Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2017
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
32/1
16/1
8/1
4/1
Semi
Final
09:00
3
0
KFV Segeberg
Hyllie IK
Inlag 1
1/32 Final
09:00
1
2
Växjö DFF F-02
Piteå IF DFF
Åby 1
1/32 Final
09:00
2
0
Stenkullen GoIK
Djurgården IF FF 1
Kviberg 2
1/32 Final
09:00
6
2
BK Astrio
Sävedalens IF 1
Härlanda 2
1/32 Final
09:00
3
2
Landvetter IF
Västerås BK 30
Kviberg 18
1/32 Final
09:50
3
1
Stabæk Fotball 1
Tyresö FF Röd
Bergsjövallen 1
1/32 Final
10:10
2
0
Älvsjö AIK FF Blå
Älvsjö AIK FF Vit
SKF Arena
1/32 Final
10:00
5
3
Scandia United SA
Falköpings KIK
Kobbens IP 1
1/32 Final
09:50
1
4
Alemannia Aachen
Mutiny FC
Ruddalen 5
1/32 Final
10:10
12
0
AIK FF
IFK Göteborg
Guldheden Södra
1/32 Final
10:00
0
1
Tromsø IL
Åhus IF
Slättadamm 1
1/32 Final
09:00
6
4
Älta IF
HGH Halmstad
Sälöfjordsplan 2
1/32 Final
09:00
5
0
FK Fjellhamar
Bälinge IF
Sälöfjordsplan 1
1/32 Final
09:50
0
3
Tallboda IF
Smedby AIS 2
Inlag 4
1/32 Final
09:00
1
2
Jitex Mölndal BK
Södra Sandby IF
Frejaplan
1/32 Final
09:00
1
0
Ryerson SC 02 Girls
FC Hessleholm
Kviberg 17
1/32 Final
09:50
2
0
DeAnza Force North
Hovås-Billdal IF
Lemmingvallen 2
1/32 Final
09:50
2
0
AS Saint Jacques Foot
Stabæk Fotball 2
Kviberg 5
1/32 Final
10:00
5
1
Enskede IK 1
Lillehammer KFK 1
Kviberg 12
1/32 Final
10:10
1
2
Holmalunds IF Akademi / Alingsås KIK
Boo FF
Majvallen
1/32 Final
09:50
0
5
Kallhälls FF
IF Brommapojkarna
Apelsinplan 1
1/32 Final
09:00
3
1
Gideonsbergs IF Blå
Valbo FF
Ruddalen 1
1/32 Final
10:00
3
5
Nässjö FF
IFK Värnamo
Gothia Park Academy 1
1/32 Final
10:10
6
5
Bönes IL
Adolfsbergs IK
Tuvevallen 1
1/32 Final
10:00
2
0
FC Djursholm
SK Djerv 1919
Backavallen 2
1/32 Final
09:50
6
1
Amiens Picardie FC
Sävast AIF
Slättadamm 3
1/32 Final
13:50
5
3
Habo IF
KFV Segeberg
Inlag 10
1/16 Final
13:20
4
1
St. Paul Blackhawks 1
Piteå IF DFF
Åby 1
1/16 Final
13:10
4
5
Stenkullen GoIK
BK Astrio
Bergsjövallen 2
1/16 Final
14:00
3
4
Landvetter IF
Stabæk Fotball 1
Bergsjövallen 1
1/16 Final
15:00
8
1
Team Odense Q
Älvsjö AIK FF Blå
Heden 4 - Puma
1/16 Final
14:20
1
9
Scandia United SA
Mutiny FC
Åkeredsvallen 3
1/16 Final
14:20
17
0
AIK FF
Åhus IF
Majvallen
1/16 Final
13:40
1
2
Älta IF
FK Fjellhamar
Backavallen 1
1/16 Final
14:00
3
4
Onsala BK
Smedby AIS 2
Inlag 9
1/16 Final
14:10
4
2
FC Connecticut
Södra Sandby IF
Frejaplan
1/16 Final
14:10
2
1
Ryerson SC 02 Girls
DeAnza Force North
Kviberg 16
1/16 Final
14:20
0
2
AS Saint Jacques Foot
Enskede IK 1
Kviberg 5
1/16 Final
14:20
3
4
Triangle United Soccer Association
Boo FF
Slottskogsvallen
1/16 Final
14:00
1
0
IF Brommapojkarna
Gideonsbergs IF Blå
Apelsinplan 1
1/16 Final
14:40
1
0
IFK Värnamo
Bönes IL
Gothia Park Academy 4
1/16 Final
14:10
5
2
FC Djursholm
Amiens Picardie FC
Sälöfjordsplan 1
1/16 Final
18:40
1
2
Habo IF
St. Paul Blackhawks 1
Åby 10
1/8 Final
19:00
2
4
BK Astrio
Stabæk Fotball 1
Kviberg 19
1/8 Final
19:00
4
0
Team Odense Q
Mutiny FC
Mossens IP
1/8 Final
18:30
10
1
AIK FF
FK Fjellhamar
Sälöfjordsplan 1
1/8 Final
20:10
0
4
Smedby AIS 2
FC Connecticut
Åby 1
1/8 Final
19:00
1
6
Ryerson SC 02 Girls
Enskede IK 1
Härlanda 1
1/8 Final
19:10
0
2
Boo FF
IF Brommapojkarna
Gröna Vallen
1/8 Final
18:50
0
3
IFK Värnamo
FC Djursholm
Gothia Park Academy 3
1/8 Final
10:30
2
1
St. Paul Blackhawks 1
Stabæk Fotball 1
Överåsvallen
1/4 Final
11:40
4
2
Team Odense Q
AIK FF
Heden 4 - Puma
1/4 Final
11:40
0
1
FC Connecticut
Enskede IK 1
Valhalla IP
1/4 Final
11:40
5
6
IF Brommapojkarna
FC Djursholm
Gamlestadsvallen 2
1/4 Final
16:40
0
1
St. Paul Blackhawks 1
Team Odense Q
Heden 4 - Puma
Semi final
16:40
1
3
Enskede IK 1
FC Djursholm
Överåsvallen
Semi final
Final
11:00
1
0
Team Odense Q
FC Djursholm
Gamla Ullevi
Final