Open main menu
Home
My Week
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
You are viewing the results for 2012
View Gothia Cup 2024 →
Dismiss
Inlag 9
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Monday
09:00
5
1
Oulu Nice Soccer
5
:
1
Jyllinge FC
Inlag 9
G14 - Group 23
10:00
0
2
IFK Nyköping 2
0
:
2
JUSC
Inlag 9
G17 - Group 21
11:00
1
1
Asarums IF/FK
1
:
1
Runar, IL
Inlag 9
B16 - Group 46
12:00
0
2
Ljungby IF 1
0
:
2
Texas Spirit SC 98 North
Inlag 9
G15 - Group 24
13:00
0
3
Storvreta IK
0
:
3
BK Farum
Inlag 9
G14 - Group 22
14:00
1
1
Jyllinge FC 2
1
:
1
Gefle IF 2
Inlag 9
B14 - Group 48
14:50
4
0
Ascot United FC
4
:
0
Kopparbergs BK
Inlag 9
B14 - Group 49
15:40
2
1
Athletic FC 1
2
:
1
First Touch FC
Inlag 9
B15 - Group 54
Tuesday
08:00
0
3
Lillpite IF
0
:
3
Oulu Nice Soccer
Inlag 9
G14 - Group 23
09:00
2
2
LSK/Lira
2
:
2
IFK Nyköping 2
Inlag 9
G17 - Group 21
10:00
0
3
FC Neumünster Zürich
0
:
3
Asarums IF/FK
Inlag 9
B16 - Group 46
11:00
1
2
Lira BK
1
:
2
Växjö FF
Inlag 9
G15 - Group 27
12:00
6
2
IF Elfsborg
6
:
2
Mälarhöjdens IK
Inlag 9
B15 - Group 56
13:00
0
2
Rotenburger SV
0
:
2
Seatown FC
Inlag 9
B18 - Group 36
14:00
2
2
Gefle IF 2
2
:
2
Kungsbacka IF
Inlag 9
B14 - Group 48
14:50
0
0
Bara GIF
0
:
0
SK Sprint-Jeløy
Inlag 9
B14 - Group 51
Wednesday
08:00
1
3
IFK Uppsala
1
:
3
IF Elfsborg
Inlag 9
B16 - Group 47
09:00
4
0
Nesodden IF
4
:
0
Kinna IF
Inlag 9
B15 - Group 57
10:00
2
0
IK Wormo
2
:
0
Gefle IF 1
Inlag 9
B14 - Group 50
10:50
0
5
SSV Plockhorst
0
:
5
Lerkils IF
Inlag 9
G19 - Group 8
11:50
3
0
Millwall FC
3
:
0
Trångfors IF
Inlag 9
G17 - Group 20
12:50
3
0
San Diego Football Academy
3
:
0
Stureby SK
Inlag 9
G15 - Group 23
13:50
1
2
Texas Spirit SC 97/98/
1
:
2
Västerås BK 30
Inlag 9
G15 - Group 25
14:50
2
4
Kopparbergs BK
2
:
4
Jyllinge FC 1
Inlag 9
B14 - B-Play Off
1/64 Final
15:40
P
0
1
Athletic FC 1
0
:
1
Giovanile Centallo 2006
Inlag 9
B15 - A-Play Off
1/64 Final
Thursday
08:00
3
0
Höganäs BK
3
:
0
SK Sprint-Jeløy
Inlag 9
B13 - A-Play Off
1/32 Final
09:00
4
0
Egernførde UF
4
:
0
Team Obwalden
Inlag 9
B13 - A-Play Off
1/32 Final
10:00
0
4
KFV Segeberg
0
:
4
IF Elfsborg
Inlag 9
B15 - A-Play Off
1/32 Final
11:15
5
0
Oulu Nice Soccer
5
:
0
Åsa IF
Inlag 9
G13 - A-Play Off
1/16 Final
12:15
0
1
IL Vestbyen
0
:
1
Kattem IL
Inlag 9
B16 - B-Play Off
1/32 Final
13:15
4
1
Hovås-Billdal IF 2
4
:
1
MTV Eintracht Celle
Inlag 9
B13 - B-Play Off
1/32 Final
14:05
2
0
Stuvsta IF
2
:
0
HooGee Rubiinit
Inlag 9
G14 - B-Play Off
1/16 Final
14:55
P
6
4
IFK Nyköping 1
6
:
4
Skultorps IF
Inlag 9
G17 - B-Play Off
1/16 Final
17:20
1
2
Hovås-Billdal IF 2
1
:
2
Tyre FA
Inlag 9
B13 - B-Play Off
1/16 Final
18:10
P
6
5
Skultorps IF
6
:
5
San Diego Football Academy
Inlag 9
G15 - B-Play Off
1/8 Final