Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2013
View Gothia Cup 2023 →
Dismiss
64/1
32/1
16/1
8/1
4/1
Semi
Final
16:30
5
2
Runar, IL
Kungsbacka IF /Lerkil IF
Inlag 4
1/64 Final
16:40
1
0
IF Tarup/Paarup
IFK Fjärås
Åby 1
1/64 Final
16:30
3
0
Årvoll
Vinne IL
Åkeredsvallen 3
1/64 Final
15:50
5
3
Lillestrøm SK
Älmhults IF
Gothia Park Academy 1
1/64 Final
16:30
4
0
IFK Luleå 1
KF Feronikeli
Tuvevallen 1
1/64 Final
20:10
4
0
Örgryte IS
JDFS Alberts
Heden 3 - McDonald's
1/64 Final
17:50
3
0
Assyriska BK
ACS May-Day Sport
Skatås 1
1/64 Final
16:50
2
1
Hönö IS
IK Zenith
Kviberg 6
1/64 Final
17:50
2
0
ACD Granja Nova e Casal da Cruz
Sandared/Sjömarkens IF
Kviberg 21
1/64 Final
17:00
1
2
US Chantilly
Kostkas K.E.
Kviberg 13
1/64 Final
17:40
4
0
Accademia Gaggiano
IK Franke 2
Kviberg 10
1/64 Final
17:40
5
4
FC Este 2012
Hisingsbacka FC
Kviberg 7
1/64 Final
18:40
2
0
NK KRŠKO
Enskede IK
Kviberg 2
1/64 Final
16:50
0
5
Hällbybrunns IF
IFK Klagshamn/Vellinge IF
Frejaplan
1/64 Final
16:40
1
0
Cayyolu FC
BV Werther
Inlag 5
1/64 Final
16:30
5
0
Spånga IS FK
HGH Halmstad
Åkeredsvallen 1
1/64 Final
16:30
4
0
IF Lödde 2
IFK Luleå 2
Gothia Park Academy 4
1/64 Final
15:50
2
0
Skiljebo SK
Umedalens IF
Skatås 1
1/64 Final
15:50
2
0
IF FF Hammarby
Yxhults IK
Guldheden Södra
1/64 Final
17:40
1
5
Hittarps IK 2
IFK Uppsala Blå
Kviberg 11
1/64 Final
17:00
4
2
Sunnersta AIF
Sandarna BK
Kviberg 12
1/64 Final
17:40
3
5
Hittarps IK 1
Onsala BK
Kviberg 3
1/64 Final
17:50
6
0
Trelleborgs FF
SV Blankenese
Kviberg 20
1/64 Final
16:50
8
0
Athletic FC
Åsa IF
Kviberg 21
1/64 Final
16:00
6
0
Gunnilse IS
IF Brommapojkarna 8
Bergsjövallen 2
1/64 Final
17:40
1
0
Mjölby Södra IF
GIF Nike
Hjällbovallen 1
1/64 Final
08:00
3
0
IF Elfsborg
Runar, IL
Inlag 9
1/32 Final
08:00
2
0
FK Fjellhamar
IF Tarup/Paarup
Inlag 8
1/32 Final
08:00
2
0
Slagelse BI
Årvoll
Ruddalen 2
1/32 Final
08:50
1
3
Merignac, S.A
Nyköpings BIS
Välen 3
1/32 Final
09:05
4
5
KF Besa-Peja 1
Lillestrøm SK
Tuvevallen 2
1/32 Final
09:05
0
2
KF Vizioni
IFK Luleå 1
Tuvevallen 1
1/32 Final
08:00
4
0
Pequeninos do Jockey
Lørenskog IF
Öisgården
1/32 Final
08:00
0
2
FH 1
Örgryte IS
Ruddalen 1
1/32 Final
09:05
1
0
Marin FC
Assyriska BK
Kviberg 22
1/32 Final
09:05
1
2
USC Paloma Hamburg
Cosmos Vorion Proastion
Kviberg 21
1/32 Final
08:00
5
0
GAIS
Hönö IS
Kviberg 22
1/32 Final
08:55
2
1
Hammarby IF
ACD Granja Nova e Casal da Cruz
Bergsjövallen 3
1/32 Final
08:00
4
0
Tynecastle Football Club
Kostkas K.E.
Kviberg 12
1/32 Final
08:00
3
0
IFK Göteborg
Accademia Gaggiano
Kviberg 11
1/32 Final
08:00
3
0
Cajamar FC
FC Este 2012
Kviberg 17
1/32 Final
08:50
0
4
Munka-Ljungby IF
NK KRŠKO
Hjällbovallen 3
1/32 Final
09:05
0
3
Lindsdal IF
IFK Klagshamn/Vellinge IF
Inlag 6
1/32 Final
09:55
1
0
SK Sprint-Jeløy 1
Cayyolu FC
Inlag 10
1/32 Final
08:00
2
4
Tegs SK
Spånga IS FK
Välen 2
1/32 Final
08:00
2
0
Lindö FF Norrköping
Näsets SK
Välen 1
1/32 Final
08:00
4
0
BK Häcken 2
IF Lödde 2
Tuvevallen 1
1/32 Final
08:00
1
3
BK Häcken 1
SK Djerv 1919
Tuvevallen 2
1/32 Final
08:00
0
2
Karlbergs BK 1
Skiljebo SK
Överåsvallen
1/32 Final
08:00
11
0
ASIOP Apacint
Djurgårdens IF
Slottskogsvallen
1/32 Final
08:00
1
0
Dallas Texans
IF FF Hammarby
Välen 4
1/32 Final
08:00
3
1
FK Bodø Glimt
IFK Uppsala Blå
Kviberg 6
1/32 Final
08:00
0
1
Aalborg Chang 1
Sunnersta AIF
Kviberg 13
1/32 Final
08:50
2
1
IFK Umeå
Onsala BK
Kviberg 10
1/32 Final
09:15
0
4
V. Frölunda IF 2
Trelleborgs FF
Kviberg 1
1/32 Final
09:15
0
6
Stenungsunds IF
Athletic FC
Kortedalavallen 1
1/32 Final
09:05
1
0
Montrouge FC 92
Gunnilse IS
Kviberg 16
1/32 Final
09:05
3
0
FK Lillehammer 1
Mjölby Södra IF
Kviberg 15
1/32 Final
13:05
5
2
IF Elfsborg
FK Fjellhamar
Inlag 10
1/16 Final
13:35
3
0
Slagelse BI
Nyköpings BIS
Ruddalen 1
1/16 Final
13:30
3
1
Lillestrøm SK
IFK Luleå 1
Gothia Park Academy 3
1/16 Final
12:30
1
4
Pequeninos do Jockey
Örgryte IS
Åby 2
1/16 Final
13:45
8
7
Marin FC
Cosmos Vorion Proastion
Kviberg 14
1/16 Final
13:45
0
1
GAIS
Hammarby IF
Kviberg 1
1/16 Final
14:40
4
1
Tynecastle Football Club
IFK Göteborg
Kviberg 21
1/16 Final
14:45
0
1
Cajamar FC
NK KRŠKO
Kviberg 7
1/16 Final
14:30
3
2
IFK Klagshamn/Vellinge IF
SK Sprint-Jeløy 1
Inlag 6
1/16 Final
13:45
2
1
Spånga IS FK
Lindö FF Norrköping
Åkeredsvallen 1
1/16 Final
14:50
1
0
BK Häcken 2
SK Djerv 1919
Sälöfjordsplan 1
1/16 Final
15:00
0
1
Skiljebo SK
ASIOP Apacint
Gothia Park Academy 4
1/16 Final
13:40
7
6
Dallas Texans
FK Bodø Glimt
Åkeredsvallen 2
1/16 Final
13:45
4
0
Sunnersta AIF
IFK Umeå
Bläsebovallen
1/16 Final
13:45
0
1
Trelleborgs FF
Athletic FC
Kviberg 2
1/16 Final
13:55
2
0
Montrouge FC 92
FK Lillehammer 1
Bergsjövallen 2
1/16 Final
19:50
0
3
IF Elfsborg
Slagelse BI
Åby 2
1/8 Final
17:55
0
2
Lillestrøm SK
Örgryte IS
Välen 2
1/8 Final
18:10
0
3
Marin FC
Hammarby IF
Kviberg 1
1/8 Final
19:30
1
2
Tynecastle Football Club
NK KRŠKO
Kviberg 16
1/8 Final
18:35
0
2
IFK Klagshamn/Vellinge IF
Spånga IS FK
Inlag 10
1/8 Final
19:55
0
2
BK Häcken 2
ASIOP Apacint
Gothia Park Academy 2
1/8 Final
18:10
3
0
Dallas Texans
Sunnersta AIF
Välen 3
1/8 Final
18:20
0
2
Athletic FC
Montrouge FC 92
Hjällbovallen 2
1/8 Final
10:30
0
2
Slagelse BI
Örgryte IS
Heden 3 - McDonald's
1/4 Final
10:30
0
1
Hammarby IF
NK KRŠKO
Skatås 1
1/4 Final
10:30
0
1
Spånga IS FK
ASIOP Apacint
Heden 4 - Puma
1/4 Final
10:30
2
1
Dallas Texans
Montrouge FC 92
Guldheden Södra
1/4 Final
15:30
0
2
Örgryte IS
NK KRŠKO
Heden 3 - McDonald's
Semi final
15:30
1
0
ASIOP Apacint
Dallas Texans
Heden 4 - Puma
Semi final
Final
09:45
4
3
NK KRŠKO
ASIOP Apacint
SKF Arena
Final