/Blentarps IF
Kviberg 24
1/8 Final
09:00
0
2
Hagaströms SK
Smedby AIS 1
Kviberg 25
1/8 Final
10:00
2
1
IFK Umeå
SC Nienstedten
Kviberg 16
1/8 Final
10:00
4
1
Gideonsbergs IF Vit
Lira BK Blå
Kviberg 24
1/8 Final
10:00
1
0
SKK
Åkersberga BK
Kviberg 25
1/8 Final
13:30
3
1
TGK Worcestershire
Mjölby FC
Kviberg 14
1/4 Final
13:30
3
1
Tölö IF
Skultorps IF
Kviberg 16
1/4 Final
14:30
2
1
Smedby AIS 1
IFK Umeå
Kviberg 14
1/4 Final
14:30
6
5
Gideonsbergs IF Vit
SKK
Kviberg 16
1/4 Final
19:30
2
0
TGK Worcestershire
Tölö IF
Kviberg 13
Semi final
19:30
0
1
Smedby AIS 1
Gideonsbergs IF Vit
Prioritet Serneke Arena (Kviberg)
Semi final
Final
12:40
4
1
TGK Worcestershire
Gideonsbergs IF Vit
Heden 4 - Puma
Final