Detta är resultaten från Gothia Cup 2017. Se de senaste resultaten från Gothia Cup 2019 här.

KFV Segeberg

måndag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Ulricehamns IFK KFV Segeberg 0 6 08:00 Frejaplan G14 Grp 22   17010700 INFO
KFV Segeberg Näsets SK 2 7 1 08:50 Åby 8 G11 Grp 3   17011101 INFO
KFV Segeberg Kungsbacka DFF 3 1 09:00 Inlag 6 G16 Grp 17   17008800 INFO
Ingarö IF KFV Segeberg 0 7 09:00 Åby 10 G13 Grp 10   17011301 INFO
KFV Segeberg Wizard FC 2 0 10:30 Åby 9 B12 Grp 35   17011203 INFO
KFV Segeberg Smedby AIS 2 0 0 11:30 Frejaplan G15 Grp 24   17010704 INFO
Bergsjö IF KFV Segeberg 2 4 13:00 Åby 8 B11 Grp 27   17011106 INFO
Lillestrøm SK KFV Segeberg 0 7 13:00 Åby 9 G12 Grp 10   17011206 INFO
IF Väster KFV Segeberg 0 7 13:50 Åby 9 G11 Grp 3   17011207 INFO
KFV Segeberg JSC Pitray-Olier Paris Red 1 2 14:30 Frejaplan B13 Grp 29   17010707 INFO
Arentorp Helås FK KFV Segeberg 0 1 16:20 Frejaplan G18 Grp 14   17010709 INFO

tisdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
FC Staffanstorp KFV Segeberg 0 0 09:00 Inlag 4 G16 Grp 17   18008600 INFO
KFV Segeberg Jitex Mölndal BK 1 6 0 10:40 Åby 8 G12 Grp 10   18011102 INFO
Lambeth Tigers FC KFV Segeberg 4 0 11:00 Åby 1 B13 Grp 29   18010002 INFO
St. Paul Blackhawks 2 KFV Segeberg 0 7 11:50 Frejaplan G15 Grp 24   18010703 INFO
KFV Segeberg Markham School Amarillo 0 0 12:20 Åby 4 B11 Grp 27   18010304 INFO
KFV Segeberg Kullabygdens DFF 3 0 12:50 Åby 5 G13 Grp 10   18010404 INFO
Lindö FF Norrköping KFV Segeberg 0 6 13:40 Åby 1 G14 Grp 22   18010005 INFO
Onsala BK 1 KFV Segeberg 1 9 14:00 Åby 4 G11 Grp 3   18010306 INFO
Malmslätts AIK KFV Segeberg 0 5 14:30 Inlag 9 G16 Grp 17   18009106 INFO
KFV Segeberg IF Brommapojkarna 4 1 15:40 Åby 9 G12 Grp 10   18011208 INFO
Jaro FF 2 KFV Segeberg 0 2 16:30 Åby 9 B12 Grp 35   18011209 INFO
KFV Segeberg CDAV San Nicasio 2 2 16:30 Åby 2 G18 Grp 14   18010108 INFO

onsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Kållered SK KFV Segeberg 1 1 08:50 Åby 8 B12 Grp 35   19011101 INFO
FC Djursholm 1 KFV Segeberg 3 0 10:30 Åby 8 B11 Grp 27   19011103 INFO
KFV Segeberg TSV Weyhe-Lahausen 7 0 11:50 Frejaplan G14 Grp 22   19010704 INFO
IFK Fjärås KFV Segeberg 0 4 12:40 Åby 10 B13 Grp 29   19011305 INFO
Jitex Mölndal BK KFV Segeberg 0 6 12:50 Åby 2 G13 Grp 10   19010105 INFO
KFV Segeberg Boo FF 2 0 13:00 Åby 9 G11 Grp 3   19011206 INFO
Rödeby AIF KFV Segeberg 0 6 13:40 Åby 2 G18 Grp 14   19010106 INFO
KFV Segeberg Antiguoko 3 5 P 13:50 Åby 9 B12 Play off A 1/32 Final   19011207 INFO
KFV Segeberg Greve Fodbold 1 1 14:30 Inlag 6 G16 Grp 17   19008807 INFO
Onsala BK 2 KFV Segeberg 0 10 14:50 Åby 8 G12 Grp 10   19011108 INFO
Bergnäsets AIK KFV Segeberg 0 4 15:20 Åby 1 G15 Grp 24   19010008 INFO
FC Bellevue 2 KFV Segeberg 2 0 17:50 Åby 8 B11 Play off A 1/32 Final   19011110 INFO

torsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
KFV Segeberg Hyllie IK 3 0 09:00 Inlag 1 G15 Play off A 1/32 Final   20008301 INFO
Swindon Town FITC KFV Segeberg 1 0 09:00 Inlag 6 G16 Play off A 1/16 Final   20008801 INFO
KFV Segeberg JSC Pitray-Olier Paris White 7 0 09:50 Åby 5 B13 Play off B 1/32 Final   20010402 INFO
KFV Segeberg Boo FF 7 8 P 11:00 Slottskogsvallen G14 Play off A 1/16 Final   20000903 INFO
KFV Segeberg Lillehammer KFK 3 9 0 12:00 Kviberg 24 G13 Play off A 1/8 Final   20009304 INFO
KFV Segeberg Torslanda IK 9 0 12:30 Ruddalen 3 G11 Play off A 1/4 Final   20006705 INFO
KFV Segeberg Örgryte IS 6 0 12:30 Åby 9 G12 Play off A 1/8 Final   20011205 INFO
Habo IF KFV Segeberg 5 3 P 13:50 Inlag 10 G15 Play off A 1/16 Final   20009206 INFO
KFV Segeberg Kungsbacka DFF 0 5 14:00 Inlag 8 G18 Play off A 1/8 Final   20009006 INFO
KFV Segeberg Högaborgs BK 7 6 P 16:20 Guldheden Södra B13 Play off B 1/16 Final   20000808 INFO
KFV Segeberg FORCE Soccer Club 4 2 17:00 Heden 6 G12 Play off A 1/4 Final   20000610 INFO
KFV Segeberg DeAnza Force North 4 0 17:20 Kviberg 25 G13 Play off A 1/4 Final   20012508  
MKS Olimpia Szczecin KFV Segeberg 3 5 18:00 Apelsinplan 3 G11 Play off A Semifinal   20009909 INFO

fredag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
KFV Segeberg Boo IS 1 4 09:00 Heden 5 G12 Play off A Semifinal   21000501 INFO
Goliardicapolis 1993 KFV Segeberg 0 1 09:10 Kviberg 18 B13 Play off B 1/8 Final   21003301  
KFV Segeberg IF Brommapojkarna 3 0 11:40 Heden 3 G13 Play off A Semifinal   21000303 INFO
Saltsjöbadens IF KFV Segeberg 0 5 11:45 Gamla Ullevi G11 Play off A Final   21001200 INFO
KFV Segeberg Hägersten SK 2 5 0 14:10 Kviberg 15 B13 Play off B 1/4 Final   21003003 INFO
KFV Segeberg Marin FC 1 4 1 P 16:45 Gamla Ullevi G13 Play off A Final   21001204 INFO
KFV Segeberg IF Warta 2 0 18:50 Kviberg 2 B13 Play off B Semifinal   21001509 INFO

lördag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
A.S. México KFV Segeberg 0 2 09:00 Heden 4 B13 Play off B Final   22000400 INFO
Gothia Cup is using