Open main menu
Home
My Week
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
You are viewing the results for 2012
View Gothia Cup 2024 →
Dismiss
Inlag 2
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Monday
09:00
0
6
IFK Klagshamn
0
:
6
Athletic FC 1
Inlag 2
B15 - Group 54
10:00
0
8
Team Obwalden
0
:
8
Asarums IF/FK
Inlag 2
B18 - Group 35
11:00
10
0
Stålkameratene
10
:
0
Team Obwalden
Inlag 2
B16 - Group 44
12:00
5
0
Landvetter IF
5
:
0
Stureby SK
Inlag 2
G15 - Group 23
13:00
0
3
Giovanile Centallo 2006
0
:
3
IF Elfsborg
Inlag 2
B15 - Group 56
14:00
3
1
CSK VVS Samara 1
3
:
1
Lira BK
Inlag 2
G15 - Group 27
15:00
0
3
SK Sprint-Jeløy
0
:
3
Athletic FC 1
Inlag 2
B14 - Group 51
15:50
12
0
Kungsbacka/Åsa IF
12
:
0
IFK Klagshamn
Inlag 2
B15 - Group 54
Tuesday
08:00
0
1
Athletic FC 1
0
:
1
Kungsbacka/Åsa IF
Inlag 2
B15 - Group 54
09:00
4
0
SK Sprint-Jeløy
4
:
0
Team Obwalden
Inlag 2
B18 - Group 35
10:00
0
0
IF Tarup/Paarup
0
:
0
Stålkameratene
Inlag 2
B16 - Group 44
11:00
2
2
San Diego Football Academy
2
:
2
Landvetter IF
Inlag 2
G15 - Group 23
12:00
1
1
SK Sprint-Jeløy 2
1
:
1
Bagarmossen Kärrtorp BK
Inlag 2
B15 - Group 55
13:00
2
2
DFF, Vasalunds
2
:
2
CSK VVS Samara 1
Inlag 2
G15 - Group 27
14:00
0
0
BK Farum
0
:
0
Gefle IF 1
Inlag 2
B14 - Group 50
14:50
1
2
Kungsbacka IF
1
:
2
IFK Hässleholm
Inlag 2
B13 - Group 30
Wednesday
08:00
0
8
Team Obwalden
0
:
8
IF Tarup/Paarup
Inlag 2
B16 - Group 44
09:00
2
0
FC Viktoria Heiden
2
:
0
Söderhamns FF
Inlag 2
B15 - Group 53
10:00
0
6
IFK Klagshamn
0
:
6
TSV Bassum eV
Inlag 2
B15 - Group 54
11:00
5
0
Bollnäs GIF
5
:
0
FC Marzahn 94
Inlag 2
B18 - Group 33
12:00
2
1
LSK/Lira
2
:
1
JUSC
Inlag 2
G17 - Group 21
13:00
1
0
IFK Nyköping
1
:
0
Ljungby IF 1
Inlag 2
G15 - Group 24
14:00
0
3
Jyllinge FC
0
:
3
Lillpite IF
Inlag 2
G14 - Group 23
14:50
5
2
First Touch FC
5
:
2
South Dartmoor CC
Inlag 2
B15 - B-Play Off
1/64 Final
15:50
0
1
Jyllinge FC 2
0
:
1
Gefle IF 1
Inlag 2
B14 - B-Play Off
1/64 Final
16:40
1
0
Sunnersta AIF
1
:
0
Eskilsminne IF 2
Inlag 2
G13 - Group 9
Thursday
08:00
1
2
Västerås BK 30
1
:
2
CSK VVS Samara 1
Inlag 2
G15 - A-Play Off
1/32 Final
09:15
1
0
HooGee Rubiinit
1
:
0
Lillpite IF
Inlag 2
G14 - B-Play Off
1/32 Final
10:05
P
3
2
SK Sprint-Jeløy 2
3
:
2
Team Obwalden
Inlag 2
B15 - B-Play Off
1/32 Final
11:05
0
5
Bara GIF
0
:
5
Kungsbacka IF
Inlag 2
B16 - B-Play Off
1/32 Final
12:05
3
2
Bollnäs GIF
3
:
2
Rotenburger SV
Inlag 2
B18 - B-Play Off
1/32 Final
13:05
0
2
Lørenskog IF
0
:
2
Etne IL
Inlag 2
B16 - B-Play Off
1/32 Final
14:05
P
4
2
Stureby SK
4
:
2
Bergnäsets AIK
Inlag 2
G15 - B-Play Off
1/16 Final
15:05
3
2
Kungsbacka/Åsa IF
3
:
2
MTV Treubund Lüneburg 1
Inlag 2
B15 - A-Play Off
1/16 Final
16:35
0
3
SK Hardhaus
0
:
3
Asarums IF/FK
Inlag 2
G19 - A-Play Off
1/4 Final
17:55
3
1
Lillestrøm SK
3
:
1
Etne IL
Inlag 2
B16 - B-Play Off
1/16 Final
18:55
1
0
Gefle IF 1
1
:
0
SK Sprint-Jeløy
Inlag 2
B14 - B-Play Off
1/16 Final