onsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Omgång   Matchnr Live  
Örgryte IS 1 Nadur Youngsters FC 8 1 15:50 Åby 9 1/32 Final   19011209 INFO
Torslanda IK JSSL Singapore 1 0 11 16:50 Slättadamm 2 1/32 Final   19007009 INFO
Hisingsbacka FC BK Häcken 1 4 3 16:50 Slättadamm 4 1/32 Final   19007208 INFO
SV Eichede Stern Kaulsdorf, SG 6 0 16:50 Åby 8 1/32 Final   19011109 INFO
FC Djursholm 1 Markham School Blanco 4 2 16:50 Åby 9 1/32 Final   19011210 INFO
West Vancouver Soccer Club IFK Lidingö 2 6 2 16:50 Backavallen 3 1/32 Final   19012909 INFO
Prep School Lions 3 Specifique FA Tunisia 2 3 5 17:00 Kviberg 20 1/32 Final   19003510 INFO
TuS Haltern am See Sandecja 1 5 1 17:00 Ruddalen 3 1/32 Final   19006710 INFO
FC Preußen Espelkamp AIK FF P06-U 2 1 7 17:00 Ruddalen 4 1/32 Final   19006810 INFO
Lerkils IF JSC Pitray-Olier Paris Blue 2 1 17:00 Inlag 3 1/32 Final   19008510 INFO
Old Benonians Football Club Wizard FC 0 2 17:00 Inlag 7 1/32 Final   19008910 INFO
AP Top 54 1 Concordia Eschersheim 4 2 17:00 Åkeredsvallen 4 1/32 Final   19009910 INFO
AS Sillingy Partille IF 4 1 17:00 Apelsinplan 3 1/32 Final   19013809 INFO
AIK FF P06-U 1 V. Frölunda IF 2 9 1 17:00 Kobbens IP 3 1/32 Final   19014109 INFO
Cantolao, AD GAIS 2 0 17:20 Heden 5 1/32 Final   19000511 INFO
IF Brommapojkarna P06 1 Makati FC 11 1 17:20 Heden 6 1/32 Final   19000611 INFO
FC Deren Ukraine FC Pidshypnyk 1 2 17:20 Kviberg 9 A 1/32 Final   19011411 INFO
IFK Stocksund P06 1 Nacka FC 3 6 17:40 Kviberg 4 1/32 Final   19001811  
Angered MBIK Hoops 4 2 17:40 Kviberg 9 B 1/32 Final   19011511 INFO
Prep School Lions 1 USM Senlis 2 12 0 17:40 Kviberg 10 A 1/32 Final   19013011 INFO
Coerver Coaching Tunisie Högaborgs BK 10 1 17:50 Slättadamm 4 1/32 Final   19007209 INFO
FC Bellevue 2 KFV Segeberg 2 0 17:50 Åby 8 1/32 Final   19011110 INFO
IFK Göteborg 2 IK Kongahälla 2 11 0 17:50 Kviberg 10 B 1/32 Final   19013111 INFO
IFK Lidingö 1 LAZ Stockerau 1 8 18:00 Ruddalen 4 1/32 Final   19006811 INFO
JDFS Alberts 1 Råslätts SK 2 4 18:00 Inlag 3 1/32 Final   19008511 INFO
Antony Sport Fotball Coerver Michigan Performance Academy 7 2 18:00 Inlag 7 1/32 Final   19008911 INFO
Walddörfer SV Wurzburger Kickers 0 5 18:00 Åkeredsvallen 4 1/32 Final   19009911 INFO
AP Top 54 2 V. Frölunda IF 1 1 8 18:00 Apelsinplan 3 1/32 Final   19013810 INFO
Backatorp IF 1 ACOS Treviglio 8 0 18:40 Kviberg 4 1/32 Final   19001812  
USM Senlis 1 Foxes FC Orange 10 0 18:40 Kviberg 9 B 1/32 Final   19011512 INFO
Specifique FA Tunisia 1 Prep School Lions 2 4 1 18:40 Kviberg 10 A 1/32 Final   19013012 INFO
Prep School Pumas 1 IFK Stocksund P06 2 4 0 18:50 Kviberg 10 B 1/32 Final   19013112 INFO

torsdag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Omgång   Matchnr Live  
AIK FF P06-U 1 AIK FF P06-U 2 7 5 08:00 Ruddalen 3 1/16 Final   20006700 INFO
Hisingsbacka FC West Vancouver Soccer Club 1 9 08:00 Slättadamm 4 1/16 Final   20007200 INFO
Lerkils IF Råslätts SK 3 1 08:00 Inlag 3 1/16 Final   20008500 INFO
Wizard FC Antony Sport Fotball 2 6 08:00 Inlag 7 1/16 Final   20008900 INFO
Örgryte IS 1 FC Djursholm 1 2 3 08:00 Åby 8 1/16 Final   20011100 INFO
Coerver Coaching Tunisie JSSL Singapore 1 3 1 08:00 Backavallen 3 1/16 Final   20012900  
Specifique FA Tunisia 1 Specifique FA Tunisia 2 5 1 08:00 Kviberg 10 A 1/16 Final   20013000 INFO
Ukraine FC Pidshypnyk Cantolao, AD 3 2 08:00 Kviberg 10 B 1/16 Final   20013100 INFO
AP Top 54 1 AS Sillingy 4 2 08:00 Apelsinplan 3 1/16 Final   20013800 INFO
Wurzburger Kickers TuS Haltern am See 7 0 09:00 Ruddalen 4 1/16 Final   20006801 INFO
SV Eichede FC Bellevue 2 0 2 09:00 Åby 4 1/16 Final   20010301 INFO
Nacka FC USM Senlis 1 0 5 09:00 Kviberg 9 B 1/16 Final   20011501 INFO
Prep School Pumas 1 Backatorp IF 1 0 2 09:00 Kviberg 10 A 1/16 Final   20013001 INFO
LAZ Stockerau V. Frölunda IF 1 11 3 09:00 Kobbens IP 3 1/16 Final   20014101 INFO
Prep School Lions 1 IFK Göteborg 2 6 5 P 10:00 Kviberg 20 1/16 Final   20003502 INFO
IF Brommapojkarna P06 1 Angered MBIK 16 0 10:00 Kviberg 10 B 1/16 Final   20013102 INFO
Ukraine FC Pidshypnyk West Vancouver Soccer Club 3 2 12:00 Kviberg 7 C 1/8 Final   20012403 INFO
AP Top 54 1 AIK FF P06-U 1 1 7 12:20 Åkeredsvallen 4 1/8 Final   20009905 INFO
Lerkils IF FC Djursholm 1 3 4 12:30 Åby 4 1/8 Final   20010305 INFO
Antony Sport Fotball FC Bellevue 2 7 3 13:00 Inlag 3 1/8 Final   20008505 INFO
Specifique FA Tunisia 1 USM Senlis 1 4 1 13:00 Kviberg 7 C 1/8 Final   20012404 INFO
Wurzburger Kickers LAZ Stockerau 3 1 13:20 Åkeredsvallen 4 1/8 Final   20009906 INFO
Backatorp IF 1 Prep School Lions 1 1 4 14:20 Kviberg 7 B 1/8 Final   20012306 INFO
IF Brommapojkarna P06 1 Coerver Coaching Tunisie 11 0 15:30 Kviberg 9 B 1/8 Final   20011508 INFO
Specifique FA Tunisia 1 Wurzburger Kickers 3 1 18:40 Kviberg 10 A 1/4 Final   20013010 INFO
Antony Sport Fotball Ukraine FC Pidshypnyk 6 1 19:30 Heden 5 1/4 Final   20000513 INFO
Prep School Lions 1 AIK FF P06-U 1 9 7 P 19:40 Kviberg 10 A 1/4 Final   20013011 INFO
FC Djursholm 1 IF Brommapojkarna P06 1 0 8 20:00 Heden 6 1/4 Final   20000613 INFO

fredag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Omgång   Matchnr Live  
IF Brommapojkarna P06 1 Specifique FA Tunisia 1 3 0 WO 08:00 Heden 5 Semifinal   21000500 INFO
Antony Sport Fotball Prep School Lions 1 2 1 08:00 Heden 6 Semifinal   21000600 INFO
IF Brommapojkarna P06 1 Antony Sport Fotball 11 3 13:00 Gamla Ullevi Final   21001201 INFO
Gothia Cup is using